Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2010. július 28. - augusztus 1.


Recommended Posts

Én nem alszom, és sajnos nem is nyaralok. Csak mesélőként minden fontosabb jelenetnél várok 1-2 napot, hogy mindenkinek legyen lehetősége és ideje írni a tavernába. Ha gyorsabbak a reakciók, gyorsabbak reagálok én is. Most azért vártam ennyit, mert azt vártam, hogy lesz még 1-2 hozzászólás (pl Renia, a tharr-papunk elaludt :)).

Holnapig várok, holnap már írok.

Ó, Nagy KM, nem is azt gondoltam, hogy Te alszol... ;) És én is türelmesen szoktam várni, csak most éppen egy jelenetem _közben_ vagyok, ledermedve a nagyúr sebének vizsgálatánál, és fúrja az oldalamat a kíváncsiság, hogy vajh' meg tudom-é menteni az életét... :)

Vagy esetleg elráncigálnak mellőle! :P

Link a hozzászóláshoz
A tavernában mindenki elaludt???

Vagy mindenki nyaral? :shock: (A mázlisták...)

Én nem alszom, és sajnos nem is nyaralok. Csak mesélőként minden fontosabb jelenetnél várok 1-2 napot, hogy mindenkinek legyen lehetősége és ideje írni a tavernába. Ha gyorsabbak a reakciók, gyorsabbak reagálok én is. Most azért vártam ennyit, mert azt vártam, hogy lesz még 1-2 hozzászólás (pl Renia, a tharr-papunk elaludt :)).

Holnapig várok, holnap már írok.

Renia nem aludt el, csak ihlet hiánya volt, majd netmentes környezetbe zárták, és elhurcolták a Mentálcsavar táborba is! (Szal M.A.G.U.S.-oztunk egy pár napot. :D)

Viszont Catsmile azt súgta nekem, hogy rám lett bízva a szigony...Még nem volt agyam elolvasni...de JK-k tárgyaiban mennyire lehet kárt tenni? :tuzes:

Link a hozzászóláshoz
majd netmentes környezetbe zárták, és elhurcolták a Mentálcsavar táborba is! (Szal M.A.G.U.S.-oztunk egy pár napot. :D)

Csak erre céloztam, hogy sajnáljunk-e, avagy irigyeljünk. 8):lol:

Sajnáljatok, mert hétvégén a Ranagol papom meghalt, a táboros karimnak meg élet volt a jellemében. :(

(De amúgy nagyon jó volt. :D)

Link a hozzászóláshoz

Üdv.

Pontosítok:

Autó 5 személyes.

Dave-el indulunk ketten Balatonfüredről, így 3 személyre marad hely.

Visszafele pedig, Manndil is jön velünk Budapestig, ahol Dave is kiszáll, illetve egy fő gyorsan lefoglalt helyet visszafelé egészen Füredig Pm-ben.

Cats, amúgy is várom, hogy jelentkezz már a pszi készüléken, hogy beüljünk egy tavernába sztorizgatni. :)

Link a hozzászóláshoz

Tyrion, a tavernás jelenettel kapcsolatban:

Én úgy vettem, hogy a karaktered nem használ Abszolút Látást, mivel azt írtad, hogy "felkészül, és ha kell, alkalmazza", nem pedig azt, hogy ténylegesen alkalmazza.

Tyrion nem sokat törödik a verekedéssel, az ilyesmit jobb szereti másokra bízni. Biztonságban érzi magát az ivóból érkező esetleges támadásokkal szemben, így továbbra is a bejáratra koncentrál. Azon töpreng, hogy használja-e mágikus praktikáit vagy az abszolútlátást. Végül az utóbbi mellett dönt, és elszánja magát, hogy ha kell alkalmazza, bár nem hiányzik neki a teljes körű látás "élménye".

Ha a karaktered mégis használja (rád van bízva), akkor az csak mostantól él, épp a diszciplína végrehajtása közben leptek meg.

Link a hozzászóláshoz
Tyrion nem sokat törödik a verekedéssel, az ilyesmit jobb szereti másokra bízni. Biztonságban érzi magát az ivóból érkező esetleges támadásokkal szemben, így továbbra is a bejáratra koncentrál. Azon töpreng, hogy használja-e mágikus praktikáit vagy az abszolútlátást. Végül az utóbbi mellett dönt, és elszánja magát, hogy ha kell alkalmazza, bár nem hiányzik neki a teljes körű látás "élménye".

Mikor észreveszi a magas fegyverest, visszább húzodik az ablakból. E pillanatban nem láthatják egymást, de a csuklyás attól tart, hogy későn reagált. Savanyú képpel vált át a lelki szem használatára a gyarló emberi test érzékelői helyett, és kicsivel később egy szomszédos ablaknál kinéz. Egy a szeme sarkából elkapott kis mozgolódás halvány emléke arra készteti, hogy a bejárat felé vesse az első pillantást, még mielőtt az újonnan érkezőt megszemlélné.

Hogy a saját ruhadarabjaim takarásnak számítanak-e, azt nem tudom, de a diszciplina leírása nem zárja ki, hogy a csuklya gátolt meg a támadó felfedezésében.

Link a hozzászóláshoz

Tudom babáim, hogy elég sokan vagytok "újak" (Zrogdavar uccse tartja meg jószokásotokat, mert legközelebb már nem lesztek újak, régiek lesztek :D akit egyszer elkap a gépszíj.. :lol: az feláldozha.. jaj, fogjammárbe), és az alábbi dolog azoknak lesz inkább kuriózum, akik a 2004-2005-2006os korszakban szippantódtak be a kalandozókba, és sokukkal együtt nőttünk fel, vagy komolyodtunk a különböző mirces szervereken :) Fú, figyelitek hajnalonta milyen érzelgős a bige, mi? :char: Szóval hoztam nektek egy versikét, már naaaaaaagyon régi, még asszem harmadéves fősulis voltam Dunaújvárosban, amikor firkantottam :) Azért érdekes, mert szinte még senki nem látta (pedig már ezer éves.. baaakkker, milyen öreg vagyok már.. jólemlékszem?!?!), ama szerencsés kivételeken kívül, akiket elástam a kertben :mrgreen: Akikről szól.. nos, sokukat most sajnos nem ismerhetitek meg a táborban (jó részüket igen), néhányukat tán innen fórumról, felületesen majd később, de egykoron mindannyian aktív és meghatározó tagjai voltak/azok ma is a mi kis abberrált akarom mondani szektikus, áh miket hányok ide (remélem anya nem olvassa ezt, különben megint jön az ÉVES kérdés).. na, megvan: FELEJTHETETLEN közösségünknek. :)

Szerkesztői infó: tesókám Andoron, Sógi pedig modulbárónk TAO :) Zé meg Z, najó, Antail, aki nem tudná :) Lord_Kocka pedig egy bot volt/van, annó mirces chaten.. jesszus.. magyarázom a múltunkat.. mégis aludnom kellett volna inkább :D A lista nem teljes, annó szándékban volt a folytatása, valamiért sosenem született meg.. talán majd most.. segítetek? :)

Akik régi motorosok, és/vagy volt/van szerencséjük ismerni eme szerencsétlen porhüvelyeket, akiket a gúnyos szeretet csúnya kis lándzsájára tűztem annó.. nos, remélem nekik tetszeni fog. ;)

" Ó nagy , leborulnánk előtted a porba,

De mégis szívesebben fetrengenénk borba.

Remélem megérted, így jött ki az ének,

És satnya kis életem azért megkíméled :)

Tesókám azt hiszed te vagy: közutálat tárgya,

Pedig rég tudhatnád, nem tiéd e "pálma".

Szeretünk ám téged, népszerűség gyöngye ;)

Megkérlek, hogy engem ezért ne tiposs majd földbe.

Sógigyerek higgadtságod megér minden misét,

Remélem megbocsátod nekem majd e pici klisét.

Azért még megírom: ZENdüljön a dallam,

És erre majd nem lesz rímem, benn ülök a sz*rban :)

Úgy tudom, hogy Újvárosnak nincsen "álnok" hölgye,

Mégis Rácalmás lett boszorkányok földje.

Ott fojtja józanságát Thya búzasörbe,

S elhiteti majd magával, hogy a tükör görbe ;)

Dark Cz úgy hírlik, büszke dalnok fajta,

Aki beszól neki, talán bizony balga.

Senkisem tudja, hogy ő biz' dolgos lélek,

Nehéz meló ám jól tenni a szépet ;)

Kukachuszárt szép lassan majd ledönti a tanulás,

Nem is mondhatjuk ezért rá: ellepi a tunyulás.

Tuti, hogy majd besértődik, mit képzeltem leírni,

Tudom ám, hogy ép ésszel ezt nem fogom majd kibírni. :)

Találd ki, hogy ki az, aki kis kocsmában iszogat,

Fóti villamosokat öngyijével riogat.

Hidd el tupac, lesz még szarabb is az élet,

De gijotin, kerékbetörés nem fenyeget téged ;)

tupac tyestyvérével már nehezebb a dolgunk,

És persze majdnem ki is fogy a tollunk.

fall2 gyakran megy kacsájával fürödni,

De az állatot a kádból még nem láttuk kijönni ;)

Con Salamandert sajnos befedi a meló,

Dolgozik, így mi is tudjuk gorvikiul: helló.

Néha azért jó lenne, ha beszélhetnénk véled,

Lord Kockától rendelnénk egy kancsó bort tenéked.

Gem Kapocs ha megjelenik Kocka rögtön befogja,

És ha mégis elege lesz, Gemet bizony kidobja.

Hiába táncikál utána már sámánul,

Ha fejbevágjuk bunkósbottal, azért ő is bekábul :)

Tudom, tudom, jobb lesz ha már szépen lassan befogom,

Mérgesnyelvű tollacskámat a sarokba bedobom :) "

Link a hozzászóláshoz

Tyrion:

Elnézést kérek, elsiklottam felette. Szerencsére emiatt nem sérül a történet, minden ugyanúgy alakult tovább, ugyanis a csuklya megakadályozza az Abszolút látást (emiatt nincs értelme sisakban sem Abszolút látást alkalmazni).

Hmm Felon... lehet, hogy nem csak nosztalgia volt ott, hanem egy üveg likőr is? :P:) Hehe, jó olvasni újra a verset! (azon kevesek közé tartozom, akik olvasták, de túléltek) Esetleg írsz egy újat, aktuálisat is majd egyszer? :P

Link a hozzászóláshoz
Tyrion:

Elnézést kérek, elsiklottam felette. Szerencsére emiatt nem sérül a történet, minden ugyanúgy alakult tovább, ugyanis a csuklya megakadályozza az Abszolút látást (emiatt nincs értelme sisakban sem Abszolút látást alkalmazni).

:pajti: Amúgy elsősorban jobban akartam látni, nem mindenfelé.

A versből, amit megértettem, tetszett. :)

Olvastam A Sötétség Szentjeit :), már csak azért is, hogy ha esetleg feláldoznátok - a következő kérdésemért -, tudjam, mire számítsak :D). Zrogdavar személyét, nevét ti alkottátok meg?

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...