Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Horoszkóp-Függ-e tőle az életünk, a jellemünk?


Recommended Posts

Szerintem ők sem szörnyekre gondoltak... szvsz legyenek állatfélél vagy valamilyen misztikus lények, de ne gyaknivaló szörnyek :D .

Csak akkor kiegyenlítettnek kell lennie, mert ha lesz őssárkány, mindenkinek a karija véletlenül pont a sáekány évében születik, és a csillagjegye dzsinn hatalmas. ;):lol:

TAO

Link a hozzászóláshoz

Na igen ebben igazad van, lehet hogy már hétvégén el is kezdem, nade van egy bökkenő, tudnátok nekem szerezni Ynevi naptárt, nekem csak egy Gorviki van, és kész, és valamelyikre azért nem ártana ráépíteni, vagy ez jó lesz? (Inkább utána nézek most egynek.) De azért valamilyen formában várok egyet-kettőt!

Link a hozzászóláshoz

A reklám csak az egyik, de az összes vírus is begyűjti, így pedig nem túl okos a dolog, megjegyzem, akad sok megoldás erre is, tudok olyan email rendszerről, ahol korlátlan forwardos email címet tudsz csinálni, és ha egyikre elkezd jönni a spam leállítod. Minden alkalommal mást adhadsz meg, kiderül honnan és mi jön... Könnyű szűrni is.

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Venes: szvsz ha már MAGUS-ról van szó, akkor maradjunk a Bestiáriumos csillagjegyeknél! Ott vannak pl.: a jellemeknél is a különböző bestis szörnyek. A lényeg, hogy azért a kategóriák megeggyezzenek, tehát ne akarjon mindenki a sárkány jegyében születni, mert égő lenne, ha csak az én karim születne a gobli jegyében. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Gratula! Az ötlet, hogy horoszkóppal szinesítsétek a szereplő kidolgozását nagyon jól hangzik, s tágabb lehetőséget ad a karakter jellemének ábrázolására. Jóval nagyobb kilengést enged a játékos számára az általa kijátszott embert érő érzelmi hatások lereagálására anélkül, hogy a mesélő, vagy a többi játékos szóvátenné, hogy a karakter jelleméhez nem illeszthető ez a viselkedésmód, vagy az írd át a jellemed duma...

Sok sikert kivánok nektek ehhez a munkához!

Csá!

Link a hozzászóláshoz
Nem is tudodm ez a számmisztoka nem lesz már túl sok, szerintem elég csak annak aki igazán akarja, dee a horoszkóp meg kötelező lenne :twisted:

Szerintem a karakter születési dátuma a kötelező a karakterlapon, és elvben onnan elvben mindegyiket ki tudod számolni, és egyiket sem kell csak ha a KM vagy a JK használni akarja. Márpedig szerintem ez ritka eset.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...