Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Horoszkóp-Függ-e tőle az életünk, a jellemünk?


Recommended Posts

Bocs, az előbbi én voltam. :oops:

AZ előbbinél Madovickra gondoltam.

Szia!

Oroszlán nyilas asszcendensel?Háááát érdekes, én is oroszlán vagyok tehát ez elég közel áll hozzám, mégis távol. Az mondható el rólad, hogy szereted a társaságot és van esély rá, hogy társaság közepe vagy, mint oroszlán így kell lennie, de a nyilas behatás ezen ,,gyengít". Egyébként sokmindenre nyitott és játékos lelkületű vagy, szeretnek is sokan. Néha tulságosan sokat követelsz magadtól és ha minden igaz, ha az oroszlán jellemed jön ki akkor lusta is vagy, de ha a nyilas van ,,szerepben", akkor egyértelmű, hogy egy állandó mozgásban lévő személyiségről van szó. A hangulatod eléggé ingadozó és ezt rendszerint ki is mutatod, de erősen megjegyzem, hogy csak annyit mutatsz ki belőle, amit megakarsz mutatni, egyébként belül örlöd magad, a titkaiddal, és az érzéseiddel. Összetett jellem vagy.

Link a hozzászóláshoz
Lithas!

A fórum címére válaszolva: én úgy érzem, hogy az emberek jellemét alapvetően meghatározza a csillagjegyük. Nekem pl viszonylag sok (két darab) ilyen ismerősöm van, és eléggé kiüt rajtuk, hogy mérlegek. Pl. az egyik mostani "volt" osztálytársamnak teljessen más az izlése (zene) meg minden, de az alapvető lelki tulajdonságaink megegyeznek. Ez nekem nagyon félelmetes volt. És amúgy is ezt én olyan misztikus dolognak tartom, már pedíg én hiszek a misztikus dolgokban. Darton nevében!!!

Darun

Tény és való, hogy ,,Aminek kezdete van............." :wink:

Egy kérdés: Ki a kedvenc yinevi ismert személyed? Csak a Doran és a Darton párosítás miatt kérdem..és nem szereted véletlenül a félelfeket...?

A horoszkóp azért befojásol annyi mindent, mert a bolygókon múlik, azt meg már régen bebizonyították, hogy a bolygók sugárása hat az emberekre, meg a Földre, lásd apály-dagály.... Ja és örülök, hogy találkoztam egy olyan emberrel aki hisz ebben az egészben, ja és akar hinni, mert sokak nem hisznek, és nem is akarnak hinni ebben az egészben.

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas stelire!

Fogós kérdés! A kedvencem az a karakter, ill. személy, aki majd én leszek a NYT-n. Õ egyébként félelf. Ha "valós" személyt kérdezel, akkor Darun. Ha ismertet... Hát konkrétat nem igazán tudok mondani. Most így végiggondolva nincs kedvencem. Szeretem a Kopó-t, al Maremet, Alyr-t, de kedvencem nincs. A félelfeket meg azért szeretem, mert őket tudom a legjobban kijátszani, ill. velük azonosulok a legkönyebben. Ami pedíg a horoszkópot illeti: hiszek ebben-abban, de amiről biztossan "tudom" hogy létezik, az maréknyi dolog. Ez azok közé tartozik. És téged, mint e jeles tudomány álltalam elismert tagját... most valami igazán frappánsat kéne mondanom, de asszem egyenlőre elég az off-ból.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Alyr-ra gondoltam:)

Néha nem baj, ha az ember bűnt tesz.

Mindenkinek!

Egyébként mostanság fent vagyok minden nap, úgyhogy akinek ügyes-bajos dolga van, az csak írjon. Persze asztrológiával kapcsolatban várom elsősorban a kérdéseket. Nem csak a jellem fejtéshez ,,értek", lehet kérdezni bármit és majd eldöntöm, hogy a jelenlegi tudásom elegendő e arra, hogy a kérdéseitekre tudjak válaszolni.

Link a hozzászóláshoz

Yeah, asszem sikerült képet beillesztenem!!! :D Jó sokáig tartott, amíg kivágtam úgy, hogy elfogadja... Huhh.

Venes, ASC-m Szűz, Hold-jegyem Vízöntő, + alapból őrültnek születtem, úgyhogy a szerepjáték nem maradhat ki az életemből.

Megtudnád mondani, hogy a Nyilasokkal ill. Bikákkal hogy jövök ki? (baráti, nem szerelmi horoszkóp alapján).

Gem, csak mi vagyunk itt Ikrek?

Link a hozzászóláshoz
Yeah, asszem sikerült képet beillesztenem!!! :D Jó sokáig tartott, amíg kivágtam úgy, hogy elfogadja... Huhh.

Venes, ASC-m Szűz, Hold-jegyem Vízöntő, + alapból őrültnek születtem, úgyhogy a szerepjáték nem maradhat ki az életemből.

Megtudnád mondani, hogy a Nyilasokkal ill. Bikákkal hogy jövök ki? (baráti, nem szerelmi horoszkóp alapján).

Gem, csak mi vagyunk itt Ikrek?

Hááát ez érdekes, mert az a legvalószínűbb helyzet, hogy mind a két jeggyel kijöhetsz. Mivel az átlag ikreknél nyugisabb vagy, de sűrűn cikizel, ezért a nyilasok ezt nehezebben tűrik, mégha nem is mondják ki, de a bikáknak ,,olyan mindegy". de a nyilasokkal ezt leszámítva viszonylag jó a kapcsolatod, a bikákkal csak az lehet az egyetlen nézeteltérés, hogyha nem vagy a leggazdálkodóbb, és ha a szönyegalá szereted söpörni a dolgokat.

Link a hozzászóláshoz

Bizonyítani szívesen bizonyítok, csak mondd meg miben, mikor és hol, aztán lendületesnek nem igazán mondanám magam. Inkább csöndesebb típus vagyok, bár nagyjából tudom, hogy mikor kell szólalnom, álatlában. Hmm társasági? Nem vagyok az az eljárós típus. Inkább itthon ülök és gépezek. Nem szeretem a nagy tömeget, és nem szeretek annyira a középpontban lenni se, viszont nagyon sokszor kimondom a véleményemet ami sokszor gondot okozhat (leginkább a tanároknál :) ).

Link a hozzászóláshoz
Bizonyítani szívesen bizonyítok, csak mondd meg miben, mikor és hol, aztán lendületesnek nem igazán mondanám magam. Inkább csöndesebb típus vagyok, bár nagyjából tudom, hogy mikor kell szólalnom, álatlában. Hmm társasági? Nem vagyok az az eljárós típus. Inkább itthon ülök és gépezek. Nem szeretem a nagy tömeget, és nem szeretek annyira a középpontban lenni se, viszont nagyon sokszor kimondom a véleményemet ami sokszor gondot okozhat (leginkább a tanároknál :) ).

Tudod, mint mindig most is azt mondom, hogy aszcendens függö, meg azért ott vannak a fényszögek is....szóval ez egy kicsit bonyolultabb. Most csak az általános kos jellemet írtam le.

Link a hozzászóláshoz
Akad más Ikrek is rajtatok kívül... ;):D

Nah, mi Ikrek egész sokan összegyűltünk :wink:

Venes, asszem eddig a szőnyeg alá nem söpörtem a dolgokat, de egész jó ötlet :D Igazából az ágyam alatt van nagy kupi. Ha úgy ötévente kipakolok alóla, szép kis emlékek kerülnek elő.

Van esetleg valami olyan, hogy milyen csillagjegyűek szoktak ált. szerepjátékozni?

Link a hozzászóláshoz

Antail jön és megszid minket, hogy ismét tudjuk hol vagyunk és hogy kik vagyunk. Kell ilyen ember aki kordába tartja az emberkéket! Milyen jegyű is vagy? és tudom, hogy ezt itt nem szabad, de így legalább van esély, holvasol, na jó ez h*lyeség volt, szóval mivel szoktál szerepjátékozni?

Pegasus:Bármilyen kérdéssal fordulhatsz hozzám, ha tudom rá a választ akkor megpróbálok segíteni. De tanácsolom a privátot, mielött Antail nagyon mérges lenne....Ha meg olyat se tudsz küldeni akkor mond azt, hogy én írjak, vagy tudod mit, írok is...

És hogy a hozzászólásom ne csak az egy soros hozzzászólásos szabálynak felejen meg, hanem a ,,témába vágásnak is" ezért megkérdem, hogy szertnéd-e azt, ha megcsinálnám az aszcendensedet és kielemezzelek?

Mégegyszer ne haragudj ránk Antail, de ezek voltak a minimumok amiket közölnöm kellett vele, úgyhogy ne töröld. Köszi!

Link a hozzászóláshoz
Antail jön és megszid minket, hogy ismét tudjuk hol vagyunk és hogy kik vagyunk. Kell ilyen ember aki kordába tartja az emberkéket! Milyen jegyű is vagy? és tudom, hogy ezt itt nem szabad, de így legalább van esély, holvasol, na jó ez h*lyeség volt, szóval mivel szoktál szerepjátékozni?

Mégegyszer ne haragudj ránk Antail, de ezek voltak a minimumok amiket közölnöm kellett vele, úgyhogy ne töröld. Köszi!

Üdv!

Azért nem vagyok én annyira gonosz, hogy törölgessek annyit, nem zavar a hozzászólás, csak még jó időben megtudni mi a helyzet.

Csillagjegyem szerint skorpió lennék, de nem hiszek az efféle dolgokban. A fizikai és matematikai szabályosság ismétlődés és a naptár az más téma, mert az ugye van. De az ilyen személyiségleírásokban.

És nem szoktam haragudni senkire, azért már nagyon rossz dolgot kell elkövetni.

üdv:

Link a hozzászóláshoz
én nyilas vagyok:))) az asszcendeseim nem tudom, ez van:)))

de asszem nagyon nyilas vagyok...:DDD inden illik rám, amit irnak roluk... talán csak néhány kivétellel...

Elvileg te egy lányos lány vagy, vagy lányos nő, és ,,játékos", és szereted a teszteket. Ez igaz? Bár ez nagyon körkörös volt.

Link a hozzászóláshoz
hajh

én kos vagyok, ami asszem a tűzjelek elsője

belőlem annyi igaz, h lobbanékony vagyok, okos, szép, aranyos, édes, EGOISTA és HAZUDÓS...

ezekből asszem a lobbanékony volt csak igaz...

Venes - minek kellene lennem?

Most ismételem magam, ezek csak alap vonások....sok függ az aszcendenstől is, annélkül ezek tényleg csak körkörös vonalak.

Link a hozzászóláshoz
Venes, az elemekről miket tudnál mondani? És a szembenálló jegyekről?

Mint gondolom tudod, hogy négy elem van. A föld, a tűz, a levegő és a víz. Elviekben a tűz meleg és száraz, a levegő meleg és nedves, a föld száraz és hideg, és a víz pedig nedves és hideg. Ezek az alap dolgok. Ezek alapján hiszik azt, hogy passzolnak a tulajdonságuk szerint az elemek. De ezek nem feltétlen igazak. A tűzbe tartozik a kos, az oroszlán és a nyilas. A levegőbe: az ikrek, a mérleg és a vizöntő. A földbe: a bika, a szűz és a bak. És a vízbe pedig? a rák, a skorpió és a halak.

Az általános nézet szerint az egyazonos elembe tartozók passzolnak egymáshoz, hát ez némileg téves. Mert az tény hogy jól kijönnek, de ha a fő tulajdoságuk idegesíti az egyazon elembe tartozókat, akkor nagyobb baj lehet, mintha egy teljesen ellentétes emberrel kerül össze, és itt még megjegyzem, hogy ellentétek vonzásban. Veszek egy példát: ha mondjuk egy kos tulságosan egoista, akkor az irritálhatja az ugyancsak egoista oroszlánt. De ha a kos visszafogja magát, és nem egozik, akkor a kapcsolata az oroszlánnal tökéletes lesz.

Ezek a tulajdonságok, hogy hideg, meg meleg, meg...nem csak olyan jelentéktelen dolgok. Ezek az adott elembe tartozó jegyek fő tulajdonságai. A tűzben lévők, melegek, tehát sokszor hangulat a emberei és sokszor nagyon kedvesek, persze ha éppen jó a hangulatuk. a szárazság arra utal, hogy sokszor elrelytik érzéseiket és magukba fojtják, tehát nem kezdenek el sírni mindenki elött, mert annál büszkébbbek, inkább úgy fogalmazok, hogy nem érzékenyek, illetve mindenki az hiszi róluk, hogy ,,kemény" legények, de közben sokuk elég érzékeny típus. Még a levegő eleműek melegek, de nedvesek, tehát nem olyan szeszélyesek, mint a tűzek, de azért ők is tartogatnak egy-két látványos kitörést, ők inkább olyan szinpadiasak és eléggé én célúak, tehát a céljaik érdekében mindenkin képesek áttaposni és sokszor cinikusak. És mivel nedvesek, ezért jellemző rájuk, hogy érzékenyek és ezt a külvilág tudja is. A föld elembe tartozók bár hidegek, így ez az ő esetükben egyfajta kiismerhetetlenség, nem rendeznek nagy jeleneteket, csak nagyon ritkán, és sokak tisztelik őket lágyságuk és szilárdságuk miatt, de még szárazak is, tehát nem mutatják ki érzéseiket. és ez a párosítás azt hozza, hogy sose tudja az ember, hogy mit gondolnak, ha már azt hiszed, hogy ismered őket, akkor tévedned kell. A vízek, pedig nedvesek és hidegek. tehát nagyon érzékenyek, de a hidegség miatt visszafogják magukat, a valós véleményüket csak a legközelebbi ismerőseiknak közlik. Pl. ha valakit nem bírnak, azt nem kürtölik világgá, ahogy egy tűz elemű tenné, csak ha már nagyon betelt a pohár, de egyébként csak a legjobb bartájukkal közlik. A hidegség miatt egy kissé cinikusak és csípkelődök.

Ez az ellentét ami a tűzet és a vízet egymás ellen állítja. Mint tudjuk ősi ellenség e két erő. A vízeknek nem tetszik a tűzek hevessége és kitörései, a tűzek meg megsértődnek minden egyes cinikus és sértő víz megjegyzés miatt, mert a víz azt hiszi, hogy a kemény tűzeket ez nem érdekli, de téved, még a tűzeknek a kitörései nagyon természetesek és nem látják ba hogy az mekkora gond, és hogy ez másoknak természetelllene, ha rájön a két elem a ,,bűnér" az is csak később következik be.

Lehet, hogy nem válaszoltam mindenre, de majd holnap az egy-egy jegy ellentétjét is kifejthetem, ha szeretnéd.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...