Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandmesterek fóruma


Igxaq

Mennyit készülsz egy modulra?  

125 szavazat

  1. 1. Mennyit készülsz egy modulra?

    • Átolvasom a modult
    • Átolvasom a modult és a karaktereket is elemzem
    • Mindenre kitérek, legrészletesebben, legtöbb időt rászánva
    • A rögtönzés mestere vagyok, nem készülök a mesélésekre
    • Nem mesélek


Recommended Posts

Más: írtam egy (szerintem) elég jó modul (A Maszkok Ünnepe), majd megkérem Antail-t, hogy töltse fel, titeket meg arra, hogy olvassátok át és mondjatok róla véleményt! Sokat dolgoztam vele, és komolyan érdekel mit gondoltok róla! Az is jó, ha nem fórumba írtok, hanem mailcímre... aki kéri, elküldöm a kódot az adatvédelem feloldásához...

Elöre is köszi mindenkinek...

Link a hozzászóláshoz

Hello mindenkinek

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

A leírtak szerint minimum két kaland kell egy szintlépésig.

Jó lenne ha írnátok egy két példát mennyi pénzt kaphatnak a JK-k egy feladat megoldásáért.

Darun

Azért kérdeztem, mert hallottam egy 35. szintű fejvadászról és azt hittem a tied az. :(

Van valakinek, vagy tud valaki eladó Summariumot?

Woodman

Link a hozzászóláshoz

Szerintem ezek a pénz kérdések attól függnek hogy a világodban te hogyan meséled a dolgok árait..... Ha egy ebéd 1 arany akkor ehhez mérten kell kalkulálni a dolgokat, ha kevesebb akkor arányosan. Szerintem reálisan az utcáról egy kezdő tolvaj átlagosan napi 1-2 ezüstöt, egy közepes 5-20 ezüstöt egy profi 1+ aranyat. Ez változik mind a helytől(pl falusi piactér, vagy városi pénzes mulató hely). A nemesi házakban meg 10-1000 aranyig előfordulhat mindenféle mennyiségű pénzösszeg, függően a nemes rangjától, attól hogy ez az egyetlen háza e stb.....

Link a hozzászóláshoz

Ha gondolod hogy ennél többre van szükséged, akkor írj egy emailt, és ott bővebben kifejtem. Eléggé mérvadó, és igen nagy probléma amit mondasz, mert igen hamar elszállnak azok a játékosok, akiket a mesélő szabadon kezel pénzügyileg. Ha meg utána akarod megfogni őket az lehet csak megoldás hogy az árakat felveri az ember, és ilyenkor szoktak csodálkozni a játékosok, hogy tegnap még 1 réz volt az ebéd, ma meg 3 arany? Nem igazán tanácsos így kezelni....

Link a hozzászóláshoz

ááááá ez nálam már meglessz oldva, mert sajna nem tudtam, h egy tolvaj mégis mennyit, és hogy, és egyébként is, de elvenni mindig ellehet... sajna a játékban, ugymond a km az isten, amit isten adott, azt el is veheti.... :twisted:

de most télleg, eme részt elrontottam, de amig nem tanul a karakter meg néhány képzettséget ahozz, h ne vágják át mindenütt, addig ott vágom át, ahol tudom, ergo nincs ilyen gond, 1rezes ebéd volt tegnap, ma 3arany... tegnap 1 arabn volt, ma is az..., ellenben menjen be csak valaha máshova, pl egy kocsmába.... :twisted:

sőt eddig azt se láttam sehol leirva, h egy tolvajt nem lehet meglopni, kifosztani...

nem dobta meg a -3as észlelést?? - ne mondják, h nem vayok fair...

van ez igy sajnálom, mikor fizetni akarsz, feltűnik neked,h az erszényed, melyeben pénzed volt túlontúl könnyű... :shock: :lol::D :roll: :P :twisted:

Link a hozzászóláshoz
Más: írtam egy (szerintem) elég jó modul (A Maszkok Ünnepe), majd megkérem Antail-t, hogy töltse fel, titeket meg arra, hogy olvassátok át és mondjatok róla véleményt! Sokat dolgoztam vele, és komolyan érdekel mit gondoltok róla! Az is jó, ha nem fórumba írtok, hanem mailcímre... aki kéri, elküldöm a kódot az adatvédelem feloldásához...

Elöre is köszi mindenkinek...

Engem érdekel! Megnézem, hátha tanulok belölle.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz
Hello mindenkinek

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

A leírtak szerint minimum két kaland kell egy szintlépésig.

Jó lenne ha írnátok egy két példát mennyi pénzt kaphatnak a JK-k egy feladat megoldásáért.

Woodman

Üdv!

Sohase igy vedd a megoldásért járó jutalmat. Sokszor a tapasztalat többet ér. :wink: Meg van irva a modul, tehát a szerint kell eljárni. Ha a kincses kamrát már üresen találják, akkor a nagy semmi a jutalmuk. Mindig legyen leirva a fő irányvonal. A játék öröméért játszanak, ne a végén kapott pénzért! :!:

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Hát sztem törikönyvekből, vagy ilyen jellegű filmekből. Vagy csak találj ki vmilyet. De egy hajót nem túl nehéz lerajzolni. Attól függ, milyen nagyot akarsz.

Az épületeknél attól is függ sztem, hogy milyen néptől, időből származik. Ezeket a kiegészítőkből meg tudod nézni, aztán lerajzolod, ahogy elgondolod.

Link a hozzászóláshoz

Én mindig is bajba voltam a hajók belső elrendezésével és a hajós kalandokkal. :(

Valaki feltehetne a netre egy alaprajzot.

Pár oldallal visszább: a bárd télleg tudja használni azt az amuletet, mert ha az ET szerint el tudja készíteni akkór használnia is tudni kell.Szvsz.

Bocs az előbbiekért. :lol:

A két KM-es mesélést sajnos mi nem tudjuk ki próbálni mert sosem akar rajtam kívűl más mesélni. :cry:

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek

Mazsinó

Köszönöm, megfogadom a tanácsodat.

A 12. oldal közepén leírtam hogy szoktunk játszani, ha van ezzel kapcsolatban tanácsod légy szíves írd le.

Más:

Az alaprajzok engem is érdekelnének.

Nálunk a könyvtárba minden van csak az nem ami kell. Templomról találok rajzot, de középületekről nem, így kitalálok valamit, ami nem biztos hogy reális.

Mindenkinek :!: :

Ti mikor, hol szoktatok játszani? Megnéznék egy profi csapatot hogy szokott játszani (ha lehet).

Woodman

Link a hozzászóláshoz

Van az UnrealTournament nevű játékban egy galleon nevű pálya. Abban egy igazi galleonon lehet játszani. :roll: :oops: :lol::D

Ez a reklám helye. :roll:

A könyvtárakban érdemes körülnézni. Meg ha rákerestek a középkori hajókra akkor lehet azért találni bőven infot róluk. Az alaprajzok meg talán a törikönyvekben. :( De azért érdemes utánajárni. Én is megnézem majd.

Link a hozzászóláshoz

ja ugen meckvan... nem is olyan rég találtam egy iszonyt jó könyvet, amiben magazyország vári vannak benne, vagyis inkább amolyan középkori feljegyzések,és alaprajzaik, meg hasonlók - mindenféle rajzok - vannak benne, ifokkal megmminden... iszonyat igényesen van megcsinálva, amolyan pergamen szerű papirra van - nem is tudom mi csinálva- nyomva a könyv...egyetlen hátulötője van, h kb15000Ft..... :evil: :roll: :oops:

Link a hozzászóláshoz
Engem érdekel! Megnézem, hátha tanulok belölle.

hey, köszi... :) Már fel is rakták az adattárba, csak még nem lehet letölteni :? :? :?

Amúgy azóta történt már egy-két apróbb változtatás (asszem még lesz is néhány...), szal elküldöm mailben a legújabbat, ok? Tényleg, ha érdekel még valakit a kaland, akkor szóljon... várom az építő jellegű kritikát... 8)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...