Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

venes: leviathan annak várja ki a végét, h nem vesszük fel az ő avatarját...mert a végén, ha sokat szól be, h ez micsoda geynóság, akkor felvesszük az övét is és az télleg gynóság!

hogy ki az értelmi szerző...:na aztat én nem tudom, vagy csak nem akarom tudni, vagy már nem emléxem...hűha.

:D:D ja venes a tiedet: ÉN.mert teccik, és egyedi...télleg honnan van??sehol nem találtam meg.

Link a hozzászóláshoz
Lithas!

Venes: az avatarod tényleg jól néz ki, nekem nagyon tetszik. Nagyon dark és gótikus. Szóval szép na. Persze azért örülök, hogy visszatért minden a régi kerékvágásba, de Maszinó, ezért még megfizetsz!!!

Darun

Örülök, hogy te is szeretsz. :oops: :shock: :lol:

Remélem igy megint tudod, hogy figyelünk rád. Mi jókat nevettünk a játékon, mindenkinek köszönöm a közreműködést! :P

Venes: Téged is szeretünk! :oops: :P

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Én kedves...mily megható...oly ritkán hallom ezt.

nem, nem, nem és nem!mazsinó irt, h darun panaszkodott, h elátokozottnak is ugyanolyan az avatarja.na ezt én is olvastam, és rögtön eszemeb is jutott a gonoszság, vaagy gazság, nevezzétek ahogy akarjátok, h mi lenne, ha váltanék hirtelen avatart, olyanra, mint daruné.gondoltam magamban, az maolyan nem is tudom... nem lenne jó poén. erre pár óra múlva kapom is a pmet xy/z-től, h akkor váltsunk darn avatarra :twisted: :twisted: :D:D hát több se kellet páran váltottunk, és nagyokat röhögtünk...aztán az eszembe jutottál már vmiért, és megbeszéltük, h te leszel a kövi, akinek lekoppintjuk az avatarját.a sikereink láttán igen csak megörlütünk, és ki lett tűzve a kövi váltás időpontja.na este megyen, h akkor most mekeresm venes avatarját... :shock: :? :x ez nincs itt..ahha egy másik netes oldalon van kb 1500 avatar.igen átnéztem mindet, de nem találtam.erre fogtam és a jó öreg ősi módszerrel megszereztem venes avatarját, és beálittottam magamnak, majd a többieknek is elküldtem.

szóval venes: te már asszem, ha jól emléxem az én ötletem voltál. az alap koncepció, meg xy/z... :lol::lol::D:lol:

Link a hozzászóláshoz

Szvsz mindenkihez illik az az avatar, amit választott, és kész. :lol:

Boszorkány növendékek itt? Nem a Roxfortban kéne lennetek, és Piton óráin kéne szenvednetek? :lol: (ezt viccnek szántam, bár nem koppant nagyon :roll: )

Egyébként szervusztok, visszatértem, akinek ez ellen ellenvetése van az szóljon, mert akkor megint eltűnök :lol: :cry:

@huszár: Neked még nem mondták azt, hogy kedves virágszálam? (na jó, ez durva átvitt értelemben.... :wink: )

Mindenkit pusszantok!

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Valaki: honnan tudod, hogy illik hozzánk az avataunk? Én pl a TT-n tök meglepődtem a sok arc láttán. Egyébként én is pusszantanálak, de megfáztam. Nekem az ellen van ellenvetésem hogy eltűntél, szóval még egyszer ne tedd! Ja, és a Harry Pottert azt lécci ne, mert azt rühellem/allergiás vagyok rá. EH! Én a gyertyák helyett valami mással készülök. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Darun

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...