Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Lithas!

Nefi: azt azért nem mondanám, hogy egyáltalán nem vagy fiús, de azért azt sem értem meg, hogy mindenki annak tart. Szvsz csak egy kicsit vagy az, és az is csak a javadra válik. Én így szeretlek, ahogy vagy. :oops: :wink:

Darun

Talán azért tartanak annak, mert az egyik osztálytársam a Balázs még nálam is lányosabb, szegény srácnak van egy kis buzi beütése, de egyáltalán nem az. De nem érdekel többen szeretnek így, mint akik nem és nem áll szándékomban megváltozni. Köszi :oops:

Link a hozzászóláshoz
Hát hogy elf köszönést vegyek a számra azt soha de egyébként szia Nefi.

És szerintem nem is vagy fiús legalábbis mikor útoljára láttalak akkor elég nőies voltál.

Ez az utóbbi, akkor is a barátom kedvéért vettem fel olyan ruhát, mert nem igazán szereti a bő nightwishos és rhapsodys pólóimat és pulcsijaimat, amúgy még mindig nem az a jellemző amit akkor láttál gánton csak a szoknya, mert ha tehetem egyfolytában az van rajtam. :wink:

Link a hozzászóláshoz
szoknya és fiús? Hmmm. valahogy nem így látom a dolgot, és szerintem nem a ruha teszi az embert, nem leszel tőle sem fiús, de ha az lennél akkor sem ez változtat a dolgokon elsősorban. Miért? mert ez elsősorban a viselkedésen, stb. múlik.

Elf szerintem ez így nem teljesen igaz mert szvsz igenis fontos hogy milyen ruha van rajtad mert a ruha amit viselsz az ad neked egy kiállást és aki először lát meg az a kiállásod alapján ítél meg legelőször... :!:

Link a hozzászóláshoz
szoknya és fiús? Hmmm. valahogy nem így látom a dolgot, és szerintem nem a ruha teszi az embert, nem leszel tőle sem fiús, de ha az lennél akkor sem ez változtat a dolgokon elsősorban. Miért? mert ez elsősorban a viselkedésen, stb. múlik.

Elf szerintem ez így nem teljesen igaz mert szvsz igenis fontos hogy milyen ruha van rajtad mert a ruha amit viselsz az ad neked egy kiállást és aki először lát meg az a kiállásod alapján ítél meg legelőször... :!:

Nézd, azért a kiállást sokminden meghatározza, nem csak a ruha, vegyél egy elég laza, bő fiús öltözetet, és benne egy nyafogó, hisztis, vásárolgatni akaró igazi plázacicát. Vagy vegyél egy kifejezetten nőies öltözetet, aminek áttetszőbb részei érdekes tetkókat takarnak, látványosan akad egy stukker az illető hölgynél, azt hogy kivel beszélget inkább, hogy szólít meg embereket, stb. mind ugyanaz vezényli... mindkét eset első látásra feltűnő, és nem a ruha miatt.

Link a hozzászóláshoz

Öltözködés...hmmm. Én amondó vagyok, hogy a ruha ad egyfajta előítéletet, vagy mi. Tehát, ha lácc egy szakadt ruhás csávót azt gondolod róla, hogy születése óta csövi, oszt kiderül, hogy van 1-2 diplomája. Vagy kiderül egy ilyen-olyan szöges szadista kinézetű csajról, hogy tökre "félénk". Jó ezek csak szélsőségek, de előfordulhat. Én pl. csak azért hordok deszkás gatyát meg pulcsit, mer teccik. :wink:

Link a hozzászóláshoz
Ebbe most már beleszólok....tényleg van jelentősége az öltözködésnek, mert még a plázacicának is más karaktert adhat egy bő pulcsi és mondjuk egy deszkás gatya....

Aha, és mondd, ha a plázában látod sétálni 3 másik plázacicával és a szokott okosságaikat beszélni jó hangosan akkor mondd mi alapján ítéled meg? No a más karakter szerintem itt nem fog hatni igazán.

Link a hozzászóláshoz
Elf mi most itt nem arról beszélünk hogy a viselkedése mit mutat hanem arról hogy a ruha alapján mi jön le róla vágod??Te meg egyfolytában a viselkedéssel jössz!!! :!: :?

Nem, mi arról beszélünk, hogy Nefi fiús-e, meg ilyenek, itt az egyik dolog az, hogy az öltözködés milyen, de az a kérdés, hogy valakit ez fiússá, stb. tesz-e. A válasz pedig az szerintem, hogy az öltözködés önmagában nem, ha szerinted önmagában megváltztat valakit az a te dolgod, de ha jól vettem észre senki sem beszélt különböző öltözködési stílusokról de a fiús / nem fiús kérdésről általában annál inkább.

Link a hozzászóláshoz
Nos: a vitának ezennel vége. Nefi nem fiús és kész. Ha az, akkor én homokos vagyok. Az öltözködés csak egy alapot ad, nem dönt el semmit

Juj, én ezt nem merném ennyire kijelenteni, meggondoltalanság volt a részedről, szvsz annyira nem ismersz, hogy ezt így merd állítani...

Nefadar: És te ismered annyira őt, hogy tudd, hogy miért meri / nem meri ezt állítani? Amúgy itt a chaten egyáltalán nem tűnsz fiúsnak, de ha annak vallod magad annak biztos az az oka, hogy úgy érzed magad, ennél pedig fontosabb szempont nem sok van.

Link a hozzászóláshoz
Én annak érzem magam és azok akik évek óta ismernek ők is ezt mondják, csak azért mondtam, lehet, hogy itt nem tűnök annak, de ez nem a valóság, nem ismertek annyira személyesen, mint ők..

Ez lehet, de a másik felére a dolognak nem válaszoltál... Ugye nem kell mondanom melyik felére? No, segítek... Ha Antail azt mondaná, hogy hívják Zoltánnak ha mégis fiús vagy... az is meggondolatlan lenne?

Link a hozzászóláshoz
Lithas!

Nos: a vitának ezennel vége. Nefi nem fiús és kész. Ha az, akkor én homokos vagyok. Az öltözködés csak egy alapot ad, nem dönt el semmit.

Fürge: én nem szeretem a piát, de a sört az SOHA nem iszom. Ez pedíg elég ritka.

Darun

Hmmm Darun.....én tiszetletben tartom a véleményedet...ha neked nem ízlik a sör akkor ne idd...

deén akkor is azt mondom hogy Sör4ever!! :lol: 8) :D :wink:

Link a hozzászóláshoz

Amen! Nincs is jobb a jó hideg sörikénél, föleg egy végigpogózott koncert után... akik már próbálták tudják miröl beszélek, akik még nem, hát megsúgom, kimaradtak valami nagyon jóból... :wink:

[-off-]

Hagyjatok!!! cska egy kortyot adjatok...

Porzik a vesénk, szikkad az agyúúúúnk! Szomjasak vagyunk!

Eddig vártunk tovább nem biruuunk! Szomjasak vagyunk!

Hiába kérsz neked úgy sem hagyuuunk! Szomjasak vagyunk!

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...