Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ki mit szeret?


Recommended Posts

Sziasztok!

Én túl sok kaját szeretek ahhoz, hogy mindet felsoroljam ;) Elmondom, hogy mit nem szeretek:

Zöldbab f?zelék, zuza pörkölt, köröm pörkölt, csokoládé, mindenféle tengeri herkenyt?, csiga, cápauszony, polip, megmégsokmindenamihirtelennemjutazeszembedemindjártelkezdliftezniagyomrom.

Éljen a hal, a kínai konyha, a thai konyha, az olasz konyha és a _magyar_ konyha! Nincs jobb egy bográcsban f?t paprikás-krumplinál! :) Sok kolbásszal és er?sen f?szerezve. Vagy a töltött káposzta! Nyamm.

Megéheztem.

...

Megyek enni.

Link a hozzászóláshoz

Halli!

Ki mit olvas/olvasott az elmult par napban?

En pl, most olvastam Jokai Mor - Fekete Gyemantok.

Most pedig Arany Janos osszes koltoi muvet olvasom :D .

Csupa olyan dolgot amit ha suliba adnak ki fele sem nezek :lol: .

Meg tervezem vegre teljesen elolvasni a Bibliat :lol: .

Lehet oregszem :?: :?: :?: :roll: .

Üdv:Oshram (VSZ, CB)

Link a hozzászóláshoz

Amit most olvasok:

- Heribert Illig: Kitalált középkor

- Thomas Wharton: Szalamandra (naggyon jóóóó:))

- Douglas Adams: Galaxis Útikalauz összes :wink:

- Elmore Leonard: Pronto

- Ray Bradbury: 451°Fahrenheit

- Na ne! (egy német írón?t?l, neve nem jut eszembe)

- Nó-drámák

- Müller Péter: Jóskönyv

- Olzsasz Szülejmanov: Sumer és

Link a hozzászóláshoz
Nálunk a kötelez? a Rómeó és Júlia, amit valószín?leg nem fogok elolvasni, tekintve, hogy láttam filmen 8).

azért olvasd, mert eltérnek egymástól

Mit olvasok mostanság:

Címeket nem mondok, felvételire egy csomó töris könyvet

Regény: Terry Prachett összes imádom :twisted:

George RR Martin: A Trónok harca, Királyok csatája, és most kezdtem bele az 3. részbe ami angolul van

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Venes: ezt szvsz Nefi pötyögte be. Na igen, aki annyit netezhet mint ő...

Nefi: kérdésedre válaszolva édesség téren szinte mindenevő vagyok. Szinte, mert a nagyon édes dolgokat nem ehetek a fogaim miatt. Hát igen, öreg oroszlán vagyok én má! Nem olyan jók a fogaim, mézet pl. ezért nem eszek. Pedíg régen minden nap megettem egy mézeskeneyeret reggelire, meg uzsonnára. Egyébként meg a hangulatomtól függ. Ha szomorú vagyok, vagy "negatív" akkor álltalában keserű csokit kívánok, ha boldog vagyok, vagy "pozitív", akkor meg fehér csokit. A tortákat, meg a nagyon krémes dolgokat nem szeretem. De amúgy nagyon édesszájú vagyok.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Nefi:Akkor minden tiszteletem-meghajlok. Én nekem nem lett volna ennyi türelmem.

Darun:Azért ehez nem csak ,,korlátlan net" kell, mert nekünk is az van, hanem iszonyatosan nagy türelem és elszántság. Én 8-10 mondat után beleuntam volna, illetve elfáradtam volna...na igen egy oroszlántól mit várjon el az ember, hisz lustaságuk híre messzeföldre elszáll.....

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...