Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Horoszkóp-Függ-e tőle az életünk, a jellemünk?


Recommended Posts

Nos erre én csak anyit reagálnék..hogy igenis van köze a dologhoz hogy valaki magusozik-e vagy nem...mert hogy pl:én nem vagyok hívő..de 1-2 ynevi isten közel áll hozzám...és inkább őket emlegetem mint amiket a val,ódi világ talált ki....és a hétköznapokban is előfordul hogy azt mondom valakinek...hogy "Orwella fogadna ágyasául"vagy hogy "Ranagol rohassza rád az eget"vagy ilyesmik....és hogy mér van ehhez köze a magusnak??hát azért mert ha nem ismerném a magust akkor nem mondanék ilyeneket...szóval az én véleményem az hogy nagyon is befolyásolja a dolgot az hogy valaki ismeri-e a magust vagy nem...de ez csak szvsz.. :roll:

Link a hozzászóláshoz

A Magus az itteni embereknek egy életfilozófia, de szerintem ezt nem is kellet volna mondanom, aki magusozik az más mint a több, legalábbis a fiúkat illetően minden bizonnyal, aki Magusozik az nem olyan kretén és normális is, na jó ezt azért nem mondanám, na szóval a lényeg, hogy....nincs lényeg?!

Link a hozzászóláshoz

Nem vesszük sértésnek. :)

Mi a telefonszámod, lakcímed? Mikor szoktál egyedül hazafele menni a sötét sikátorokban? Útvonalat, időpontot, időtartamot lécci mellékeld térképpel együtt az emailcímemre. Külön tüntesd fel, hogy viselsz-e szuszponzort és van-e nálad önvédelmi fegyver. Köszönjük. :lol: 8) :wink:

Link a hozzászóláshoz

ÉN

Climate/terrain: BP. Nagymező u. környéke

Frequency: Ritka

Organization: Egymagam, néha ÕsMazsinó ( ezt dobd ki százalékkockával...)

Activity cycle: Leginkább este

Diet: speciális

Intelligence: állati

Treasure: Há! Há! Há!

Alignment: mikor mi

No. Appearing: 1

Armor Class: 4 (8)

Movement: 12

Hit Dice: egy sikeres

Thaco: Alacsonyabb, mint a tiéd

No. of attacks: speciális

Damage/Attack: több mint a tiéd

Spec. Attack: Lo-Csu-Pan-Do ( őstáp, mióta megszlettem, sportszerűen űzöm... Lényege: Minél gyorsabb, kitartó FUT

Link a hozzászóláshoz

Vendég : :shock: :lol::lol:

Hogy írjak valami témába vágót is :

Engem érdekel a horoszkóp, asztrológia dolog, de nem hiszek benne. Érdekes párosítás. Mindig elolvasom a horoszkópom, meg néha másét is, mivel érdekel. De ha nagy baromságok vannak benne, akkor nagyot röhögök, ha pedig van benne valami érdekes, gondolkodom rajta egy kicsit.

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Engem is érdekel a horoszkóp. Párszor már bejött. Venes volt szives megcsinálni a horoszkópomat, amit most közkincsé tennék:

Mérleg-kos:Eléggé temperamentumos,dumálós, kitőrő, kicsit önfejű, és ha a rosszabb tulajdonságok keveredtek, még társul egy kis kreténség is. De ha teljesen a pozitív vagy, akkor elég társaság centrikus, és beszédes, rendes, magabiztos és egyéni véleményű.

Mérleg-halak:Ha ez párosul akkor nagyon kreatív vagy, és nagy művészi hajlammal is meg vagy álldva, úgyhogy ha még nem fedezted fel, akkor kezd el gyorsan. Eléggé nyugodt, max lelki kitörések, csak nagyon közeli ismerősöknek, jellemeznek. Érzékeny is vagy, és még így is szeretsz társaságba járkálni és beszélni. Kedvelt ember vagy, viszonylag a lányoknak is elég szimpatikus. (mondjuk ez szinte minden mérlegre igaz:)

Az önfejü, kretén, művészi hajlam, érzékeny és szeretek társaságba járni ez igaz. Az hogy kedvelte ember lennék az nem. A lányoknak lehet hogy szimpatikus vagyok, mert állt. mindíg az őseimre hivatkoznak. Azt, hogy szeretnek nem mondanám, inkább azt, hogy tartják a 10 lépés távolságot. Egyébként igazi jellemzést szvsz azok mondhatnának rólam, akik láttak TT.-n .Köszönöm a tapsot...

Darun voltam

Link a hozzászóláshoz

The_Angry_One:Hááááát megcsináltam, és érdekes dolog jött ki. Te ugyebár ikrek vagy és az aszcendensed is ugyan ez. Ez egy elégszép keverék. Ne haragudj, majd a következő soraimért, Jó?

Tehát az ikrek egyik fő tulajdonsága, hogy társaságkedvelők, beszédesek, és szeretnek rendesen kinézni, na már most ez a te esetedben annyit tesz (elviekben, mert felerősödik az azonnosság miatt), hogy te egy egoista, társaság központra vágyó feltűnési viszketegségben szenvedő egyén vagy. Ja és kretén. Ez volt a dolgok árny oldala, mert ezek nem feltétlenül jelentenek biztosat. Szeretsz még a lányok körül nyüzsögni és nem vagy az a bezsari típusú, sőt.....

A rosszabb tulajdonságaidat (amiket elöbb példáúl felsoroltam), te nem érzed, mert kedvelnek, de iszinyatosan az emberek, vagy pedig nagyon nem bírnak, ez a két véglet van. Ja és jó az eszed, nem is feltétlenül arra gondook hogy okos zseni vagy, hanem inkább talpraesett . Röviden ennyi, ja és az egodon múlik, hogy ezekből mit hiszel el, vagy mit nem. :wink: Remélem nem írtam túl sok rosszat, de még itt a végén is leírom, hogy lehetnek olyan tulajdonságaid, amik nem olyan erősek, tehát nincs rajtuk annyi nyomaték.

Link a hozzászóláshoz

Üdv Venes!

Köszi, hogy megcsináltad! Dehogy haragszom :) . Inkább köszönöm.

A véleményem : pár dolog igencsak nem erősödik ki ezekből a tulajdonságokból, pár dolog viszont igaz :

- társaságkedvelő, hmm ez vagyok. Ki nem az? ;)

- nem vagyok annyira beszédes, és nem is igazán foglalkozom a kinézetemmel. Úgy fogom fel a dolgot, hogy vagyok amilyen vagyok, nem szépítgetem a dolgot, mert esélytelen. :lol:

- egoista? ez sajnos (valamennyire) igaz... de próbálok változtatni rajta...

"társaság központra vágyó feltűnési viszketegségben szenvedő egyén"
- ez az, ami határozottan NEM IGAZ rám. Szeretek ugyan társaságban lenni, de egyáltalán nem szeretek központban lenni. Néha egy picit persze jó, de ha túl sokáig vagyok központban, akkor már zavarba jövök és menekülök.
"ja és kretén"
- ez teljesen igaz :lol: . legalábbis ezt állítják egyes ismerőseim...
"Szeretsz még a lányok körül nyüzsögni és nem vagy az a bezsari típusú, sőt..."
- bevallom sajnos ez sem igaz. Elég nehezen ismerkedem... és bármilyen új társaságban is nehezen oldódom fel.
"jó az eszed, nem is feltétlenül arra gondolok hogy okos zseni vagy, hanem inkább talpraesett"
- hát az első fele állítólag igaz, de a második pont fordítva van. Nem vagyok túlságosan talpraesett (öcsémhez viszonyítok, aki nagyon az), viszont pont egy zseni vagyok :wink: :lol::lol: (ki is itt az egoista? :lol: )

TAO

Link a hozzászóláshoz

Nem akarok izé lenni, deugyebár te május 22-ei vagy, ami annyit tesz, hogyha megnézed a horoszkópokat akkor ez az idő pont pontosan a bika és ikrek határán van. De ezt nem vettem figyelembe. Majd nézd meg bármilyen asztrologus weboldalon, hogy mit írnak a bikáról, mert amiket most írtál, azok többsége igaz a bikára. Tehát, ők is egy kicsit ,,beszariak" és ,,szöszmötölösek", ja meg egy kicsit lusták. Na mindegy a lényeg az, hogy ez is befolyással van rád, amit nem vettem figyelembe. A bika elég ellentéte, az ikreknek.

Link a hozzászóláshoz

Nme inkább úgy fogalmaznék, hogy ezeknek a jegyeknek egyfajta keverékét képzeld el. Mert ez is hatással van a jellemedre. Mert az ikrek egy pörgős társaság kedvelő, még a bika egy lusta, kicsit otthon ülősebb, inkább gyűjtögetős típus, az ikrek meg szokszor szorja a pénzt. Ez csak egy példa. De rád hatással van a bika és az ikrek erősebb változata.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...