Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Sírvafakadok a gyönyörtöl és a fájdalomtól... :cry: A d20 rendszer nem igazán tetszik, a szabályok bonyolítása sosem jelent gondot, ha azok javítják a játszatóságot. Bár skill és feat rendszer, hát nem tudom... Té-hez kapcsolodó Cé??? Hülyeség!! Drága lesz, az biztos :x :x :x ! Amúgy a mostani alapkönyv 7000 sztotyenka, legalábbis a Dungeonban, ahova én járok néhanéha. Ott meg minden drága, kivéve a dnd könyv, mert az olcsóbb egy m*nál... Az új logó naonjobb. max 20 szint??? Az nem jó!! 3703?? Az sem! Túl közel van 3800-hoz, ami szerintem nagyon ratyi! Technikai fejlődés? Azért játszok ezt és nem shadowt, mert nem jön be a lelövöm és szaladok módszer. Azért várva várom az új szabálykönyvet. Valszeg megveszem a húsvéti bejövetelemből. :P

Link a hozzászóláshoz

na kkor ha már igy megkértél, kirakom ide, h ne csak te olvashasd.... :D

a poént, amin vitatkuztunk egy kevest, kb 3hete, aki keresi az megtalálja, mer télleg létre jön a perszonál unió...

A Hetedkor Alkonya évszámokban

P. sz. 3620-as évek eleje: Tier Nan Gorduin születése a Fehér-tenger mellékén, a száműzöttek és menekültek lakta Ser Idrisben. (Karnevál) Apja Ilanor vörös hadurának kegyvesztett hadnagya, anyja a toroni Dialaid Ház lázadó hajlamú sarja, akit már születése előtt egy athalay kihordására szántak. (Toroni vér)

P. sz. 3620-as évek közepe: Mogorva Chei honszerző háborúja befejeződik. Létrejön a ru-shennoni konkordatum Yllinor és Pyarron között: a felek kölcsönös együttműködési és segítségnyújtási szándékukról tesznek tanúságot

P. sz. 3633: Tier Nan Gorduin egy tarini fuvarszerelvény kísérőjeként Erionba érkezik, és komédiásnak áll, hogy a jellemszínészből lett klánfőnök, Haygar Brish keze alatt sajátítsa el a túlélés fortélyait. (Jutalomjáték)

P. sz. 3637: Tier Nan Gorduin shuluri utazása apja nyomdokain. Egy Morgena-hitű kurtizán, akit a bárd anyai nagyapja, a császári tanács tagja bérel fel, viszonyt kezd vele, utóbb, a bárd tudta nélkül, fiúgyermeket szül tőle a Dailad Háznak. (Toroni vér)

P. sz. 3660-as évek közepe: örökösödési háború Abaszisz Szigetbirtoknak nevezett tartományában. (Csepp és tenger) Alyr Arkhon és az Erioni Ötök küldetésének kezdete Ibarában - innen datálódik a nekromanta és a sötét zarándok, Airun Al Marem barátsága (Prófécia)

P. sz. 3676: Ó-Pyarron teljes pusztulása

P. sz. 3682: shadoni hadjárat Corma-dina gorviki kézen lévő szigetei ellen. Rudrig Ves Garmacor (Garmacor címere) története kezdetét veszi

P. sz. 3684-85: Rudrig Ves Garmacor kráni utazasa; a Tizenhármak elvetik az ujabb shadoni trónviszály és polgárháború magvait (Garmacor vére)

P. sz. 3690: Alyr Arkhon önkéntes tetszhalálban vezekel az Ötök ibarai kudarcáért, Airun Al Marem azonban érte nyúl, és segítségével beteljesíti Darton rendelését: létrejön a fehér orkok nemzetsége. (Prófécia) Orwella hívei ismét felbukkannak az Elátkozott Vidéken, hogy előkészítsék a Rettenet Asszonyának visszatértét. Doran válasza nem késik soká (A Halál havában)

P. sz. 3691: a Manifesztació eljövetele, a 14. Zászlóháború kezdete északon, Evendil Bel Corma shadoni király halála délen

P. sz. 3692-96: a 14. Zászlóháború (Észak lángjai, Megkövült napvilág), belvillongásoktól terhes interregnum Shadonban, fokozódó amund nyomás Gorvik északi határa mentén (Garmacor árnyéka)

P. sz. 3697-98: maszkabál Narvanban. Toron megakadályozza a kráni beszivárgást Quironeia déli partvidékére. (Karnevál) Enoszuke szigetén tervet készítenek a niarei uralkodódinasztia megdöntésére - siker esetén a Jóslat idevágó sorának ("Sárkányfejedelme jő

Link a hozzászóláshoz

Ez nekem is megvan. Habár félreemlékeztem, mert akkor 3800-as évek vége. Hát 200 év az ok. Bár a nyolcadkor szerintem nem jó hely. Ki tudja. Amúgy is nagy Gorduin fanatikus vagyok, de nem értem, hogy Gorduin fia akkor nagyon is idős, ahhoz képest, hogy ember, még akkor is, ha van benne egy csöp kyr vér.

Link a hozzászóláshoz

Ember, ez tényleg elég illúzió-romboló... :cry: :cry: :cry: bocsi, lemaradtam az elejéről, ez most tök hivatalos, vagy csak amolyan ízelítő szerű alternatíva??? :? nekem nem tetszik... :evil: bár most érted, én bajom... namind1, szerintem nincs egészen átgondolva... kinek is a kezemunkáját dícséri?

Mármint név/cím/telefonszám... :twisted: :twisted: :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Gangler: szerintem is nagyon illúzió romboló, főleg a vége, de a nyolcadkorban akkor Krán minden valószínűsséggel NAGYON legyengül és ennek örülök!!!! Hiszen hófehérkét és a kráni 13-makat sokkal könyebb lesz legyőzni. MUHAHAHAHAHA :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Bocsássátok meg ezt a kirohanásomat... :) De végül is akkor is kaksi egy fantasy világ mágia nélkül, hogyha a játék tulajdonképpen arra épül...

Nade én is mennék, ha lenne egy következő ilyen összeröffenés.

Link a hozzászóláshoz

@huszár: Arik lehettek, olyan nem szokványosak, na jó ez nem igaz, szerintem a szembe jönnétek velem az utcán, akkor felsem ismernélek titeket, bíztos hogy nem tűnnétek ki a tömegből. Egyépként rendesnek tűntök.

Nálam van manndil könyve. Nekem nyúl totem ,,jött ki", de még bizonyságot nem nyert.

Link a hozzászóláshoz

szaszi Mindenkinek!!!

Sajna régen nem tudtam netre csatizni és sokmindenről lemaradtam. :cry: :cry: :cry: Ilyen az én formám!!!

Venes: Örülök ennek a kis "beszámolónak".Nagyon élvezetes és lényegremutató volt...(ennyit a nyelvtanóráról).Hogy állsz a játékkal? hovavalósi vagy? Talán össze kéne hozni vmikor egy közös M.A.G.U.S.-partyt.Süti lenne............ :P:P:P:P

Xant: Majd megállt a szivem mikor meghallottam hogy megvan a Codex hol lehet megszerezni?????

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...