Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Horoszkóp-Függ-e tőle az életünk, a jellemünk?


Recommended Posts

Gem:Jól van na, már nem is nagyon emlékszem, nem fogom lelőni, a nyuszit:))))) :wink:

Bahamuth: Az oroszlánoknak most kellene aktivizálniuk magukat, mert a 8. házban vannak, az pedig a rejtett erőforrás háza, tehát most kellene mindent beleadni, mindenféle szempontból. A gond csak ott van, hogy a plútó is befolyásol, és az egy eléggé érdekes bolygó, tehát ez az erőforrás a negatív, sötét erőforrásra is utalhat. De egy valami biztos, hogy a mars is befolyásol, így ez atz időszak a nagy tettek időszaka. meg a másik, hogy a hold is nálunk halad el, mai érzékenységre utal. de csak a tegnapi, mai és talán a holnapi napra. De ezt az érzékenységet is befolyásolja egy két dolog, ugyhogy ez nálunk nem fog a ,,felszínre törni".

Link a hozzászóláshoz

Kedves Fürge Disno:Háááát igen ez tényleg érdekes, mert valami azt súgja, hogy nem olyan leszel mint aminek lefestelek. A végén odaírom a probléma okát.

Tehát feltehetőleg bika aszcendensed van, ami azt jelenti, hogy egy elég nyugodt, nem valami beszédes, és erő fitogtató ember vagy. Jó gondolkodású és elég nagyratörő, de csak a jövőt illetően. tehát a céljaidért mindenre képes vagy, törtetsz és cseleket vetsz be.

Na igen az elején írtam, hogy van egy kis probléma, nem tudom, hogy szeptember 12-én világos van e vagy sötét. Mert ez azt jelentené, hogy kos asszcendensed van és az merőben más. Azzal egy kicsit csörtető, társasági lény lenél, akinek azért ezek mellett szüksége van egy kis ,,világtól elvonulásra", ha már minden zavaros neki és ilyenkor magába fordul és elemez. De mondom így alapjábanvéve egy elég erős, vezető egyéniség lennél, de az erősséged, nem a lobbanékonyságodon alapul, ebben az esetben!

Link a hozzászóláshoz

Venes először is nagyon köszönöm hogy megírtad!!! Hát ahogy mézem én a kettőnek a keveréke vagyok...mert az nem igaz hogy:egy elég nyugodt, nem valami beszédes, és erő fitogtató ember vagyok..mert mondhatom nyugotdan hogy azt hogy az erőfitoktatást kivéve..(néha azt is szoktam de nem állandóan :roll: )szöges ellentéte vagyok a leírtaknak..viszont az meg igaz hogy szereretek a középpontban lenni..de nem mindig...és az is igaz hogy ritká ugyan de szeretek elvonulni is egy kicsit a világtól...Tehát a kettőt összekombinálva ponotsan kijön az én személyiségem.. :wink: Ugyhogy küldök neked 1 nagy puszit mert ügyi vagy!!! :wink:

Link a hozzászóláshoz
Bocsi törpök hogy még nem csináltam meg, de megfogom hétvégén, csak a héten nem voltam valami sokat fennt így nem volt időm se, de hétfő reggel felteszem. :wink:

Te Venes, kik ezek a törpök? :lol: Õk tudják, mert ha nem akkor csak titkosan. Tudod :arrow: EZT MOST MONDOD, HOGY NEM VAGYOK FEHÉR!!!!

Emlékszel erre a filmre?

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz
Bocsi törpök hogy még nem csináltam meg, de megfogom hétvégén, csak a héten nem voltam valami sokat fennt így nem volt időm se, de hétfő reggel felteszem. :wink:

Te Venes, kik ezek a törpök? :lol: Õk tudják, mert ha nem akkor csak titkosan. Tudod :arrow: EZT MOST MONDOD, HOGY NEM VAGYOK FEHÉR!!!!

Emlékszel erre a filmre?

Mazsinó

Mazsi...

a törpök egyike én lennék.. a másikuk pedig cather...

tudtommal.. :idea:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...