Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Régebben találtam ezeket a neten, és most megint eszembe jutottak. Szeretném veletek is megosztani őket. Mélyenszántó, filozófikus, már-már a szellemi tökélesedést kiváltó gondolatok ezek, melyek a nemes lelkű alkotókból a tökéletes helyen és időben spontán előtörtek:

Üzenet a Karate-hoz

Világkép

Ez utóbbi elkészítése egy magasabb tudatállapot elérésének bizonyítéka. Bizony, az alkotó tud valamit, amit mi nem.

Link a hozzászóláshoz

Megjegyzés Tybycsokynak:

Azt írtad a filmes topicban, hogy azért ajánlasz könyvet kivételesen, mert nincs megfelelő könyves topic. Pedig van. Talán több is. :) Legközelebb nézz kicsit jobban körbe, főleg ha (első hallásra legalábbis) ilyen jó könyvet akarsz ajánlani. :)

ps.: "Versek és Idézetek művészi tárháza" fórumcsoport -> "Könyvajánló" topic

Link a hozzászóláshoz

*[Afrad hozzászólására válasz, mely átkerült a helyzetjelentésekbe] moderátor*

bocsánat, hogy idepofátlankodok, de eme beírás már az én ujjaimat is munkára kényszeríti.

Afrad: te ezt most komolyan gondoltad? Nem ismerlek, így bocsásd meg ha szavaim esetleg olyasmiről szólnak, ami nem illik pont rád, de csak az előzőek alapján ítélhetek.

Tudod nekem is és még szerintem sok más embernek ezen és más fórumon vannak problémái. De azokat az embereket, akik önsajnálattal akarják ezt túlélni csak szánni tudom. Bár durván hangzik de egy kicsit igazat adok édesanyádnak, hogy neked kell lábra állni. A te gondolataidat érzéseidet nem tudja más módosítani, nem tudja más átírni. Ezeket csak te teheted meg, És van még egy rossz hírem. Ezt az életet, csak ebben testben tudod leélni (azon túl már ki-ki vallása szerint), és ha te ezt már most így elindítod egy önsajnáló, negatív irányba, akkor mi lesz később? Idült alkoholista leszel? Esetleg felszabdalod magadat, neadj Isten másokat? Hülyeség!

Nem tudom miért estél így önmagad alá, de állj szembe a tükörrel és vess véget ennek. Ne másokat okolj azért mert nem segítenek. Szerintem segítenek, csak te nem veszed észre, mert nem segítséget vársz, hanem - és most bocsánat a szókimondásért - azt, hogy kiny... a popsidat és minden szavadat lessék és kényeztessenek. De nem vagy már csecsemő...

Na ennyi a gyors véleményem. Elnézést ha valamit mégis félreértelmeztem, de ugye így nem látom át a teljes tényeket.

Link a hozzászóláshoz

Dharran Liedor:

A Helyzetjelentések topicba akartam, csak véletlen ide sikeredett. Oda bárki beírhatja az érzéseit, gondolatait minden kommentár nélkül. Valóban nem ismersz, így semmi közöd hozzám. A helyzetet nem ismered, így nincs jogod sem ítélkezni, sem vélemény formálni.

Megkérnék egy moderátort, hogy helyezze át a megfelelő topicba az előbbi hsz-em. Köszönöm

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

Látom zajlik az élet. :) Hamár ez egy fórum akkor énis beleszólok, és kapással ezzel kapcsolatos, hogy végülis lehet hogy az ismeretlenség ismeretében kicsit túl "határozott" volt a kritika de úgylátom mindenképpen építő jellegű. :lol: De végülis ha az ember el akarja kerülni az ilyen véleményeket akkor ne mondja el senkinek a baját, ne? Én szeretem ha kinyalják az ülőgumóimat persze csak úgy, ha nem haszonlesés érdekében. :D

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Antail: Thx! Sejtettem, ha nem törlöd le, akkor ez lesz. Amúgy is népszerű avatar az enyém. Szóval, mint mondottam... télleg, ha valakinek eltűnik az avatarja, és megfelel a támasztott követelményeknek, akkor felrakhatja? Csak mert ha valakinek eltűnne, akkor tényleg szívessen elküldöm.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Tud valaki valamit Zsampe-ról??? Úgy eltünt, hogy pm-re sem válaszol. Meg másra se. Ha valakinek van infója, ossza már meg velem! Thx!

Valaki: EH! Inkább még se borulok most ki. Sőt! Tudod mit? Felszólítalak rá, hogy zavarkodjá' a fórumon, mer van rá igény! Ez kérés volt, de ha kell, parancsba is adhatom! :wink:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Ha valaki megkérne titeteket arra, hogy tegyetek emg neki valamit, amit valójában nem akartok, mert ütközik az elveitekkel, de az a valaki annyira nagyon szeretné, hogy megtegyétek, akkor megtennétek? Vagy dacolnátok vele, és az elveitekre való sűrű hivatkozás közepette elmagyaráznátok lassan és érthetően, hogy Ti ezt nem vagytok hajlandóak megtenni. Na?

Link a hozzászóláshoz
Ha valaki megkérne titeteket arra, hogy tegyetek emg neki valamit, amit valójában nem akartok, mert ütközik az elveitekkel, de az a valaki annyira nagyon szeretné, hogy megtegyétek, akkor megtennétek? Vagy dacolnátok vele, és az elveitekre való sűrű hivatkozás közepette elmagyaráznátok lassan és érthetően, hogy Ti ezt nem vagytok hajlandóak megtenni. Na?

Ez attól függ hogy az a valaki mennyire áll hozzám közel. Ha közeli barát, barátnő, akkor érdemes elgondolkodni az elvek ideiglenes feladásán, de ha az illető haver, vagy ismerős, akkor az elvek fontosabbak szerintem.

Min jár az agyad Csabikám? :D

Link a hozzászóláshoz

Aaaaarrrrggghhhhh!!!

Nahh eddig bírtam! :evil:

Akinek nem inge - az ne vegye magára! :twisted:

Tehát kedves mindenki, akire tartozik, legyenek szívesek (a Hölgyek, s Urak), olvashatóan, érthetően, értelmesen írni!

Nem beszólni, leszólni, (anyukákat) szidalmazni szeretnék, hanem a fórumot, és az emberek képességét építeni azáltal, h elolvashatjuk embertársaink leírt véleményét. Ugyanis én nagy többségében majd' minden hozzászólást elolvasok (néha csak elolvasnék) a fórumon, és kissé kiborító, és nem kicsit fárasztó az érthetetlen, elgépelt, értelmetlen irományok értelmezése.

Én sem írok (gépelek) helyesen, és én is rengeteget mellé ütök, elgépelek, de mivel ez egy olyan nagyszerű rendszer, így minden nehézség nélkül könnyedén lehet az ilyen apró, ám rendkívül feltűnő hibákat korrigálni, akár utólag is.

Sőt addig is el merek menni pofátlanságomban, h szólnék a társaság azon tagjaihoz, akikre eme iromány vonatkozik, h legyenek oly szívesek, és olvassák már át a még nem elküldött, de begépelt írást, mert olyankor rengeteg hibára fény derül. :D

Tehát ezen iromány tényleg, csak építő jellegű kritikának lett szánva, ha valaki másképpen értelmezné, akkor annak előre itt van leírva, h nem az :D.

Elnézést a hangnemért, a modorért, a mennyiségért, meg azért mert szólni merészeltem, de sajnos most jött el eme kényes pillanat. Pont.

Üdvözlettel,

@huszár - Én A Senki Semmije

U.I.: van egy hihetetlen hatalmú gomb és ez pedig az Előnézet... kéretik gyakrabban nyomogatni :D :twisted: :roll:

U.I2.: jahh és ez pont talán nem ebben a topicban a legszembetűnőbb probléma, hanem a többiben, de nem tudom hova máshova írhatnám :P

Link a hozzászóláshoz
Ha valaki megkérne titeteket arra, hogy tegyetek emg neki valamit, amit valójában nem akartok, mert ütközik az elveitekkel, de az a valaki annyira nagyon szeretné, hogy megtegyétek, akkor megtennétek? Vagy dacolnátok vele, és az elveitekre való sűrű hivatkozás közepette elmagyaráznátok lassan és érthetően, hogy Ti ezt nem vagytok hajlandóak megtenni. Na?

Ez attól függ hogy az a valaki mennyire áll hozzám közel. Ha közeli barát, barátnő, akkor érdemes elgondolkodni az elvek ideiglenes feladásán, de ha az illető haver, vagy ismerős, akkor az elvek fontosabbak szerintem.

Min jár az agyad Csabikám? :D

Mondjuk úgy, hogy az illető csak haver, de ha teljesíteném amit kér, akkor "közeli barát, barátnő" is lehetn belőle. De mindegy, csak egy kérdés volt...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...