Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Bemutatkozás


Nefadar

Recommended Posts

Üdvözletem!

Amolyan "régi-új" játékos vagyok, jópár évvel ezelőtt már nekiugrottam a szerepjátéknak, de aztán hosszú szünet után ismét itt vagyok, és próbálkozok (a régi nickemmel - Pegasus - talán halványan rémlek pár embernek, de inkább nem áltatom magam XD).

1989-es Ikrek jegyű leányzó vagyok, jelenleg Szombathelyen tanulok képi ábrázolás szakon. Szabadidőmben (ami egyre kevesebb van) animét nézek/mangát olvasok (néha fordítok is), rajzolgatok. Érdekelnek az érdekes történetek, a keleti kultúra (idén elkezdtem tai-chizni, és talán ősszel megpróbálkozok a kung-fuval is), szeretek filozofálni és olvasni (sajnos erre is egyre kevesebb időm van).

Link a hozzászóláshoz

Halihó!

"Ha oly sokan írtak már ide én miért ne?" -Gondoltam magamban és levéstem eme sorokat a kőbe...

Fiatal vagyok én a 17. évemet most még be sem töltöttem,de már most imádom a MAGUS-t így hát sok jó és érdekes embert ismerhetek meg általa..Eme oldalra is e célból regisztem,hogy még jobban megismerhesem azt amit szeretek..:D

Magamról csak azt mondanám/írnám,hogy amilyen kicsi a termetem olyan nagy a szám és mégis elviselnek mindenhol... :mrgreen:

Ja és szeretem az animéket, a fantasy-t és a társasokat..:D Munchkin a legjobb mindközül..:D

Link a hozzászóláshoz

Üdv Mindenkinek!

Csak egy gyors bemutatkozás Matyó illetve Weilon néven vagyok és sikerült végre regelnem. 31 éves vagyok szép okos ügyes és szerény. 16 éve játszom illetve mesélek főleg mágus és dnd. Első körben enny mert sűrű a mai nap, de áttanulmányozom a fórumot és csatlakozom több témához is.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

A neten többnyire Jadis néven próbálok létezni, adózva a Renegát hősének és igen, én is a női nemhez tartozom. Sokadéves (>5) informatikus fizikus hallgató vagyok reményeim szerint június végéig.

Szerepjátékok közül igazán csak M.A.G.U.S.-sal játszottam, azt összesen 12 éve, némi szünettel. Hogy hol kezdtem újra, egyelőre fedje homály. ;)

Mindezek mellett iaidózom, ez kitölti a rendelkezésre álló időt. Ami maradt abban járok európai kardvívásra (a hobbi hobbija), szeretek olvasni, zenét hallgatni, főzni és a kutyámat nevelni, bár ez már szinte reménytelen.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok! Kezdő kalandozó vagyok. Amolyan magányos farkas típus. Több falkának is voltam már a tagja. Testvérinek, barátinak, és szerelminek is... De most valahogy ellaposodott a fantáziám, amire ugyebár egyébként eddig nagyon éheztem és jó volt enni belőle. :S Több mint 15 éve játszok már a játékkal, de már egy ideje nem számolom az éveket... Játékostársakat keresnék Budapest-ről és környékéről. És remélhetőleg Pesten valahol egy "magus-asztalt". Ha bárhol van üresedés és szükségetek van egy Prímortelre, akkor kérlek szóljatok! :) Játszottam már a régi Zöld alapkönyves rendszerrel nagyon sokat, az Új tekercses rendszerrel is elég sokat. Utána az új törvénykönyvest is kipróbáltuk még pár éve, de az a könyv csak kölcsönbe volt és nem tudtuk túlságosan kitapasztalni. Illetve nem tudtam... :$ (Ezek a fránya királyi többesek :)) Ezen kívül ismerem az Armageddon 2092 Mars-ot. Azzal is kb olyan szinten állok, mint az új törvénykönyvessel. Mit mondhatnák még magamról. Csendes visszahúzódó ember vagyok, aki tartózkodik a felesleges vérontástól. Már ha nem vagyok éhes. ;D Ezen kívül szívesen eljátszok bármilyen kasztot, amit a KM rám sóz, de a kedvenceim a Harcos, Fejvadász, Lovag, Barbár, tolvaj, Paplovag és a Kardművész. Nem nagyon szeressem ikerkasztú karakterekkel játszani, nem követem a divatot. :P Bárki bármikor akar beszélgetni velem, hívjon fel Pszí mesterfokkal,. ;) Aki nem vette fel a képzettséget az bőszen hallgasson még az alapfokkal is! :D És természetesen ezen a fórumon is itt leszek folyamatosan. (Csak tudnám hol van az a szot fórumfeliratkozás ide. Szoknom kell még ezt fórumot. :S :()

Üdvözlettel: LOL XD

(Ezzel a névvel voltam a neten 5 évig. Csak itt változtattam át most. Mostantól Cloudot fogok írni, eskü. :))

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

35 éves férfi vagyok, Pest-megyében lakom. 9 éve játszottam előszőr szerepjátékot, még a lapozgatós kaland játék kockázattal toltam, majd rákaptam a M.A.G.U.S.-ra. Később jött a Vampire, ADND, Shadowrun. Istenverte tehetségem van az íráshoz, ezért kamataztatom is M.A.G.U.S.-ban. Voltam párszor JK, de leginkább én meséltem, mint jelenleg is. :) Sikerült újra feléleszteni egy jó kis csapatot. Remélem jól fog menni. :)

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem!

Kiskorom óta misztikum után érdeklődő, fantáziarajongó, mindig álmodozó és az igaz utat kereső, lélekben örök kalandor vagyok. Szerepjátékkal 1995 óta foglalkozom, elsőként a MAGUS-al, később más rendszereket is kipróbáltam, de rendszerességgel még Shadowrun, Codex rendszerekkel játszottam, illetve meséltem. Többször volt lehetőségem táborokban, rendezvényeken, összejöveteleken többnyire ismerősökkel, ritkán teljesen ismeretlenekkel együtt játszani. Szerencsésnek tartom magam, mert volt pár igen meghatározó élményem játékosként olyan személyek meséjében, akikre a szerepjátékosok munkásságuk, tevékenységük, alkotásuk során felnézek és elismeréssel adózok személyüknek. Bármilyen típusú játékot szeretek, ha jó a hangulat, a közös szórakozás rovására nem megy, valamint a játékosokban megvan a tisztelet egymás, és a mesélő felé. Az utóbbi években a szerepjátékos aktivitásom kissé berozsdállt, megakadt, ezt szeretném megolajozni és rendszerességgel fenntartani.

Lozartan kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

62007.12.28 án születtem. Nagyon szeretek olvasni, kedvencem a fantasy, azon belül Tolkien és az Ynevvel foglalkozó könyvek, valamint az indiántörténetek. A MAGUS al kB. 10-11 éves koromban találkoztam, az egyik nagybátyám játszott vele fiatalkorában és egyszer amikor a nagyszüleimnél voltam megtaláltam a szabálykönyvét, ami egy KKUK volt. Az olvasás mellet a hobbim a lovaglás  és a cselló. Általában telefonon szoktam játszani mindenféle FPS  ekkel de a stratégiai játékokat sem vetem meg. Szerelmes vagyok, már három éve egy gyönyörű barna hajú barna szemű lányba. Zöld szemem és barna hajam van. Kedvenc együttesei a Tankcsapda és az Ossian. Van egy kutyám a neve Floppy. Kedvenc filmem A gyűrűk ura.

Link a hozzászóláshoz

Szervusztok. Nem akarok illetlen lenni, magam is bemutatkoznék röviden.

1985.12.11.-én láttam napvilágot. Amúgy Kata vagyok, anya után szabadon. Zöld szemű, eredetileg szőkésbarna hosszú hajú nő. A színét utáltam, így vörös lettem. Elvileg szemüveges vagyok)voltam, de cseszek hordani, látok anélkül bőven (teszem hozzá, kaptam bántást szemüvegességem miatt,de ez a múlté) Nyugodt, barátságos lény vagyok, hol magamba fordulok, hol kifordulok magamból 🤣 Cukinak születtem, aztán fene tudja mi történt 😂 A megerőltető sportok helyett inkább szívesen úszók vagy gyalogtúrázok. Bicajozni is szeretek, de itt Budapesten elég veszélyes, inkább letettem róla. Szeretem az állatokat, rockzenét, a rock egyéb változatait (hardrock, haevy metál, thrash, folk, nemzeti rock, ki, egy kicsit a punk is, stb) Néhány kedvenc: Rómeó vérzik, Moby dick, Kalapács, Ossian, Auróra, Hungarica, Romer, stb...Több mint 7 éve van egy szuper jó fej párom, ő is rocker, de mellette fociőrült. Ő nem szerepjátékozós, csak én. Tavaly óta játszom rendszeresen egy kis csapatban online-ba. Én vagyok egyedül lány, a többi fiú. Decemberben a 3-ról 4-re nőtt a létszámunk, cuki csapat 😊 Mellette egy másik csopiba is nyomom, szintén online-ba. Ott már mi hárman lányok játszunk, a mesélő fiú. Az is kedvenc lett hamar 🙂 Jelenleg itthon "babázok" a pocaklakómmal, szóval picikét több szabad időm is akad, akár még egy csoportba örömmel hozzácsapódnék. A rendszeresség még meg lehet beszélni, könnyű egyezkedni velem 😊

Link a hozzászóláshoz

Szervusztok! Bár nem nagyon irogatok fórumokra (pocsék a helyesírásom 🙂), azért miért ne! Nagy Péter vagyok Dunaföldvárról, 1985.02.15 a születésem napja. A szerepjátékkal már fiatalon, kb 10-11 évesen ismerkedtem meg, a klasszikus KJK könyvek álltal. Egyből besszippantott a világ. A MAGUS- sal a Taverna könykiadóban találkoztam elősszőr s szerelem lett azóta is(ETK). Jelenleg a két nagyobbik gyermekemmel és feleségemmel szoktunk itthon, amolyan családi programként játszani. Szerencsére már a nagyfiam is mesél történeteket, így én is tudok a játékos oldalon lenni 😁

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...