Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Darun! Kitartok melletd mert én is utálom Harry Pottert.. :evil: :evil:

Ja és szerintem hozzád Darun illik az avatarod....mert te igazából is első piilantásra ilyen sunyi alaknak tünsz...második pillantásra pedig BM-nek látszol..és csak azután jön rá az ember hogy te is olyan vagy mint a többi normááális srác...(de azé jó arc vagy én bírlak...)Na és szerinteetek hozzám mennyire illik ez az avatar?? :?: :?: :roll:

Link a hozzászóláshoz

nos nagy szünet után pár szólás erejéig visszatérek, h utána ismét az ismeretlenség ködébe burkolózzam....

hinya egy poeta doctus, v mi a szösz....na ego kikapcs és reakciók:

- valaki: hát ...hugy úgy mondjam, nem én nem hallottam még, h bárki is igy szólt volna hozzám... köszönöm ez jól esett.pusz néked is:D

- venes:köszönöm kérdésed, a fogságtól -eltiltás mindennemű elmeneteltől itthonról - eltekintve egészen jól, és -sajna- eddig nem sikerült megbetegednem sem sikerült, h lógjak egy keveset a suliból, és alhassak végre 12-16 órákat:D.

az avatarodra asszem megvan: rpg.hu-ról szedted igaz???nehéz volt kitalálni.

- darun: egy full nekromanta/ranagol pap/nekromanta csak számunkra látható tetoválások nélkül.télleg elég dark stylos hangulatot kelt a vele való találkozás élőben.

na hogy hozzám illik-e az avatarom, azt majd TI eldöntitek.

mi ez a sok potter fan??félreértés ne essék, én is olvastam a mind az 5 kötetet, és régebben nagyon is rajongtam értük, jó pár évvel ez elött, amikor az egész még berobbant, és nem kellett évekig várni 1-1 folytatás megjelenéséhez.

a könyveknek a világa nagyszerűen ellett taláva szvsz és magával tudja ragadni az embert.De az 5. kötet már nem fogott meg annyira mint a többi, ellenben tetszik benne a szürkülő hangulat, amit viszont sajna rendesen el****tt az írónő, h Harry düh kitöréseivel, és önzőségével próbálta meg a borongós a könyvben a borongós hangulat megfogását, és keltését, ami nagyon nem jön össze.Sajnos.Amugy télleg jó, csak ebben ebben a kötetben, vagyis az 5.ben, szvsz irtó kevés jó poén van, kivéve az ikreket, de attól tartok, h a következőkben még kevesebb lesz...

ez persze mind szvsz.na a lányoknak pusza a fiuknak meg üdvőzlet.

Link a hozzászóláshoz

Én még csak most töltöm be az oldalt......de csiga a gépünk.....kész tetü......nem hiszem el....inkább megyek és megetetem a tevémet....már meg vagyok vele, most jöhet az űrlényem.... :lol: Már mindkettőt elintéztem.....és....még mindig tölt...márt nem kell sok....na hááááát ez nagyon faja :lol::lol:

Link a hozzászóláshoz

Ismeri valaki a Happy Tree Friends-eket? Na azok vannak hasonló szinten... mi is a link??? :? fene! kiment a fejemböl... :evil: És volt 1-2 éve egy ilyen Bin Laden-es kis animáció is a Banana Song zenéjére... :lol: Gerogre Bush said that revenege comes, revenge comes and we rock the bomb! tüdüp-tüp-tüp, we rock the bomb! One bomb, two bomb, three bomb ... Come Mr. Thalib and turn up Bin Laden ... megvan valakinek??? ha igen lécci küldjétek el nekem... :roll:

the.gangler@freemail.hu

Link a hozzászóláshoz

Ja, köszi, hogy nem hurrogtatok le, hogy nem jöttem :wink: :D KÖSZIIII!

Bahamuth(?jól írtam a neved, Darun kérésére remélem jó :roll: ): Az jobb, hogy Hungarica histerica???? :roll:

Darun: szvsz a te avatarod úgy jó, ahogy van. Sötét, ami jól illik a személyiségedhez szvsz.

Venes: mindenki tudja, hogy boszorkány, és ezt nem tagadja láthatóan sem... :wink:

Én meg itt vagyok a jó-kislány pofikámal... :lol:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...