Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Zene


Gambit

Recommended Posts

Darrick: nem minden esetben játszanak jó zenét, lehet, hogy az fülbemászó és azért játszák, hogy mindenki megkedvenlje :?

Igen ez is benne van, vagy pénzért, vagy egyéb okokból. Lehetne sorolni még jópárat (tanácsok managertől, ettől attól, kiégtek, megtetszik nekik valami és átveszik, stb. sokminden lehet.

Link a hozzászóláshoz

Jaj, megpróbálom. Mondjuk van egy pocsék zenekar akik vadi újjak és nem túl jó a bemutatkozó számuk viszont könnyen meg lehet jegyezni és a fejedbe rágja magát (jobb szót nem tok) és csak azt dúdolod. Ezt tudják a tvknél is és ők ezen okból játszák addig, hogy Te megveszed az albumot, mert "megszeretted", és mert a reklámok szerint mekkora lúzer vagy ha nem teszed meg

Link a hozzászóláshoz
Én sem azt mondtam, hogy ezek jó zenék. Szvsz a jó zene úgy adja magát, hogy ő most jó. Bár nekem a Nigtwish csak sokadik meghalgatásra tetszett meg, mert előtt nem szerettem, hogy egy ilyen hangú csaj énekel metált

Nem is neked szólt a válasz hanem annak aki rákérdezett arra, hogy ugye a fülbemászó és a jó nem ugyanaz, pont ezért ment el a válasz, kicsit máskép magyarázva mint nálad, kicsit több helyzetet sorolva, de lényegében ugyanannak válaszolunk ugyanabban a témában és aa két válasz hasonló :)

Link a hozzászóláshoz

CSá!

Lehet hogy nem kapcsolódik a témához de szerintem atól hogy valami divatzene nem kell leszólni.Valószínűleg azér az mer jó.Én inkább azokat az embereket szólom le akik ezt azért hallgatják mert divat és em azért mert teccik nekik.Az ilyenketől hányingerem van pl.:gondolom ismeritk azt a fajtát amelyik FUBU 05-ös pulóver 3-szor akkora farmer mint az egész gyerek stb....Az ilyen emberek undorítóak...

Ha nem kapcsolódik a témához bocsesz... :wink:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...