Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

TheElf : láttam a "képletet"... de szándékosan téged kérdeztelek, mert sok helyen ugye nem szoktunk egyetérteni, és nem tudom neked itt mi minek számít. Nem véletlenül kérdeztelek meg, ahelyett, hogy én számoltam volna. (Nem tudom a hozzáállásodat, véleményedet az én hozzáállásomról). Ezért légyszi írd ide hány nap. Ennyi.

Link a hozzászóláshoz

Na srácok (és hölgyek természetesen), akkor most már ez a téma tökre le van zárva, írjatok már vmit, nem szabad megkukulni :lol: .

Nefi : neked írtam valamit a Versek, Novellák témában feltett kérdésedre, még pár nappal ezelőtt. Szerintem elfelejtetted elolvasni, vagy legalábbis reagálni. Mert ahogy ismerlek, ha elolvastad volna, biztos reagáltál volna valami olyasmit, hogy "jajj, kedves TAOm bárcsak így lenne, de sajnos nem így van..." . Előre is válaszolok erre a jövőben kimondott mondatodra : De igen, így van! :D

TAO

Link a hozzászóláshoz

Csúnya vagy Nefi ugye tudod? :D Én pl kifejezetten megérdemlem a dícséretet, mwer már egy hete nem gyújtotam rá és a fűvel se kerültem kapcsolatba huzamosabb ideje, sőt pénteken sem volta nagyon részeg, inkáb segrészeg haveromat támogattam, hogy ne magt hányja le legalább.UGYHOGY ÉN IGENIS MEGÉRDEMLEM!!! :)A többiek már más lapra tartoznak :D

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...