Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Alternatív szerepjáték táborprogram


Recommended Posts

Udv!

Kerek minden kalandmestert, hogy a Alternatív szerepjáték táborprogram partik temaban nyisson egy temat a jatekanak. A tema cime tartalmazza a meselot es a jatekrendszert. Amennyi infot meg tudsz osztani az elso hozzaszolasban a jatekrol, azt erdemes. Az elso hozzaszolasban vezesd a jelentkezetteket. Mindenki tudja szerkeszteni a sajat hozzaszolasat.

A jatekosok pedig a temakban kerdezhetnek, vagy jelentkezhetnek.

Udv. Z

Link a hozzászóláshoz
Kapi, ha erre van szükséged, én fogom a kezed CoC közben.. :D sőt, ha szeretnél vihetek plüssmacit is szorongatni.. öhm.. plüss tigrincset, mert macim nincs :D

.

Ennyire durván mégse használnálak ki. :pajti:Viszont milyen háztartás az, ahol nincsen plüss maci:?::?:

Rablók' date=' pandúrok, csikósok, bírák, földesurak, pásztor legények, csárdások. Mindez az 18-19. századi Magyarország korhű világába helyezve.

A szabályrendszer a saját százalékos rendszerű western szerepjáték minimálisan módosított változata. A jelentkezőknek szívesen átküldöm már a tábor előtt.[/quote']

Engem még ez is érdekelne, biztos korral jár. :) Ugyanakkor a 18-19. századi Mo-t eléggé nem ismerem. :oops: A szabályrendszer meg nagyjából tök mindegy...

Kapi voltam

Link a hozzászóláshoz

Amig az irnokaim osszeallitjak a reszletes programot, addig eloljaroban annyit, hogy az alternativ szerepjatek program szombat delutan lesz, igy azoknak is lesz lehetoseguk bekapcsolodni ezekbe a jatekokba, akik nem kaptak szabadsagot es csak hetvegere tudnak lejonni a taborba. (Az, hogy ez a program szombat delutan lesz, nem jelent csorbat a versenymodulra szant idore nezve, reszletek majdan a tabortajekoztatoban.)

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok, szép napot mindenkinek!

Arról szeretnék érdeklődni (talán itt jó helyen), hogy azoknak, akik ilyen vagy olyan okból csak lelátogatnak idén egy napra a táborba, de szeretnék egy kicsit azért "megmártózni" a dologban, lehet-e, illik-e jelentkezniük valamelyik alternatív játéklehetőségre. Mert hát az nyilvánvaló, hogy a tábor a táborozóké... de ezt jó lenne azért mégis tudni. Hogy mire számítsanak azok, akik hasonló cipőben járnak. :)

Előre is köszönöm a tájékoztatást!

Link a hozzászóláshoz

Jó estét!

Üdv,

természetesen játszhattok ti is!

CS;

köszönettel vesszük a kedvező fogadtatást! :)

Két ember nevében BIZTOSAN nyilatkozok (Coryss, én), amikor azt írom, hogy bennünket elsősorban MAGUS-játék érdekelne - ez lehet, hogy az alternatívára vágyó játékosoknak még kedvez is. Nem tudom. Mindenesetre az érdekelne, hogy a KM-ek közül ki volna hajlandó "fogadni" bennünket, potyautasokat...

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Antail, CS;

hálásak vagyunk a kedvező fogadtatásért! Mint azt már pedzegettem, MAGUS-hoz volna kedve mindkettőnknek (ha jól értettem Coryss sorait); ha még klasszikus is, az csak hab a tortán. Szívesen megvárnánk MG koncepcióját... de persze nem szeretnénk lemaradni sem semmiről. :)

Ha mód van rá, ugyanabban a partiban próbálnánk szerencsét.

Még egyszer köszönöm, köszönjük! :)

Link a hozzászóláshoz

Megnéztem a naptárat. Esténként sztem ráérhetek (bár néha aludnom is kéne majd). Este kocsi és irány a tábor, így kb 20-24h közt mehet a játék, ha valaki szeretne csatlakozni. Ezzel a metódussal akár minden nap ott lehetek veletek egy kicsit... :)

Péntek és szombat este már nem kell félni a munkától, tehát ott már lazább a helyzet, mehet kifulladásig.

Melyik nap van az elternatív, amire már a jegyek nagy része elkelt? ;-)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...