Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Nefadar hajrázz!!Ilyen beszédes kukacot mégegyet nem ismerek az már bizonyos!:)

Darun sejtem, de megmondom őszíntén 2 dologra is gondolok .Privátban kifejtheted ha akrod a témát!

Az új törvénykönyv megjelenésével kapcsoltaban Scylla olyasmit mormolt két tűzgolyó varázslata között, hogy a kiadó honlapján állítják március 5-én még nyomdába lesz. 6-án

Link a hozzászóláshoz

Szeretném felhívni a társaság figyelmét, hogy történelem és esetleg magyar korrepetálást és éretségire való felkészítést vállalok. Ha tudtok olyan embert akinek szüksége van rá és Budapesti akkor szóljatok neki és hívjon fel a 0620-5158999-es számon. Házhoz megyek és 750 Ft ért vállalok 45 percre. Az időtartamot maximum egyben lenne 90 perc ami 2 tanórának felel meg.

Link a hozzászóláshoz

raktam fel képeket a honlapomra itt megnézhető, egyenlőre csak a milnai képek, és a szallagavatós képeim fele

Nefi, megpróbáltam őket megnézni, de mindegyikre az van írva, hogy:

" Feldolgozás alatt"

:cry: (én vagyok nagyon pofátlan vagy mi?)

Darun: csak az életből akarok eltűnni a fórumból nem, de kitörlöm ezt megígérem :wink:

Link a hozzászóláshoz

:lol: köszi... amúgy nem szándékozom lecserélni, csak most valahogy meguntam szegény Arthas buksiját... :roll:

Venes: na jó, ideje bevallani... a blizzard.com-ról loptam... :wink: ( http://www.blizzard.com/war3/movies/) amúgy elöször nem is a mókust akartam feltrakni, csak a másik túl nagy volt, és nem lehetett lekicsinyíteni... :( de azért nézzétek meg... móka :lol: klikk

Link a hozzászóláshoz

grrrrrr... itt ülök a suliba és nem tudok felmenni kalandozok.hu chatre, mert a proxyn le van tiltva.. a rendszergizda kinyír minden befele/kifele történő próbálkozást... még azt is, ami teljesen ártatlan... grrrrrrrr...

:evil:

TAO

Link a hozzászóláshoz

Namost Venes még mindíg jobban jártál vele, hogy nincs számteked, mer nekem van ugyan, de mit "tanulunk"???

Hogy hogyan kell új maappát készíteni a windosban...Monduk van egy két ember az osztályban akinek még a számítógép újraindítási is gondot okoz, de azokról meg is van a véleményem.Ja és mielőtt elfelejtem az ilyenek természetese mind csillagos ötösök informatikából(ugyanis nálunk ennek csúfolják, teljesn alaptalanul...)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...