Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Elf: javítok, mert nem volt minden igaz amit mondtam, szólt Antail, mert ő akkor is fog éretségizni és mondta. Bocsi.

Ok. Nem akkora gond, és tévedni emberi dolog, sőt inkább örüljünk neki mert ennyivel több esélyed van rá, hogy felvegyenek. Ami szerintem nagyon jó hír.

igen ennek én is nagyon örülök, hogy ha idén nem is majd jövőre felvesznek a bme-re :D

Link a hozzászóláshoz
Elf: javítok, mert nem volt minden igaz amit mondtam, szólt Antail, mert ő akkor is fog éretségizni és mondta. Bocsi.

Ok. Nem akkora gond, és tévedni emberi dolog, sőt inkább örüljünk neki mert ennyivel több esélyed van rá, hogy felvegyenek. Ami szerintem nagyon jó hír.

igen ennek én is nagyon örülök, hogy ha idén nem is majd jövőre felvesznek a bme-re :D

és ami még szebb, ezentúl ahhoz hogy mérnök legyél nem a matematikához vagy fizikához kell értened hanem az irodalomhoz, történelemhez, látszik hogy a poltikusok is humán beállítottságúak. Sajnos a munkájukon is.

Link a hozzászóláshoz
Igen, sajnos ez így van, mert most Egyiptológián ajánlott egyiptológiából felvételizni, hogy felvegyenek, jövőre csak töri lesz, de úgy, hogy a diáknek fogalma sem lesz az ókorról...

Nézd, ez még mindig sokkal inkább hagyján mint az hogy fizikusnak nem lesz fogalma a fizikáról, de azt hiszem a matekról se annyira mint kellene, stb. Szerintem ez nevetséges vátoztatás volt a kormány részéről egyszerűen azért mert egyoldalú.

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

huszár: ne hari, de szvsz te félreértettél valamit, mert te a szerepjátékról írtál, Manndil meg a kártyáról, és a kettő azért nem ugyan az. A kháloknál egyébként én nem értek egyet a csak Rend, meg Élet lehet a jelleme. Ez szerintem egy baromság. Ott van pl. a Hollóidők, ahol a gladiátorviadal egyik tőrvetője egy khál volt. Neki hol volt a jelleme Élet meg Rend??? Egyébként is. Az alacsony inteligenciájú, érzelmek irányította lények alapvetően nem sorolhatók be a fenti jellemformákba. Ez talán csak a kiemelkedő lelki erővel rendelkező kháloknak lehet sajátja.

Manndil: sajnos én a kártyához nem értek, de az álltalad említett kombót lehetségesnek tartom, mert a kártyát és a szerepjátékot más fejleszti, így előfordulhatnak ellentmondások, de mondom, én egyáltalán nem értek hozzá, tehát ez csak az én véleményem. Majd valaki más (remélem) megszakérti neked ezt a kérdést.

Darun

Link a hozzászóláshoz

kalithas

darun:igen.tudok róla.lennél szives belenézni a khálok rektorálásába?

ott ugyanis ez ki van már fejtve.

a Hollóidôket én is olvastam, csak a példából amit felhoztál egy dolgot hagytál ki.méghozzá azt az apróságot, amit a fôhôs is megjegyez, miszerint az éppen adott boszorkánymester rend nagyon jó munkát végzett a khálon...

ezzel azt szeretném mondani, hogy a lény akit eredetileg khálnak neveztek egy ilzen procedúra után már nem khál, hanem inkább egy démon.ugyanis addig öl, amig tud.és ez már nem khál.SZERINTEM!

Link a hozzászóláshoz
Üdv,

ez most nem vág témába, de fontosnak tartom elmondani :

Legyetek szívesek és ne politizáljatok a fórumon!

Arra van ezer másik oldal meg fórum, aki ilyesmiről akar beszélni, az tegye meg ezt máshol. Köszönjük.

TAO

Igen is politizáljunk! Eligor herceg "monnyon le", mert rasszista, és leértekli a nemesi címet annak hogy mindenkinek ad, meg aztán van a birtokok feldarabolódása is mint kérdés, jó hogy nem akar általános földosztást tartani, vagy shadoni példára bevezetni a kilencedet! Trónfosztást, nemesi gyűléseket akarunk, sőt nemzetgyűlést ahol még a jobbágyok is megjelennek.

Toronban pedig, egyes házaknak nincsen helye a császár tanácsadói körül, amikor a városaikban megjelennek egyes korcs istenségek. Szóval igenis politizáljunk, már akinek van Politika Diplomácia képzettsége legalább alapfokon.

Link a hozzászóláshoz
Azóte kiderült, hogy azon a kártyán nem khál van. Ezt csak úgy beírtam. De lehet hogy mégis az , de vki. azt mondta, hogy nem, szóval értitek :wink:

Az egyetlen nagyjából maacsak külsejű kártya szereplő ami eszembe jut, az ha jól tudom Toroni, és bizony nem khál, hanem egy másik faj, esetleg nem is elsősorban a faja a meghatározó, hanem a mágia ami alaposan formálta a testét, nem minden két lábon járó nagymacska khál.

Link a hozzászóláshoz

Hihi.. megváltoztattam az Avataromat.

Az előző avatar inkább The Angry One-ra volt jellemző, de amióta az orvosom 3 különböző személyiségszakadást állapított meg, mostanában a TAO-t szívesebben használom (ő mellesleg The Angry One alteregoja).

Az új Avataromat TAO választotta. Akinek nem tetszik, őt szidja, akinek tetszik, az is.

Én és Én meg a Tao. hmm. Triumvirátust is alapíthatnék egyedül.

Üdv :lol:

TAO

Link a hozzászóláshoz

Hihi.. megváltoztattam az Avataromat.

Az előző avatar inkább The Angry One-ra volt jellemző, de amióta az orvosom 3 különböző személyiségszakadást állapított meg, mostanában a TAO-t szívesebben használom (ő mellesleg The Angry One alteregoja).

Az új Avataromat TAO választotta. Akinek nem tetszik, őt szidja, akinek tetszik, az is.

Én és Én meg a Tao. hmm. Triumvirátust is alapíthatnék egyedül.

Üdv :lol:

TAO

Ez, olyan tipikus te vagy szvsz:) :D:D

Szia Vhuszár, és én vigyorgós kedvemben vagyok:)

Link a hozzászóláshoz
TAO: igen, ez teljeseb te vagy :)))

Gem: a régi jobb volt, nem vagy te nekromanta, hogy ez legyen az avatarod, vagy apám nyomdokaiba léptél :lol:

Sámán maszkja is lehet ám koponyából, legalább jó félelmetesnek látszik. Mind1. Viszont azt nem tudom én honnan szerzek jó avatarokat a dnd.enerla.net -hez, mert ugye ott kétféle méret is kellene, nem lehet csak úgy lelopni őket...

Link a hozzászóláshoz
Hé TAO!!!MIt csináltál a szép kis kképeddel???He?? Szerintem nagyon is jó volt a régi...ez az új nekem kevésbé tetszik..

HÉééé GEm mi a frászt csinálsz???Hol a régi avatarod mert ez nagyon szerves eredetű végtermék!!Inkább raknál be egy HOMOKTÖLCSÉRT!!! :twisted: :twisted: DE most komolyan a régi tényleg jobban illett hozzád..

Nem biztos hogy be tudna rakni egy homoktölcsért, de látod az jó lenne. Nagyon jól illene hozzá. Ha kell még az avatarnak tárhelyet is tudunk szerezni.

Link a hozzászóláshoz
Mi ez itt? Mi van most? Mindenki változtat??? Én is...na jó én inkább maradok 8) Én így vagyok szép...

Venes te meg ne változtasd! Már annyira meg van ez szokva tőled, hogy nagyon. (Te így vagy szép. ;) ) Hogy Gem miért változtatta meg rögtön utánam az avatarját nem tudom. Én nem példát akartam mutatni, de úgy gondoltam nekem szükségem van erre a kis változásra. Szvsz Gem neked jobb volt a régi. Persze ha te is úgy gondolod ez neked valamiért kell, akkor legyen. :)

Nem tudlak befolyásolni az avatarválasztásban, mint ahogy ti sem, hogy ne a The Neverhood aranyos kis főszereplőjét válasszam! @huszár az üdvözletet át akartam adni Willie-nek, de közben eszembe jutott, hogy már meghalt. Ja de asszem a játék végén feltámadt. :D Akkor mégis átadom.

TAO

Link a hozzászóláshoz

@huszár igen kipróbáltam a lefolyót :lol:

de nem csak azt, hanem minden lehetséges poént! meg végig is nyomtam ezt a gémet, hát nem sámli :lol: :lol:

ritka nagy baromság az szent igaz. de megvan a zenéje is! az összes szám, ami a játékban megtalálható! és ez is nagyon király, végülis a játéknak az alaphangulatot a zenéje adta meg...

TAO

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...