Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Horoszkóp-Függ-e tőle az életünk, a jellemünk?


Recommended Posts

Igeeen, akkor gratulálok hozzá. :wink:

Õ egy kis tipikus gyerek lesz, sok kis csínnyel, meg ilyen nekkel. De nagyon értelmes, jó gondolkodású és viszonylag rendszerető. Kicsit talán földhözragadt lesz, szóval nem fog, vagyis inkább kicsiny a valószínűsége, hogy fog mágusozni. De majd te egyengeted....... Alapvetően jó ez a kombináció, meg nagyon nehéz is, mert bár bak, de az aszcendense éppen, halálpontosan a mérleg és a szűz között van. ez a sok ellentétes jegy pedig egy normálisabb embert hoz ki.

Link a hozzászóláshoz

Megnéztem:Mérleg mérleg aszcendessel. ha minden igaz, nagyon jó szépérzékkel rendelkezik az illető, és a ha nőnemű, akkor a külvilági nők nem keldvelik, de a család tagjai nagyon. álltalában központban áll és sok barátja van, de mint írtam sok nő nem kedveli. Ha férfi az illető akkor nagyon közkedvelt személyiség és álltalában sikeres is.

de ez az idő pont nagyon közel áll a skorpióhoz, így lehet, hogy az illető, nagyon magába forduló az ismeretlenek számára, de egyépként szeret okoskodni és véleményt nyílvánítani, főleg a családban. Ha az illető férfi, akkor uralkodni vágyás is tükrözödik benne.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!!!!!

Hű, most nagyon örülök, hogy benéztem erre a fórumra is, mert sok érdekes dolgot láttam.

Akkor kezdjük az elején. Kérdezted régebben ki milyen jegyben született. Hát én vízöntő vagyok. Sajna elolvastam az előzmények legelejét, és Venes te írtál a vízöntőkről egy olyan véleményt, hogy kretének. Hát ez nem esett túl jól, de egyéni vélemény. Én nem foglalkozok túl behatóan a horoszkóppal, de szoktak érdekelni az ilyesmik. Én például meg szoktam kérdezni, hogy ki milyen jeygben született, és néha meg is érzem. Például vannak olyan skorpió jegyűek, akik nekem kifejezetten unszimpatikusak, és ez nem csak az én jegyemre igaz, hanem rám is személyesen, és ez nem azért van, mert utálom őket, csak (ahogy már te is írtad) teljesen máshogy gondolkozik egyik másik a dolgokról, és éngem ez irritál, nem tudom megérteni.

Igaz, mi még nem sokat dumáltunk, de ha nagyon ráérnél nem csinálnál nekem is egy olyan aszcendenses horoszkópot? Az adatok: 1985 február 01. este fél 8 , Karcag a születési hely, ha jól emlékszem ez is kell.

Előre is köszi, nem kell siktni vele, ráér. De azt is írd meg, ha nem tudod megcsinálni ok?

Egyébként nekem gimiben volt egy barátnőm, aki igen aktívan foglalkozott a horoszkóppal, és tőle is ragadt rám egy kicsi ebből a mániából.

Na sziasztok!

Link a hozzászóláshoz

A vízöntős kreténség a fiúkra jellemző. A lányok rendszerint, mármint a vízöntők eléggé népszerű lányok, főleg a fiúk körében, mert elég normálisak és sokuk ,,fiús" gondolkodású. De vannak közöttük magányra vágyo különckék és társasági különckék. De az igaz rájuk hogy egy kicsit különcek, és rendszerint elég vagányak és bátrak.

Tehát az aszcendensed:Hááát igen szűz aszcendens ez sok mindent változtat. Ez azt mutatja, hogy te a rendesebb vízöntők közé tartozol, tehát nem az a feltűnési viszketegségben szenvedő lány vagy, ehez gratulálok. nem tudom, hogy mennyire vagy rossz tanuló, de ez alapján nem lehetsz valami buta, de ez egy bagyon relatív dolog. A jövődben bíztos hogy sokra viszed, ha nem az eszeddel akkor a talpraesetségeddel és a kapcsolatataiddal.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Először is, köszi szépen Venes, hogy megcsináltad a horoszkópomat, totál igaz amit írtál. Bár a szűz aszcendens egy kicsit meglepett, de az is igaz amit arról írtál. Szóval, azt nem mondanám hogy hű de zseni lennék, de a tanulással tudok spórolni, könnyen meg. Azért a jó tanuló túlzás, de sok mindenhez van fejem. Ami a leginkább szemet szúrt, hogy így konkrétam nem hallottam még, hogy fiúsak a vízöntők, de ezt már rég tudom magamról. Mármint gondolkodásban. A különc is igaz, és az is hogy nincs feltünőségi viszketegségem. Sőt, utálok nagyon a középpontban lenni. Egy kicsit persze jólesik, de nagyobb tömegben már herótom van tőle. Na mindegy, szóval köszi.

Sziasztok.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Nos hát igen. Szóval Venes az a helyzet, hogy meséltem róladvalakinek, és rettentően kíváncsi lett, hogy vajon kiszámítanád-e az ő aszcendenssét is. :oops: Persze, csak ha ráérsz. Nagyon örülne neki.

Hátmost csak ennyi lenne. Tehát az adatok: 1985 febr 6. 20:11. Szeged

Köszi!

Link a hozzászóláshoz

Gem olyan ikreknek néz ki? Nem? Vagy már tudom? Erre nem emlékszem....

Vendég[/b]:először is ki vagy? :lol:

Ez elég érdekes, mert (kedves Vendég) ez egy vízöntő szűz aszcendessel.

Na már most ez mindig is egy érdekes keveredés, mert a vízöntő feltűnési viszketegségben szenved és elég aktív, de ezzel a jegggyel párosulva egy kicsit visszahúzódobb. Még a vízöntőség kreativitást és lázadozást hoz, addig a szűz rendszerint nyugalmat és jó gondolkodást. Muindkettőjükre igaz, hogy kimondják a kisebb éles megjegyzéseiket, de a nagyobbakat a szűz magába tartja, még a vízöntő azt is szemrebbenés nélkül közli. Tulajdon képpen ezek az erő vizöntő hatások enyhűlnek a szűz hatására.

Link a hozzászóláshoz
Gem olyan ikreknek néz ki? Nem? Vagy már tudom? Erre nem emlékszem....

Vendég[/b]:először is ki vagy? :lol:

Ez elég érdekes, mert (kedves Vendég) ez egy vízöntő szűz aszcendessel.

Na már most ez mindig is egy érdekes keveredés, mert a vízöntő feltűnési viszketegségben szenved és elég aktív, de ezzel a jegggyel párosulva egy kicsit visszahúzódobb. Még a vízöntőség kreativitást és lázadozást hoz, addig a szűz rendszerint nyugalmat és jó gondolkodást. Muindkettőjükre igaz, hogy kimondják a kisebb éles megjegyzéseiket, de a nagyobbakat a szűz magába tartja, még a vízöntő azt is szemrebbenés nélkül közli. Tulajdon képpen ezek az erő vizöntő hatások enyhűlnek a szűz hatására.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...