Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Árnyvadász


Recommended Posts

Hali!

Te srác! Ezer bocs, hogy ilyet kérdezek, de nem jutok mindig géphez és akkor sincs sok időm... Na mindegy...

Azt szeretném tudni, hogy ezeknél a fazonoknál, hogy megy az oktatási rendszer?

Csakmer olyasmit írtál lejebb, mintha ezek csak időlegesen térnének vissza mestereikhez tanulni kisebb időszakokra. Ez idő alatt ők kalandoznak? Mert ez igen érdekes lenne egy fejvadászklántól. Ha belegondolsz igazából a fejvadász nem egy kalandozó fajta, hanem viszonylag zárt közösségben élő ember, aki igazából nem maga ura, hanem eszköz a klánvezérek kezében. Igazából Dharma gyerek is fejtegetett ilyesmit ködös irásában...

Aj elkergetnek a gép elől SEGITSÉG!!!!!!

Link a hozzászóláshoz

Nos kedves fórumozó, a mostanság megtalálható árnyvadász nemigazán lett jó és gyakorlatilag át lessz írva az egész. A lényeg, hogy ez egy Toronból kitagadott klán, ami azért is menekül és bújkál, mivel a toroni Ikrek árnymágiáját alakították át diszciplinaszintre. A lényeg, hogy ezek az árnyvadászok Ynev egész területén szétszóródtak és csak akkor kaphatnak megbocsáltást Toronban, ha ott fel tudnak mutatni egy elveszett Kyr erekjét. A képzettségrendszeren még dolgozunk TheElf barátommal és megbeszéljük, hogy szintenként, hogyan is fog ő új képzettségeket elsajátítani avagy fejleszteni.

Link a hozzászóláshoz

SZaar az egéssz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :? :? :? :? :? :? :? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :idea: :idea: :idea: :idea: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Link a hozzászóláshoz

Toroni neveltetésüek de Yneven szinte teljesen szétszóródtak... Ezért hagynak kínzással a klánra jellegzetes jelrendszerbe foglalt üzeneteket, amiket csak az árnyvadászok tudnak megfejteni, (estleg az Ikrek). A kaszt így teljesen megváltozik... De! Elküldöm majd az új árnyvadászt és majd szavazhattok, hogy melyik a jobb...

Link a hozzászóláshoz
SZaar az egéssz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :? :? :? :? :? :? :? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :idea: :idea: :idea: :idea: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Eléggé intelligens válasz... :shock:

Valószínű, hogy eme nemes hozzászólásodat le fogjuk törölni, a fórumomról, hiszen ez nemigazán ide illő.... :?

És ha jól tudom Antail megmondta, hogy ide nem írhatnak ilyeneket...

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlünk minden Yneven kalandozót!

Már közzé tettük kiáltványunkat, de egyik tagunk úgy vélte,

muszály regisztrálnunk magunkat és rendszeresen jelen lenni ezen

a csodálatos, szerepjátékosok paradicsomában.

Másik ok, ami regisztrárcióra sarkalt minket az az előző vendég ,szerintünk minősíthetetlen hozzá szólása. ( A Kör több tagja is

még mindig fel van háborodva idézem " Hogy lehet, hogy egyes emberek ílyen egyszerű primtív kifejező késséggel adják tudtunkra véleményüket.

Mintha csak most jöttek volna a Hargitáról hosszú bezártságból és a kapanyél még ki lóg szájukból." idézet vége)

Szerintünk tisztelni vagy legalább becsülni ( esetleg ha nem teccik szónélkül hagyni) mások lelkes munkályát. Hajrá Bahamut !!!!!!!!!

VELED VAGYUNK, MI T

Link a hozzászóláshoz

Nos a meghatottságtól a szavam is elált amint hangosan olvastam fel eme dicséreteket... :shock:

Fiúk, én csak kitaláltam egy kasztot és úgylátom sokaknak megtetszett. Azért köszönöm, hogy pártoltok és azt, hogy egy egész szerepjátékos klubb is a baráti körömbe tartozik! Õszíntén köszönöm, hogy ennyire érdekel benneteket eme kasztnak a szépsége. De azért hozzá kell tenii, hogy más kasztokkal is lehet nagyon jókat játaszani :)

Mindent köszönök Bahamuth :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Tiszteletre méltó Róna utcai Szerepjátékos Kör!

Errefelé lapozgatván igencsak örömteli fény gyúlt keblemben, amidőn meglátván, s elolvasván irományotokat, úgy éreztem világos szavakkal fejeztétek ki elmém rejtekéből előtörő, s előző lapokon írásba foglalt gondolataim kuszaságát. Köszönöm nektek ez úton is, hogy bár akaratlanul, de mégis közzétettétek világos mondandóban szavaimat. De nem hiába a vu-vej mindig úgy vezeti utunkat, hogy a pozitív dolgok előbb-utóbb így vagy úgy előtűnjenek életünk folyamán.

Tiszta szívvel reménykedem, hogy kérdéseikre kinyilatkoztatott válaszaid örvendetesek lesznek számomra is.

Remélem világ gyúlik elmétekben a Kör folyamata irányában!

Link a hozzászóláshoz

Nos, a kaszt eredetileg toroninak íródott... Mindigis Toroni Wier árnyvadásszal játszottam. Az ötlet, hogy kitagadottak legyenek arra utalt, hogy Toronban léteznek ugye az Ikrek. Nekik árnymágiájuk van. Nos előszőr arra gondoltam, hogy nagy szövetségesei lenének az Ikreknek de akkor többen is tudnának a kaszt létezéséről. Ezért gondoltam, hogy a kitagadás egy jó ötletnek számítana, hiszen az árnyvadász akkor Ynev bármely tájáról kalandozhat, erős megkötöttségek nélkül. Persze benne van a pakliban, hogy 3 db Iker szépen kideríti, hogy merre is járkálsz de sokkal könnyebb így bemesélni a partyba az árnyvadász karaktert. A másik, hogy az ET szerint nem nagyon lehet JK egyik klánból sem, hacsak nem kitagadott vagy megszökött. (persze sokan nem így játszanak)

Az árnytombolást azért tettem bele, mert a gyakorlatban nekik nincsenek Iskoláik és kiképző tanfolyamjaik. Õket árnyvadászokat csak saját mesterük bírja kiképezni. Az árnytombolás megmentheti az életét a karakternek, ha esetleg 3 bd k3-mal magasabb Iker fejvadásszal kéne megküzdenie...

Link a hozzászóláshoz

Szasztok!

Idéznék abból az előző hsszan írt csávóktól.

Az ereklyék valaha ennek a csoportnak volt az őrizetére bízva vagy ezek az ereklyék civilizációjukból származtak és pusztán becsületük vissza szerzése érdekében keresik a világban. Ezzel magyarázható lenne , miért indulnak el kalandozni a világban.

idézet vége

De hát ott a klubbos gyerekek azt az opciót is írták, hogy kasztjuk célja a kalandozás. és nem kell a szokásos "elhagytamaklánommerigazhogyacsaládomkéntneveltekésegyik

legfőbberényemahűségdevalamiértnemteccetadologdetovábbraisszenvtelenvilágnézetváltozásonnemátesettkillervagyok" Fejvadász elősztori .

Mennek céllal, a mestereik és elődeik jóváhagyásával kalandozni.

Azt hiszem ez elég kuriózum lenne Ynev fejvadászainak előtörijei között.

Link a hozzászóláshoz

Kellemes estét mindenkinek.

A szerepjátékos kör néhány felvetett gondolata az én teccésemet is elnyerte. A bizonytalan múltbéli dicsőség visszaszerzése (legyenszó erekje gyüjtögetésről), kellemes misztikus hátteret is adna a kasztnak. De ha belegondolunk akkor ezzel azt vesztenék el ami miatt fejvadászok. Az általatok felvetett gondolat szerint, az AV-nek nem lenne más cálja, csakhogy a régi dicsőségét visszaszereze, szavaitokból pedig úgy vettem ki, hogy ez is megoldható lehet az "régi erekjék mejek a klánhoz tartoztak" visszaszerzésével.Ehez viszont ugygondolom nincs szükség olyan eszközökhöz amit eredetleg Bahamuth kitalált ehez az új kaszthoz, hiszen akkor nem

Link a hozzászóláshoz

Hali!

A Kör nem írt rossz dolgokat, lehet érdemes lenne megfogadni...

De nem ararok senkit befolyásolni: a srácoknak igazuk van Bahamut ez a te kasztod, kritizálni könnyű még alkotni... Na mindegy...

Elátkozott barátom az, hogy valaki rendjéhez tartozó ősi ereklyéket kutat fel nem feltétlenül jelenti azt, hogy kincsvadász... Archeológos játékostársaink, már ha vannak, hajukat tépik.

Ne feledd a keresztes hadjáratok alapvető célja nem a rablás, valamint a muzulmánok földbe tiprása volt...

Csá!

Link a hozzászóláshoz

Bahamuth:Nem tudom, hogy megkaptad e a privátomat, de kipróbáltam az árnyvadászt, pontosabban még csak most kezdtem el, és bár a Km-en múlik a dolog, de jól érzem magam ebben a szerepben. Egy kérdésem lenne:Más fegyvert nem is használnak a fátyolpengén kívül, és ha van rá lehetőségem akkor csinálhatok belőle rúna kardot?

Link a hozzászóláshoz

Más fegyvert nem hiszem, hogy megtanulna, de ha elveszti a fegyverét(KM-től függő), akkor érdemes lenne neki engedni, hogy újat tanuljon. Amúgy a rúnáról annyit, hogy azt a fegyver élére írják. De ha utána nézel tudsz csinálni más rúnafegyvert is. A KM dönti el, hogy rúnázhatod-e. Persze, ha az árnyvadász nem kedveli a rúnakardot ez meg sem fordul a fejében.

Link a hozzászóláshoz

Csak és kizárólag ezeket a rituális fegyvereket használják.. Ha elveszítik őket akkor a mesterüktől kaphatnak újakat persze a büntetéseket vállalniuk kell.... Rúnákat írattathat rájuk de ahhoz kell egy varázsló kovács és persze jó szerencse. A másik, hogy általában úgy éri meg nekik, ha mind a két pengét felspécizik...

Link a hozzászóláshoz

:shock: hujjujjujj Bahamuth! Ugye tudod, hogy ez elég komoly megszorítás? Úgy értsem, egy fejvadász mondjon le a dobótörök, garrot, tüvető és hasonló orgyilkos eszközök használatáról? Ettöl szerintem elég egysíkúvá válna a kaszt... :roll:

Aztán, vegyük a kényes szituációt, amit egy esetleges motozás okozhat... (emlékszel milyen fejet vágtál, mikor a városőrök el akarták kobozni a fegyvereiteket? :? ) hoppá-hoppá... ott azért volt egy kis KM-i jóindulat( :D ). Szóval. Javasolnám, hogy egészen különleges helyzetekben, és igen ritkán elöfordulhat, hogy az

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok Srácok

Már régen nemirtam mivel nemláttam értelmét de eljött az idö hogy ujra megoszam a gondolataimat. A fejvadászoknak az az egyik külünleges tulajdonságuk, hogy minden fegyvert kevesebb minuszokat használnak. Ezt a hahgyományt nem kellene megszakitani. De az, hogy nemdasználnak dobofegyvert nagyonis jo ötletnek találom. Támogatom.

Ez a kszt igy tökéletes lesz. Csak igy tovább. Bahamuth

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
  • Új...