Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Horoszkóp-Függ-e tőle az életünk, a jellemünk?


Recommended Posts

Valaki:Bika-bika: Ez kb. annyi takar, hogy szeret a dolgok felett ,,elaludni", tehát nem ellenkezik, halad az árral. Szereti a harmóniát, és eléggé csöndes embernek minősül, bár mégis viszonylag sok barátja van, és keresik a társaságát. Ha fiú, akkor tipikus ,,papucs-férj" lesz.

Ikrek-mérleg:Érdekes egy párosítás...Eléggé szereti a társasági életet és szeret középpontban lenni. Nagyon jól keveri a kártyáit és tudja, hogy mikor mit kell tennie. Számító, és ha kell a céljai érdekében sokakon áttapos. De kiválló a szép érzéke és nagyon jó a ,,beszélőkéje". Ha nőnemű, akkor elég nagy az esélye, hogy k*rva, ha meg fiú akkor pedig egy ,,nyereménytárgygyűjtő". És eléggé jellemző rájuk a híúság.

Link a hozzászóláshoz
Lithas!

Venes: én is szeretnék kérni egyet, a következő dátumra:

1985.április 29. 6:30

Előre is köszi!

Darun

Õ is bika, szintúgy bika aszcendenssel. Õ is harmónikusan próbálja élni az életét, és nehéz kihozni a sodrából. Eléggé kiismerhetetlen, és az erős ikrek behatás miatt, az átlag bikáknál többet jár el társaságba, de a külömbség elég elenyésző. Ez alatt nem azt értem, hogy otthonülős, de egy mérleghez, vagy egy koshoz képest az ,,eljárkálása" elég elenyésző.

Link a hozzászóláshoz
Venes:

Ha nem lenne nagy gond írnál nekem pár sort a kosról, akinek az aszcendense oroszlán?

Előre is köszi! :)

A kos vegyítve oroszlánnal, elég érdekes. Mind a két jegy élénk és aktív. Feltehetőleg társaság kedvelő, mások számára egoistának tűnő és sok baráttal rendelkező jellem. Társaság kedvelő, eljárkálós és némi feltűnési viszketegségben szenvedő, vezető alkatra mutat. De ha az oroszlán aszcendens nyugott része érvényesül jobban akkor egy kicsit lusta embert kapunk, aki főleg azt szereti csinálni, és abban aktív ami érdekli.

Link a hozzászóláshoz

Tybycsoky:Kos, rák asszcendensel:Hááát ez elég érdekes vegyítés, mert a két jegy nem igazán passzol egymáshoz, így két véglet fordulhat elő. 1. Egy otthonülős, az álltala érdekel dolgokban fanatikus, kissé szűklátókörű és nagyon érzékeny, de cikizős ember. Megválogatja a barátait. Kicsit bizalmatlan. Vagy 2.Egy aktív és viszonylag nyitott ember, aki kedveki a társaságot és szeret vezetni. De ő is egy cikizős jellem. De ami mind a kettőre érvényes, hogy bár népszerűnek tűnnek, még is nincs olyan világ rengetően sok barátjuk.

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

A fórum címére válaszolva: én úgy érzem, hogy az emberek jellemét alapvetően meghatározza a csillagjegyük. Nekem pl viszonylag sok (két darab) ilyen ismerősöm van, és eléggé kiüt rajtuk, hogy mérlegek. Pl. az egyik mostani "volt" osztálytársamnak teljessen más az izlése (zene) meg minden, de az alapvető lelki tulajdonságaink megegyeznek. Ez nekem nagyon félelmetes volt. És amúgy is ezt én olyan misztikus dolognak tartom, már pedíg én hiszek a misztikus dolgokban. Darton nevében!!!

Darun

Link a hozzászóláshoz
Venes, az Ikrekről mi mindent tudsz mondani? Egyébként elnézést, hogy csak úgy betörtem ide... Pegasus vagyok ifjú kalandozó. Bemutatkozásról ennyit, majd úgyis megismertek.

(és egy zárójeles kérdés: hogy lehet megcsinálni, hogy legyen a nevemnél kép?)

Először is üdvözöllek köreinkben és remélem, hogy te is olyan jól fogod érezni magad valahányszor feljössz ide, mint én. (A kép betételnek meg utána nézek, mert már azt se tudom, hogy hogyan nézki a profilos oldalam, mármint felépítésileg.)

Az ikrek egy igen bonyolul és összetett jellem. Érdekes, hogy szerepjátékozol, ahoz legalább olyannak kell lenned, mint amilyen Gem. Ritka az az ikrek aki ezt a játékot űzi. Minden ikrekjegyű ismerősöm hülyeségnek tartja ezt a játékot.

Az ikrekről tehát általánosságban annyit, hogy kicsit számítóak és vannak terveik, amiket tűzön.vízen át megpróbálják megvalósítani. Nagy tulajdonságuk, hogy elég szerencsések, és jó képességűek. Előfordulhat, hogy a lustaság, vagy a figyelmetlenség, esetleg az érdektelenség miatt nem olyan a tanulmányi átlaguk, mint amennyit bőven és röhögve képesek lennének elérni. Csak abból jók ami érdekli őket, és a rossz jegyeikért hajlamosak a tanárt hibáztatni, ja és amiből jók, azt a tanárt kedvelik, ami meg nem megynekik, arról pedig az adott, rosszindulatú és pikkelő tanár tehet.

Eléggé társasági lények és szeretnek a középpontban lenni, ez a dolog, vagy inkább feltűnési viszketegség a nő neműeknél jellemzőbb.

Na nem tudom, hogy mit vettél ki az előzőből, és hogy melyik tulajdonság igaz rád és melyik nem, de a pontosabb leíráshoz kellene az aszcendensed is. Ez így csak egy könyveken és tapasztalatokon alapuló átfedés, nem több és nem kevesebb.

És mégegyszer üdvözöllek!!!!

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...