Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Húúúúúú, ezt még elfelejtettem megkérdezni: Vettetek a lány osztálytársaitoknak virágot (ezt a fiúktól kérdezem). A mi osztályunkben nem vettek a fiúk, és még mielött valaki belekötne, nem csak 1-2 fiú és egy csomó lány jár az osztályunkben, hanem fele-fele az arány.

Nekem már egy ideje nincsenek osztálytársaim, de nem is vagyok híve az ilyen szervezett ajándékozásnak, ha valakinek akarsz virágot venni így is úgy is veszel, és az ajándék nem azért szép mert kapod hanem azért mert jó szívvel adják. Én nem tudom vajon melyik lány örül annak, hogy nesze itt a kötelezően vásárolt egyengaz, de így aki adna direkt olyat amit neked vett, neked vállogatott attól is csak ez van, ehhez meg semmi nem kapcsolódik? De azt tudom, hogy ez a dolog oka.

Link a hozzászóláshoz
Találjunk ki szegény fiúknak is egy FÉRFI NAPOT! Nos, lányok mikor legyen ezeknek a háromlábúaknak ünnepük? Én azt mondom, hogy nem érdemlik meg. :mrgreen:

Ami azt illeti van, ráadásul kettő is egy évben, csak kis hazánkban nem annyira ismertek.

Az egyik asszem Ivó napon van.

Nem kell ennyire hangoztatni. Amúgy igen ivó napon van.

Amúgy azt nem tudom mennyire ismeritek, de már elég régi, hogy húsvét kedjén a lányok locsolják meg a fiúkat az egy nappal korábban leszenvedett sérelmekért :twisted:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...