Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Házasság, érdekes téma, én nem szólok hozzá mert nincs értelme, nem mondom el mit tapasztaltam, mert én nem tapasztaltam semmit. Én csak azt látom a régi s új kapcsolatok nagyon gyengék, az emberek nem ismerik a valódi érzelmeket csak felszínesek. Aztán beleugranak egy olyan dologba, hogy házasság és aztán. Aztán belebuknak, perlekednek, mert az össz érzelem ami megmaradt bennük a nagy szerelemből a gyűlőlet. Össze kényszerítik maguk de mikor már csak a szeretet maradna, hát akkor csak üresség van. Remélem ezen mindenki elgondolkodik mielőtt házasságra adja adja a fejét. De én akkor is Cz-vel értek eggyet legyen privi téma a dolog.

Link a hozzászóláshoz
Én azt hittem, hogy eddig a dumaterem arról szólt hogy beszélgetünk... de úgy látszik nem, néha olyan az érzésem hogy az egész fórum picit diktatórikus... de lehet csak naív vagyok és kezdek csalódni a dolgokban...

Szerintem ha diktatorikus lenne akkor a moderalas es szabalyozas elhuzna egy iranyba de itt akar hogyan is nezzuk nem ez a helyzet.A beirasok moderalasa,torlese vagy velemenyezese partatlanul tortenik.

De általában azok olvasták, akik kíváncsiak voltak rá és azok írtak oda, akik akartak.

Ez ugyanugy az komplett kalandozok.hu forumra is vonatkozik.Akinek nem tetszik ahogyan a dolgok mennek biztos vagyok benne, hogy talal mas szerepjatekos oldalakat.

Mellékesen, a konfliktusok nem, ismétlem, NEM szűntek meg. Csak nem látszanak...

Valoban, egyetertek veled.Mennyivel konnyebb lenne megszuntetni a gyokerokot es 1-2 het elteltevel minden menne tovabb a regi kerekvagasban.Sajnos en mar csak annyira naiv vagyok, hogy hiszek abban, hogy a felreerteseket felre lehet tenni(ezuton koszonom is azoknak akik ezt megprobaltak).

Termeszetesen amennyiben a forum nyugalma erdekeben szukseges ugy az elobb emlitett lepest szivfajdalom nelkul megtesszuk.

Udvozlet,

a kalandozok.hu-rol

Link a hozzászóláshoz

Cz: Komolyan nem akarok kötekedni, de az a topic, nem arról szól, hogy egy

vagy több témát felhoznak és kitárgyaljuk? Eddig is ez ment, csak felgyorsult a folyamat. Legalábbis szerintem... Te nem igy látod?

A fórum Fight-ról meg annyit, hogy majd volt van lesz, míg nem lesz világbéke... Bár az ""anyázást"" szerintem is inkább priviben kéne, mert a végén ugyis mindkét félt osztani fogják.

Link a hozzászóláshoz
Cz: Komolyan nem akarok kötekedni, de az a topic, nem arról szól, hogy egy

vagy több témát felhoznak és kitárgyaljuk? Eddig is ez ment, csak felgyorsult a folyamat. Legalábbis szerintem... Te nem igy látod?

Dehogynem ez a topic lenyege es ezt keretik is folytatni.

Az altalam beirt pontok inkabb figyelmeztetes jelleguek voltak megelozendoen a HJ-ben tortenteket :wink:

Link a hozzászóláshoz
Én azt hittem, hogy eddig a dumaterem arról szólt hogy beszélgetünk... de úgy látszik nem, néha olyan az érzésem hogy az egész fórum picit diktatórikus... de lehet csak naív vagyok és kezdek csalódni a dolgokban...

Demokrácia csak addig van, amíg a demokratikus jogok mellett a demokratikus kötelezettségek is helyet kapnak. Az elmúlt időben azonban mindenki CSAK a jogaira emlékezett, ilyenkor viszont életbe lép egy kicsit a diktatúra. Ez minden fórumon, így itt is így megy, és amíg az egyensúly nem áll helyre, addig sajnos így is fog menni. Azzal segítheti mindenki a leginkább a fóruméletet, ha a lázadást, és a döntések megkérdőjelezését befejezzük, és normélis témákról beszélünk.

Erre kérek mindenkit.

Üdv

Andoron

Link a hozzászóláshoz

Gondolkodtam valami békés témán.

A világbéke nem jó, mert azon veszekednénk :D

A hangyák nemi élete nem a legérdekesebb.

Mi lenne, ha olyan általános témákról beszélgetnénk, mint pl a hobbik, vagy foglalkozások. Amik talán nem váltanak ki indulatokat.

Lehet hogy ez most elég bugyutának tűnik, de megpróbálhatnánk ezt a témát...

Ki mit csinál a szerepjátékozáson kívül? Mik lesztek ha nagyok lesztek, ha nagyok vagytok, akkor mit csináltok?

Link a hozzászóláshoz

Na ez nem gondolat meg vitaindító, de leírom, mert nem hiszem el hogy ilyen van.

Nos, tegnap pókerezünk.

Én osztok. Öcsém bejelenti, hogy nem nézi meg a lapját, mert tuti nyerni fog vele, és különben is milyen keménynek érzi magát.

Jó, haveromat kivéve mindenki bedobta. (a srác megmutatta nekem, hogy öcsém rosszkor keménykedik, mert treff4, pikk4 volt a kezében.)

Csomót emelnek.

Flop: káró4, pikk10, kör2

(havernál 4es drill van!)

Öcsém még mindig nem nézi meg, de egy csomót emel. haver megadja.

Turn: pikk2!

(havernak négyes fullja van!) Természetesen emel, öcsém visszaemel (még mindig nem látta a lapját!), jöhet a river.

River: káró

Link a hozzászóláshoz

Kedves Andoron!

Most sem én folytattam a témát én csak eltünődtem rajta elfogadtam hogy diktatúra van és az értelmetlen dolgok miatt szenvednek azok akik semmit nem csináltak... ha jól megfigyelted azóta nem is nagyon írtam a fórumra... ami ergó azt jelenti befelyztem a vitázást... és kb 2-3 hozzá szólás óta szó sem volt erről a dologról... Na mindegy de ezek szerint itt megszünik az az emlegetett baráti társaság dolog a kijelentésed alapján Andoron...

Azt hiszem sok volt már megint belőlem...

Jóestét hölgyek és urak...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Ami azt illeti én sem írtam már régóta a forumra amiben lehet az is benne van hogy a hsz-ek inkább hasonlítanak személyes beszélgetéshez mintsem társasági témához, de ez csak az én meglátásom, olvasgatni azért szoktam és nekem ez jött le...

de ha tényleg ígyvan én beszélgetek szívesen a hangyák párzási életéről:)

nah mind1..

holnap minden más lesz..

béke

Link a hozzászóláshoz

Kettő (2) dolog:

-Egy (1): Galu, ezek a dolgok olyanok hogy meg kell történniük. Mikor öcséd megmondta hogy ő nem nézi meg a lapokat, már akkor lehetett tudni hogy ő visz mindent.

Jó példa erre mikor Battletech-eztünk, (robotos tabletop harcijáték) és az egyik haver (Svéd nevű táper kollága a tápos mech-jében) kilépett a ház mögül és rálőttek. A Km rámézett, vigyorgott és azt mondta: "Fejlövés"

Jó, dobja a 2k6-ot, dob egy dupla hatost, kritikus lövés. Jó akkor kidobja a találat helyét. Dupla 1, fej. A fej táblán kidobja hogy mi sérült: dupla 3: pilótafülke. A srác nyögni nem tudott, ez ugye azt jelenti hogy a pilótája, amivel 6 hónapja minden héten játszott meghalt. A km mosolyogva mondta hogy kidobja megint a találat helyét, és dobott is: dupla egy (fej) dupla 3 (pil. fülke)

Hát azóta nem Battletechezik haver, valamilyen érthetetlen okból kifolyólag.

-Kettő (2): A hangyák nemi élete: A hangyák nem élnek nemi életet, fórumkaratéval szaporodnak. (A csigák nemi élete érdekesebb, mert egyneműek, és szarutüskékkel ingerlik fel egymást)

Link a hozzászóláshoz

Én a rabló-römiben vagyok jó. Az egy nagyon huncut játék, és jó logikát igényel.

A kórházban minden este játszottunk cigiben. És mindig nyertem, egy alkalmat kivéve. Persze mindig együtt szívtuk el a megnyert cigiket :)

Amikor pókerezni tanultam pedig monopoly pénzben játszottunk. A pókerben nem vagyok túl jó, de tudok két kártyatrükköt magyarkártyával :D

Az a vicces a trükkökben, hogy pofon egyszerűek, de mindenki túlbonyolítja.

Link a hozzászóláshoz
Ezt becsülöm TAO-ban. Egy aprócska négysoros idézettel elmondja mindazt, amit mi oldalakon keresztül fejtegettünk. És igaz... mivégre ez a sok okoskodás? A lényeg úgyis ugyanaz marad... vagyunk, akik vagyunk önmagunkra és a hitünkre utalva.

Ennyi, nem több...

OFF: khm...izé... a hsz-emet rossz helyre írtam :D:D:D. Bocsi...kb 5 óra utazás és három óra alvás után sikerült ezt összehoznom :D.

Kérnék egy hozzáértőt, aki áthelyezné a Vámpír Maszkabál topicból a Gondolatok topicba. Köszi :)... (és bocs :oops:)

Link a hozzászóláshoz

OFF: khm...izé... a hsz-emet rossz helyre írtam :D:D:D. Bocsi...kb 5 óra utazás és három óra alvás után sikerült ezt összehoznom :D.

Kérnék egy hozzáértőt, aki áthelyezné a Vámpír Maszkabál topicból a Gondolatok topicba. Köszi :)... (és bocs :oops:)

Sikerult valahova eltuntetnem a beirasodat, ugyhogy marad ez itt amennyiben megfelel neked.

En kerek elnezest sajat benasagom miatt :?

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet mindenkinek.

Tegnap (azaz november 5.én) volt életem első mágus versenye.

Nem nyertünk de egy életre szóló élmény volt! :lol:

Főleg azért mert,a Celsior mesélt nekünk.Egy élmény volt játszani vele.

Úgy látszik imáim meghalgatásra találtak hogy Õt kapjuk.

Ki volt ott a hétvégi Bp-i versenyen?

És hogy tetszet?

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...