Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc kasztod?


Antail

Melyik a kedvenc kasztod?  

27 szavazat

  1. 1. Melyik a kedvenc kasztod?

    • Harcos
    • Gladiátor
    • Fejvadász
    • Lovag
    • Tolvaj
    • Bárd
    • Harcművész
    • Kardművész
      0
    • Pap
    • Paplovag
    • Boszorkány
      0
    • Boszorkánymester
    • Tűzvarázsló
    • Varázsló
    • Egyéb - Leírom hozzászólásban


Recommended Posts

nem nem vagyok dróthuszár, de igen valahonnan én is loptam...ha szerted a csillagkaput, akkor könnyen kitalálod, h honnan, nem vagyok bm, de mazsinót nem tom...

mazsinó neked honnan a neved?Nem egy 1vh-s Francia er?dítmény vonal-t?l, bár magam se hiszem...

gem:neked mi, mert akkor nincs 5letem...

fel tudnám sorolni a fél könyvet, de annak nincs értelme...tehát majd jobban megismerlek, irásban, és akkor majd megpróbálom... avagy megmondod te magad???hmmm??

téged is, és mazsinót is kérdem, nincs-e regisztrálv a msn-en, mert nekem sajna másom nincs...ahogy azt már emlitettem volt gemnek...:D

Link a hozzászóláshoz
nem vagyok bm, de mazsinót nem tom...

mazsinó neked honnan a neved?Nem egy 1vh-s Francia er?dítmény vonal-t?l, bár magam se hiszem...

téged is, és mazsinót is kérdem, nincs-e regisztrálv a msn-en, mert nekem sajna másom nincs...ahogy azt már emlitettem volt gemnek...:D

Nekem a harcos kaszt a kedvenc, mint már alább olvasható.

Igen a nevem err?l az I. és II. világháború között épült francia er?dítményb?l ered. Még az els? LAN partyk idejéb?l.

Mi ez a msn? Mire jó?

Link a hozzászóláshoz

Gyerekek! Észrevettétek hogy arról szól az el?z? 3 oldal hogy ..."harcos , nem tolvaj, sámán,sámán , az enyém bm" meg ilyenek. Szerintem valami tartalmi töltéssel kéne felruházni az oldalt. Mondjuk meséljétek el hogy miért.. mi.. én már elmondtam régebben úgyhogy nem ismételek.

Habár a cím végül is ezt kívánja meg (részben)

Link a hozzászóláshoz

Nekem a fejvadász:( megint kezdhetem kifejteni, mert a rági fórum elveszett)

"A fejvadász Ynev egyik legkülönösebb karakterkasztja. Középtájon helyezkedik el a harcművész, harc, tolvaj alkotta háromszögben. Tökéletes gyilkosok; neveltetésük minden mozzanata, kiképzésük minden egyes pillanata, egész életük ezen célját szolgálja. Ismerik és felhasználják a pusztakezes és fegyveres harcművészetet - ám csak mint a gyilkolás egyik hatékony eszközét. A rejtőzés, lopózás, falmászás mesterei; kitartóak, szívósak, gyorsak."

Noshát, emiatt szeretem ?ket :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Miért szeretem a sámánokat?

1.nagyon er?s a mágiájuk megfelel? hozzáértéssel.

2.a legtöbb legalább annyira egoista mint én :D

3.az átlagos varinál harcban er?sebbek(Vajon emléxel e még sneer mikor el?vetetted a fegyvereimet :D )

4.a maszkjaik naggyon durvák

5.velük tudok a leginkább azonosulni(nameg a barbárokkal)

Miért szeretem a barbárokat?

1.harcban ?k a leger?sebbek.

2.a mentalitásukkal nagyon jól tudok azonosulni.

3.a kitartásuk illik rám(ha vmit meg akarok teni még az attya úristen se fog visszatartani)

4.van benük egyfajta természetes vadság és becsület amivel én is szíveen rendelkeznék.

5.a sámánokon kívül velük tudok a legjobban azonosulni.

Link a hozzászóláshoz

elgondolkodtató...de szerintem megvan mindenkinek a maga kis kedvenc karija...

venesnek:hát egen a papok ritka er?sek, f?ként az amund papok :D a többi, nem tom, én csak paplovagokat probálgattam, de azok is igen er?sek...neked mik a tapasztalataid- ugyértem azokon kivül amiket már leirtál...?

gem:próbáltad már a khálokat???ugyanis becsületben nincs senki aki felvenné velük a versenyt, csak az a baj, h khál nem lehetbarbár :D:D :twisted: :twisted:

az talán már télleg t?l er?s lenne :D

én maradok annál, hogy egy kitanult, és használható (elf) varinál nem nagyon van er?sebb, f?ként az én kidolgozásomban... :twisted: :twisted: :twisted:

de nagyon kiváncsi vagyok mindenki véleményére ezekkel , és minden mással kapcsolatban...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...