Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

BuÉK mindenkinek!

Ne fizessétek ki a váltságdíjat mert megszöktem az egyhónapos börtönömből!!!!!!!!!!!!!

Azon gondolkoztam milyen lenne bevezetnék a szerencsedobást a M.A.G.U.S.-ban:?: :?: :?: :?: :?:

Pl: van egy barbár(5.TSZ) ellene egy harcos(3.TSZ).egyértelmű hogy csatáznak és nem kártyáznak. A barbát eltalálja a harcost(sikeres tám.dobás)és ekkor jönne be a szerencse dobás :lol: Ha a harcosna összejön de a barbárnak nem akkor mondhatnánk azt is hogy a barbár szerencsétlenül ütött a fegyverével és az beleált mondjuk egy asztalba.

Tudom hogy erre szolgál a 01-es dobás de olyan :x kicsi rá az esély. :cry:

MIT GONDOLTOK :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Link a hozzászóláshoz
Milyen versek Nefi?

királyat buliztam!csak hiányoltam a szerepgémet meg a számítógépet...............................ja és titeket :D:D:D:D !

Nem volt kivel dumizni a mágusról!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Venes:hogy haladsz a M.A.G.U.S.-sal :roll: :roll: :roll:

Xant: A Codex szabálykönyveit hol lehet megszerezni a neten :?: :?: :?: Kérlek ha tudod küldj egy címet :) THANKS!!!!!!

Link a hozzászóláshoz
gangler

Elküldve: Pént Jan 16, 2004 1:31 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Szerintem csupán arról van szó, hogy az író lefesti, hogyan is képzeli el a pszi diszciplina használatát... Én is így szoktam mesélni. 7 év játék után, ezt a játékosaim is elvárják tölem, mert erröl(!) szól a szerepjáték - mármint ami a KM (a jó KM!) feladatait illeti. Nem csak annyit mondok, hogy "Oké, ellötted a villámot. Vond le a 14 manát, sebeztél bele 2k10. Jó, most ö jön. Elindul feléd és megtámad..." hanem:

"Arakhn. Anorth eles am Arakhanor. Szavaid - bár épp csak suttogva ejted ki öket - mennydörgésként hasítanak a csendben. Kezeid kusza mintát írnak a levegöben, miközben felidézed a villámkeltés formuláját, és megcsapolod az elmédben tárolt varázseröt. Érzed, ahogy a nyers mana végigáramlik a testeden, majd kezeid között formát ölt és akár egy dühödt kobra veti magát áldozatára. Akár a fellegekböl lesúlytó villám, tör elö kitárt ujjaid közül a kékes sercegö varázs. A másodperc törtrésze alatt falja fel a köztetek lévő nyolc lépés távolságot, és fülsértö dördüléssel vágódik rémült ellenfeled mellkasába. Artikulálatlan hörgés tör elő a harcos torkából, és elkerekedett szemmel bámulja a testén elüszkösödött páncélt. Orrodat hirtelen megcsapja az égett hús átható büze. A gyomrod felfordul töle. Ellenfeled tekintetében örült fény csillan. A félelem és elkeseredés egy határon túl bénítólag hat az emberi elmére. Szemei fennakadnak, a keze gépiesen nyúl az idöközben elejtett hosszúkard markolata után, majd lassan elindul feléd..."

Na ez így fílinges... és ha egy auraérzékelést kéne elmesélnem, hát az valami olyasmi lenne, mint a regények 'harmadik szeme'. Na.

_________________

A'frad

Ash nazg durbatulük, ash nazg gimbatul.

Ash nazg thrakatulük, ash burzum-ishi krimpatul

Üdv gangler!

Lenne egy kérdésem:

- Hol laksz?

Mindezt azért, mert amit ide leírtál az szép és jó, csak nem tudom, ki képes egy 3-4 óra játék után egy ilyen szöveget leejteni a játékosainak, szóval kérlek, mivel én még ilyen esettel nem találkoztam, hogy megbeszéllünk egy játékot és játszanánk nálad! Előre is köszi.

Személy szerint kíváncsi vagyok, hogy szavaidnak hitelt tudsz-e adni játék közben is. :P

Szóval vállalnád nekünk a mesélést?

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Természetesen vállalom, bár kicsit azt érzem a hozzászólásból, hogy erösen kételkedsz a szavaimban... nem baj! tessék eljönni hétvégén, van egy klubbszobánk a haver pincéjében, szombat de 10töl olyan este 8ig game...

talán azért megy a 3-4 órás mmesélés után az ilyen szöveg mert az elmúlt 6 évben 8-10 órás játékokon edzödtem... 8) 8) 8) egyik nap reggeltöl, másik nap reggelig... A rekordom 3 nap 2 éjszaka alvás nélkül... :shock: nappal meséltem, éjjel kalandot írtam, vagy Heroes III-at nyomtunk... hááát, nem volt egy egyszerü kör... :roll: :lol: 8) mókás egy sztori, ahogy a 3. napon sós kávét iszogattam és észre se vettem... :lol: aztán volt még félig-nyershúsos makaróni meg tonhalas meleg szendvics... :shock: :shock: :shock: jammmííííí :twisted: :twisted: :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Gangler jól tud mesélni, kól írja le a harcot még 3 óra után is. Bár néha vitázunk egy jót, mert ő kissé konzervatív, de végül találunk közös álláspontot. Ilyen például a múlt hétvége. Mire lenyomtunk egy harcot elment egy óra. De nem volt unalmas, sőt! Ha a majd megdumálunk egy közös időpontot összejuhetnénk egy partira, és rá fogsz jönni Antail, hogy jól mesél. Még 3-4 óra után is.Bár a kalandjai néha túl tekervényesek, de a végén minden leesik. A kalandjai logikusak. Szóval nem kell kételkedni.

Link a hozzászóláshoz

Szegény-szegény Darun :cry: :cry: :cry: Együtt érzek veled... regisztráltam az inomi fórumba ( :oops: ) bár ne tettem volna... de valahol el kellett mondanom, milyen ellenszenves az az oldal, és mivel itt nem akadt közönségem, htá máshol kellett szapulni (természetesen kulturát keretek közt :roll: ). Erre beszól nekem Jakirte Yak Kyr 17 hozzászólással, hogy mit lopom az avatráját... :shock: :shock: :shock: (ráadásul a övé még nyomorékul is néz ki a lekicsinyítés miatt). Érted? 17 hozzászólás!? mit képzel, hogy ki ö? és különben is... késsz, aszittem eldobom az agyam... :evil:

Link a hozzászóláshoz
Véleményem szerint azért ezt választják mert nagyon titokzatos és ismeretlen kifejezést sugároz, van benne egy kis gonoszság is, és ez igen népszerűvé teszi.

Hát az én szememben nem népszerű!!!Sőőt...nekem jobban tetszik az olyan kép ami tisztábbb...most néztem hogy Mazsinó is atváltott arra a képre...de én már írtam is neki privit mert szrintem az előző az jobb volt....de 1 jó törpe képnél semmi nem lehet job :wink: :lol:

Link a hozzászóláshoz

Nékem is feltűnt!

Eléggé zavaró, az emberek hozzászólásait jobbára a képekről jegyeztem meg. @huszár piros képét megszogtam, Mazsinó szakállas "mindenttudó" benyomását keltő képe is megnyugtatóbb volt számomra, Con Salamander komor ábrázatát keltő férfiuja is jobban csengett a nevéhez. Mostmeg bár merre nézek "magamat" látom. :oops: :wink: :lol: 8)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...