Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Meselo: Antail - Rendszer es vilag: M.A.G.U.S.


Recommended Posts

Udv Mindenkinek!

En adom a karaktereket es elotoriket.

Modulrol: A JK-k nem ismerik egymast, a talalkozasokra a tortenetben kerul sor. A tortenet eszakon jatszodik. Nem klasszikus tortenet. Egyebek kesobb.

Jatekosaim:

- Hulla

- Silver

- Rajman

- Aion Gildes Shiffer

- Tetra

Varolista:

Venes

Ide varom a jelentkezoket, amennyiben tumultus lenne, ugy 1 helyet fentartok a taborban kiosztani.

Udv. Z

Szerkesztve ekkor: , Antail által
Link a hozzászóláshoz

A modul hátlapjáról

A tapasztalt (7. szintű) karakterekből álló csapat, egy addig ismeretlen és megdöbbentő helyzetbe kerül. A körülmények és a rájuk nehezedő nyomás miatt életük pengeélen táncol. A helyzet felismerése, a kommunikáció és a csapatmunka jelentheti az egyik megoldást. Cselekedeteik hatással lesznek szeretetteikre és ellenségeikre, és ami a legfontosabb, önmagukra. A modul a legravaszabb mesteri csavarokkal teletűzdelt remekmű, melyet csak az arra rátermedt, bátor és tapasztalt kalandozóknak javaslunk.

Vélemények a tesztcsapattól

"Először féltem az előre kiadott karakterrel való játéktól, de aztán rájöttem, hogy én sem tudtam volna jobbat alkotni."

"A helyzetek teljesen kikészítettek, végig ott kellett lennünk fejben, nagy szerencsénk volt..."

"Életem legjobb egydélutános modulja volt, kár, hogy véget ért. Szívesen megpróbálnám mégegyszer Másodszorra se lenne unalmas."

"Antail egy állat."

Az 5. JK a modul lejátszása óta mindig sírva fakad (az élményektől), ha felhozom neki a témát, így tőle nem tudtam véleményt begyűjteni.

Link a hozzászóláshoz
Én is jelentkeznék a megmérettetésre. Érdekesen hangzik.

Udv a csapatban! Az utolso helyet meghagyjuk valakinek a taborban bejelentkezni, ha esetleg nem forumozna ne essen el a lehetosegtol.

Kérdések:

- A karaktereket és előtörténetüket, majd ott helyben nézhetjük át?

Mindkettot helyszinen kapjatok meg.

- Azok kiválasztása véletlenszerűen lesz, vagy általad meghatározottan kapják a játékosok? :D

Termeszetesen az elozo jatek alkalmaval felhalmozott es az elmult evek meselesei alatt felhalmozott tapasztalat alapjan fogom kivalasztani az egyenhez szerintem legjobban passzolo JK-t, ami termeszetesen nem biztos, hogy a jatekos alom karaktere, de mindenkepp izalmas lesz majd az esetlegesen nem kedvenc kaszt/karakter kepebe bujni. :mrgreen:

- Szívbetegek is játszhatnak, csak saját felelősségükre?

Szivbetegekkel nincs gond, viszont a pszichiatriai kezelest nem all modomban fizetni, ha tul sok lenne a nyomas. :kv:

Udv, Z

Link a hozzászóláshoz
Antail jol sejtem ,hogy ezt sztorit meselted mar nekem, igaz? Ha igen akkor csak javasolni tudom mindenkinek a jatekot emlekeim szerint nagyon epic volt.Ha nem meselted akkor meg next time jovok ra! :)

Neked meg nem meseltem, mint JK, am a keszulo koncepciot mar evekkel ezelott atbeszeltuk, mielott meseltem az elso csapatnak. Nem vagyok benne biztos, hogy emlekszel ra, vagy tudod melyikrol van szo. Es azota valtoztak a dolgok is, szoval barmikor szivesen latlak a JK-k kozott! :laza:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...