Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Emberek, emberek!

Már bocsánat, de nem óhajtottam URL hivatkozást beírni.

MERT azt gondoltam én, BALGA MÓDON, hogy van annyi eszetek, hogy beírjátok a címhez ezt a nagyon bonyolult szöveget De úgy látom, nincs. Most mondhatjátok, hogy lusták vagytok, de szerintem ez eszetekbe juthatott volna... Szal tessék elpirulni, IQ fighterek! :twisted: :lol:

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

A Ranagol papot nem érdemlem meg, ezért maradnék a nekromantánál. A @huszárról inkább nem mondanám el a véleményemet. De azért változtass avatárt, mert ez túl jó neked. Fürge: télleg ennyire ellenszenves lennék? Antail: miért bántod az inkvizítorokat? Azt hittem nem csípsz engem? Vagy azt csak viccből írtad? Valaki: őt ha jól tudom Bahamuth-nak írd, de a "t" ne felejtsd le semmiképp. És honnan tudod, hogy illik rám az avatarom? Találkoztunk már? Egyébként tééleg sunyi, görény állat vagyok. :twisted: :twisted: :twisted:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Asszem félreértettetek. Nem úgy értettem. De én is másodpercenként csodálkoztam a TT.-n a sok fura arc láttán. Szal ezért mondtam. Egyébként Venes: az avatarod a vámpírlányomra emlékeztet (te Sneer tudod miről beszélek!?!?) ill egy nekro-pank lányra. Szvsz nagyon állat.

Valaki: má ne is haragudj, de onnan alulról az az utolsó sort nagyon gyorsan töröld ki, mert mérges leszek. Még hogy eltünjél!!!

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...