Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Nem One te csak egyszerűen Angry vagy! ,)

A topic neve alapján belefért amit gangler írt ha feltünési volt még akkor is!Kívánom gangler a szőke vakargasson ott ahol viszket!,)

Fürge láttál te már sámát esernyővel?Nem ismeri Gem barátunk a civilizáció eme remekét, ez van.Attól jobban félek nehogy szomjan halljon kedvenc Dark társam.

Gem ha egész hétvégén otthon punnyadtál akkor ki volt az a zombi aki mellettem püfölt a a lovagokat liveon? :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Sneer: a hátam??? :roll: :lol: 8)

[...] ha valóban így történt akkor nem értem hogy mi a bajod??

A bajom, hogy a hölgyike a buszmegállóban közölte, hogy köztünk nem lehet semmi komoly, úgyhogy felejtsük el ami este történt... (hüly* egy szöveg és rohdtul rosszul tud esni :evil: ) Ja, és ehez még hozzáfüzte, hogy "Amúgy az a másik srác helyes volt, hogy is hívták, Zoli?!" :shock: Namind1, ez van, nem akarom itt a magánéleti szennyest teregetni... :roll:

De nem is ez volt a fö gondom... az ilyet lenyeli az ember és megy tovább... csak nagyobb partyra számítottam, és kész. Sok emberre, nyüzsgés, hangulat... e helyett két elég depis konyhában dohányzó csaj volt, Bahamuth, meg Levi... meg egyébként is szar estém volt, és összejött minden...

Link a hozzászóláshoz

Mazsino: nem teljesen igaz amit mondasz, bár van benne valami, szvsz mások is képesek nagy áldozatra nem csak ők... :)

Nefi: Van ott egy szó "jobbára". Ha te ugy érzed benne vagy, akkor nincs gond. De nézz körül milyen az emberek élete körülötted. Alig egy stabíl pont, mindenki rohangál mint pók a falon. Mindenkinek meg kell tanulni a nemének megfelelő helyzetet elfogadni és ismerni. Ezen emberekre szokták mondani "igazi nő" ill. "igazi férfi". Erre tudatosan kell tervezni, mert manapság a szűlőktöl nem kapjuk meg azt a tudást és tapasztalatot mint falúhelyen.

Ezek a mondások a helytelenség következtében idetalálnak:

Nincs férfi a házban!

Női kéz kell ide!

Remélem igy már tisztábban látsz, a felvetésem illetően. :wink:

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz
Ha már ez a topic címe akkor halkan megjegyzem, hogy ma vagyunk Gegével féle évesek

Képzeld Nefi, mikor 18 múltam, mint te most, mi is kb. fél éve jártunk a párommal.És ennek már sok-sok éve,még mindíg együtt vagyunk :wink: ( ezt kívánom nektek is :wink: )

Amúgy meg, ha már itt vagyok...nem dohányzom, nem iszom.

Csajok? Nos , azt szoktam mondani, hogy csak azért nem , mert nem találtam meg az "Igazit" :) ...így aztán maradtak a Pasik...ill.már jó ideje "egy Pasi " :wink:

Üdv.Eleinor

Link a hozzászóláshoz
Ha már ez a topic címe akkor halkan megjegyzem, hogy ma vagyunk Gegével féle évesek

Képzeld Nefi, mikor 18 múltam, mint te most, mi is kb. fél éve jártunk a párommal.És ennek már sok-sok éve,még mindíg együtt vagyunk :wink: ( ezt kívánom nektek is :wink: )

Gratulálok Nektek :wink: Amúgy én is nagyon remélem, hogy évekig együtt leszünk, hisezen nagyon szeretjük egymást és még egyszer sem veszekedtünk az elmúlt fél évben...

Link a hozzászóláshoz

Szerintem ha valaki depis, vagy csak simán rosz kedve van ne igyon, mert csak még rosszabb lesz(tapasztalat...). De olykor olykor nem szabad megvetni egy jó kis páleszt, hubit, avagy hasonlókat :D Ja és Venes, gratulálok, mer nekem eddig egyszer volt tervbe, hogy leszokok a cigiről, d csak 2 hónapig bírtam ... :cry: Most nyáron megint megpróbálkozozok a dologgal, ugyhogy ha nyár táborban rágyujtok tessék jól pofánvágni.Azért amnéziát és agysérülést ne okozzon ha kérhetem :)

Link a hozzászóláshoz

Hmmm....Hmmm..hát netudom..szerintem a májad előbb rohad le mint a veséd a piától..de ez csak részlet kérdés...de azt ne mondjátok már nekem hogy még egy kis sört sem gurítotok le??VAgy valami kis hasonló lightos piát sem...mert szerintem abban nincs semmi roszz...sőőt egyenesen kellemes....mert abban szerintem sincs semmi poén hogy full készre iszod magad...de hogy egy kis könnyű valamit csak az élvezet kedvéért..megiszol...az egyenesen jó..szerintem...persze mértékkel..mert még a végén alkeszok leszünk... :lol: :wink:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...