Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

JK-k közötti szexuális élet.


Antail

Recommended Posts

Ez lehez kényes téma...is..de lehet igen mulatságos is...viszont szerintem színt is visz a játékba...Mert tt-n mikor este Sneer mesélt nekünk akkor én + Cz ugyanazt a kiscsajt akartük megfektetni...és ez igen színessé tette a kalandot mert folyton egymásnak tettünk keresztbe....olyannyira hogy 1-2X már majdnem el is felejtettem a kalandra koncentrálni mert azon járt az eszem hogyan tehetek keresztbe cz-nek...de a jo Km (Sneer)mindig visszazökkentett...de így utólag örülök is hogy nem sikerült megfektetni a kiscsajt mert mint kiderült 1 Mortel volt :shock: (ha jol emléxem..)És szerintem nem igen lett volna kellemes az 1ütlét.. :lol: 8)

Link a hozzászóláshoz

Köszönöm,köszönöm...

*lép be a színpadra és hajol meg a közönség előtt:)*

Nos,ami a témát illeti,szerintem minden egyes ilyen kis kalandocska felér egy kisebb kalanddal.Meglátod a nőt,megpróbálod becserkészni,tutira nem megy elsőre-mert a KM ugye nem adja olyan könnyen az NJK-it:)- aztán a nagy esemény,esetleges dobálgatások az aktus sikerességét és hosszát illetően aztán a kellemes hátradőlés a székben.

"Kit érdekel a kaland,nekem én már ...-tam:)"

Nos,azt tudom mondani,hogy amíg JK-NJK kapcsolatról van szó,addig minden rendben,de onnantól kezdve, hogy két JK szűri össze a levet...nos az már kicsit kényesebb.Bár utóbbiban még nem volt túl sokszor részem,de az biztos, hogy fenntartásaim lennének az elején (úgy az első 2 másodpercben:)

Link a hozzászóláshoz

Hümm Hümm..Cz!! :lol: Ezzel most nagyon jó ötletet adtál..hogy két jk..kár hogy ritkán jáccunk úgy hogy nőnemű jk-nk is van...de ez 1 nagyon jó ötlet MESTER!!! :lol: Mert nekem is kb 2 másodpercig lenne fenntrtásom...Csak az a baj hogy nálunk nem gyakran vannak ilyen kalandok... :cry: Mert Salamander és Alkyone (én velük jáccom)nem szoktak hangsúlyt fektetni a jk-njk szexuális kapcsolatra...(sajna ezt a részt szinte mindig nélkülöznöm kell...)

Link a hozzászóláshoz

Sajnos az én JKimnál ez abszolót megoldhatatlan... az elsö nönemü NJKnál azonnal boszorkányra gyanakszanak :? Ami ugye halál irreális, mert a karakterük még életében nem találkozott boszorkánnyal (vagy legalábbis nem tud róla :twisted: ) szóval nem sejthet minden formás kis pofi mögött Maida Salaquas-t, dehát mit tudsz csinálni, ha a játékos olyan szinten paranoiás hogy az már beteges... Most mondhatom neki, hogy "Hé, haver! Te nemtudod hogy boszorkány, szal udvarolj csak neki szépen!!!" dehát ez megint nem megoldás... :( Jó, ha minden kalandban 3 csajjal kettyintene, valószínü hogy a 20 után már biztos nem gyanakodna, de annyit meg nem ér az egész... :evil:

Link a hozzászóláshoz

micsoda???

gangler, mi az, h gyanakszik rája??na akkor felcsapod az ETKát a boszi mágiájánál, persze a JKák tudta nélkül, és átolvasol pár hangzatos varázslat cimet.pl:bőbáj, vágy keltés, bájolás, v mi a neve.szerelemvarázs :twisted: plussz móka az az, amikor rájössz, h hogy is tudod ezekeet rendesen erősiten...hűhű...

megtörtént:olvasok, majd számolok. na a JK már sejt vmit.no de sebaj, mert a akri nem tud semmit.jó.számolok, majd megkérdem, mennyi is az asztrális MEje??? :twisted: ...ööö...itt mondott egy komoly számot a szintjéhez képest. na mondom, akkor dob MEt...0 au.ezzel mennyi?34...hűhű...no akkor már régen röhögtem magamban, mivel pár mana ráforditásából, meg egy combóból kb 45-50 Enél tartottam, és még mindig rengetek manája volt az njkának... :twisted: :twisted: :twisted:

no meg este feltöltöttem magát, nem csak vérrel, hanem manával is.

nagyon brutál a boszi mágiája.ami azt illeti, h szemét vagyok, akkor rég rabszolgája, de akárki a JK közül.

Link a hozzászóláshoz

Szerintem, az nagy hiba ha egy km kihagyja a kalandból ezt a dolgot, mivel egy bárd, bajvívó úgyse birná ki hogy ne udvaroljon egy szép nőnek.

Az én bajvívóm pl nem nagyon gyanakvó hogy boszit fog ki mivel logikusan erre rohadt kicsi az esély.

szerintem ez is része a játéknak,persze az nem hogy részletesen lemeséljék a dolgot a kmek, de magát az udvarlást, stb-t nagyon jól bele lehet tenni a mesébe, mint azt már valaki előttem is mondta nagyon jó kis mellékszál alakulhat ki ha két jk ugyanarra a nőre hajt.

Én ezzel meg is szoktam szívni, mert csak nagyon kivételes esetben koncentrálok a kalandra, inkább élem a keri viharos életét, és nem talányokat fejtegetek, szóval én a szerepjátékot tartom mindenek előtt állónak.(értsd: a kari jó kijátszását)

Mondjuk ez a többieket idegesíteni szokta, mivel hejettem is ők dolgoznak.

Szerintem ez egy olyan téma amit érdemes fejtegetni, mert minden ember életének fontos része, akkor miért ne lenne ez a jk-nak is fontos?

Link a hozzászóláshoz
Szerintem, az nagy hiba ha egy km kihagyja a kalandból ezt a dolgot, mivel egy bárd, bajvívó úgyse birná ki hogy ne udvaroljon egy szép nőnek.

Az én bajvívóm pl nem nagyon gyanakvó hogy boszit fog ki mivel logikusan erre sokáig aszalt kicsi az esély.

szerintem ez is része a játéknak,persze az nem hogy részletesen lemeséljék a dolgot a kmek, de magát az udvarlást, stb-t nagyon jól bele lehet tenni a mesébe, mint azt már valaki előttem is mondta nagyon jó kis mellékszál alakulhat ki ha két jk ugyanarra a nőre hajt.

Én ezzel meg is szoktam szívni, mert csak nagyon kivételes esetben koncentrálok a kalandra, inkább élem a keri viharos életét, és nem talányokat fejtegetek, szóval én a szerepjátékot tartom mindenek előtt állónak.(értsd: a kari jó kijátszását)

Mondjuk ez a többieket idegesíteni szokta, mivel hejettem is ők dolgoznak.

Szerintem ez egy olyan téma amit érdemes fejtegetni, mert minden ember életének fontos része, akkor miért ne lenne ez a jk-nak is fontos?

milyen jó dolog apuci egyetlen kicsi kislányát megkörnyékezni főleg ha képzett harcos :lol: elég jó kis bajt hozzhat a csapatra :twisted:

Link a hozzászóláshoz

nos erről frügé disnot, és cz-t kérdezzétek, mert ezekből ők csinálnak nagy mókát...

amiért én hozzászólok, h nálunk, amikor én mesélek, olykor-olykor bekerül 1-2 női njk, csak nem nagyon tudom lereagálni velük a jkákat, ezért a multkor pl a nőzős jk rosszkor rossz helyen kezdett ki egy ki szép casjszival...köhh mellékhatás, h a csajszi egy 5.tszú wier boszi volt:D:D:D....esélye nem volt a krinak, mondanám, h itt mindenki azt hiszi, h amiko a km jön és mesél egy jó nőről, h mégis hogy néz ki, akkor ha jól néki= boszi, ha nem akkor az álcázott mortel....

ez szvsz nem mindig igaz, de tény, h mindenki azt hiszi, h felismerhet egy boszit, és van esélye ellene...naivak:D szvsz...

Link a hozzászóláshoz

Na erről beszélek az a hülyeség, hogy a km-ek rendes, normális nőket nem mesélnek bele a kalandba, csak boszikat, ami hülyeség mert hangsúlyozom a NÕK NAGY RÉSZE NEM BOSZI!!!!!!!

A másik mortel, hmmmm persze meg kráni 13-ak mi?

tudod hányan tudják hogy mi az a mortel, és hányan találkoznak vele?

és szerintem olyan nőket is bele kell mesélni akik ártatlanok

ja egyébként valamennyire konyítok a témához, pl: hogy jó harcos a csaj apja, bajvívóval szerinted hány párbajt vívtam emiatt?:))

szóval szerintem az a km a jó aki a valósághűen mesél, és nem arra megy, hogy jól megszivassam a jkkat, és hogy ráküldjek egy boszit, hanem hogy rendes nőket is belemeséljen, mivel talán él belőlük egy pár Yneven, de ha tévedek szóljatok.

Link a hozzászóláshoz

Ez az egyik fele, a másik fele, hogy ugyan mér egy Élet, Káosz jellemű gyógyítani (gyógyitalt keverni), tűzmágiával szórakozni, szórakozni, csábítani egyarátn hajlamos Yllinori boszival nem biztos, hogy gond ha pl. a karakter lefekszik. De van olyan karakter akinek ez a kaland, van akinek meg a szünetben egy kis esemény, attól függ mit akarsz elérni vele.

Link a hozzászóláshoz

IGEN ebben mind ugazad, de éppenséggel meg kelllet zaboláznom az egyik jkát... egy nőcsábász arel pap, és már azu istenNÕjének is elegel ett abből, h az össze joban kinéző utjába akadót nőt kihasznál, és egyszál kielégülsre használja őket, imnt vmi eszközt...

ebből tanult rendesen a kari, amugy meg egy modulhoz tartozott, meg egy igencak sötét ügylethez, amugy meg nem is kellett volna kikezdeni a csajszival, mondtam a jknák, h a veszélyesség aurája lengi körül..., asszem már túl sokat segitettem neki.hisz pl egyszer elmeséltem a mana visszatöltős szexet köztük, amire meg nem jött rá...ennyi.ki akarta használni ezt a csjt is, de most ráfaragott...

szerintem ott van a hiba, h a jkák a kmeket hibáztatják, mikor már a kmnek elege lesz abból, h miután minden nőt kihasznál a jk, nem mesél neki női njk-át...ha meg mesél, akkor meg fejleszti a karaktert, és atpasztaltabbá teszi, hisz kevesen mesélhetik el magukról, h viszonyuk volt egy boszival, és még túl is élték!!!én pl a jk csak mintegy mana forrás használtam boszival, hisz a csajnak csak erre kellett!!! :evil: :wink: :twisted: :wink: és valóban kihasználta....

a másik ezzel kapcsolatos, az amikor egy jk teljesen kivül marad a modulon, mert őt csak a hosszúcombú formás seggű csaj érdekli, holott ő egy kardmüvész, aki nem hiszem, h túl sokszor nőzne....de ha egy bárd pl: amikor nem is olyaan rég jáccottam, akkor volt, h a bárd látta a szomszéd asztalnál ülő csajszin, h baromi szomorő, és oda őlt jáccanki neki, és szép lassan felviditotta, és nem akart vele semiféle kapcsolatot, de mégis játszott neki, udvarolt neki...szvsz ezt lehet igy is, meg ugy is, mint amikor a kőkorszakban az ősférfi megfogta az ősnő haját bevitte a barlangba, és jól meghágta, h legyek utódja...

de mindez csak szvsz...

Link a hozzászóláshoz

Ugyan, azt az Arel papot elég lazán fogtad... ha ügyes vagy 10 perc alatt leckézteted meg, de nagyon. Mondjuk a kis cicababa összejátszik aa helyi tolvajklánnal. Ha véletlenül szent szimbólum is tűnik darabig nincs nagyon mana és jó kaland alapja is. Persze a csaj onnan helyzetben van, ha ő nem segít, nincs szimbólum, a dolog kitudódik, stb. nem célszerű megölni sem. Pár megalázóbb feladat, mana nélkül, egy remek kaland, ahol ugye igen gyenge mana nélkül, stb, és kisebb karik lekörözik segítenek.

De pl. boszit nem büntetnék azért mert minden férfit kihasznál

Link a hozzászóláshoz

theelf:kössz a tanácsot, legközelebb alkalmazom, csak éppen belebotlottak abba miabe nem kellet volna...és télleg nem én tehetek róla...

amugy meg nem öltem meg, nem aláztam rabszolgává, és tolvajnak ott volt a másik JK egy amund tolvaj, akiket éppen összemeséltem, és nagyban egymást szivatták, mindneféle apró-cseprő dolgokkal, pl a tolvaj ellopta az arel pap lovát, és eladta a fogadó tulajának.meg ehhez hasonlóak...

no meg a boszi rendesen varázsolt, és nem használhattam a kevés egsje miatt a hatalom italát korlátlanul, emiatt maradt a mádik ut, h párosul egy himmel, és 2mpből maxra tölti a manáját, mig a him levon 2őt az állóképességéből...ennyi.

Link a hozzászóláshoz

Na erről beszélek az a hülyeség, hogy a km-ek rendes, normális nőket nem mesélnek bele a kalandba, csak boszikat, ami hülyeség mert hangsúlyozom a NÕK NAGY RÉSZE NEM BOSZI!!!!!!!

A másik mortel, hmmmm persze meg kráni 13-ak mi?

tudod hányan tudják hogy mi az a mortel, és hányan találkoznak vele?

és szerintem olyan nőket is bele kell mesélni akik ártatlanok

ja egyébként valamennyire konyítok a témához, pl: hogy jó harcos a csaj apja, bajvívóval szerinted hány párbajt vívtam emiatt?)

szóval szerintem az a km a jó aki a valósághűen mesél, és nem arra megy, hogy jól megszivassam a jkkat, és hogy ráküldjek egy boszit, hanem hogy rendes nőket is belemeséljen, mivel talán él belőlük egy pár Yneven, de ha tévedek szóljatok.

ezt én írtam

Link a hozzászóláshoz

Elf, egy boszit nem büntetnél az ok, de pl: egy bárdot vagy bajvívót igen?

szerintem azokat sem kell, sőt egy karit sem kell, mindenkinekkell a kikapcsolódás, mondjuk csak ha túlzásba viszi.

de pl. a bajvívóm részben a nők kihasználásából élt.

Szóval nem minden esetben kell ezért megszivatni a jk-t, bár ha ugyanezt egy kardművész, vagy harcművész csinálná az más, de neki mondjuk nem is engedném....

Link a hozzászóláshoz
Elf, egy boszit nem büntetnél az ok, de pl: egy bárdot vagy bajvívót igen?

szerintem azokat sem kell, sőt egy karit sem kell, mindenkinekkell a kikapcsolódás, mondjuk csak ha túlzásba viszi.

de pl. a bajvívóm részben a nők kihasználásából élt.

Szóval nem minden esetben kell ezért megszivatni a jk-t, bár ha ugyanezt egy kardművész, vagy harcművész csinálná az más, de neki mondjuk nem is engedném....

A bajvívónak ugyanúgy része az hogy a nők miatt keveredik kalandból kalandba, és többnyire cseberből vederbe is (mert ugye bajba keveri magát) mint az, hogy nőzik, miért ne építenék erre kalandot, ha valaki bajvívót választ, az tudja, hogy ahhoz bizony ez is hozzá tartozik. Mint a boszihoz az, hogy bizony a boszi szorult helyzetben van ha nincs elég pasi, túl erkölcsösek, stb...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...