Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Aloha!

Bots már az hszmért leírtam a vélemény és egyáltalán nem zavar hogy van ilyen, meg az se ha nincs.

Ezzel azt akartam kifejezni hogy nekem mind1, örülök hogy ha emberek ürülnek meg jól érzik magukat a forumon meg a chat-en meg ilyenek.

Le is írtam hogy nem áll szándékomban embereket megbántani ha még is sikerült botsáska.

Aqubáné

Link a hozzászóláshoz
Nem moderátorként, csak emberként:

Cather, tiszteljük más véleményét is, és lehetőleg ne nyomjuk el ennyire, csak mert a mienk más. Hokusz elmondta, amit akart, és említette, hogy örül annak, hogy mozgolódás van.

Örülök én is, és mindenki, reméljük az aktivitásotok nem lankad, és leváltjátok azt a "nemjófej" klubbost, aki megkeseríti az életetek.

PS: a Kalandozok Klub egyébként nem a Pestiekért van :)

Andoron én nem azt mondtam hogy ne legyen véleménye, csak azt hogy olyanról ne alkosson véleményt amit csak felületesen tud, ami a kalandozó klubbot illeti, azt írtam hogy bárki elmehet oda és azt, hogy Debrecenben miért ne lehetne ilyen, nem mindenki tud elmenni Pestre sajnos, keleti részről Debrecen még mindig közelebb van. Hókusz nem bántottál meg csak leírtam én is a véleményem, amúgy Viconak maximálisan igaza van és ő nem debreceni...

Link a hozzászóláshoz

Én is debreceni vagyok és sztem Vico nagyon is igazat szólt!

Én meg a szerepjátékos társaim 6an vagyunk akik összejárunk,de mondjuk az iskolámban is vannak szerepjátékosok és gondolom van még pár olyan baráti gyülekezet amelyek adóznak a szerepjátékok élvezetének!

Itt debrecenben annyi a közös hely max. ahol az emberek megveszik a saját kockáikat! 8) :o

Igy hát a debreceni szerepjátékosok egymástól elszigetelve alkotnak csoportokat és mi szeretnénk ezeket összehozni!

Azért is gondoltam erre,mert láttam h van pár kedves kalandozó akik Debreceniek és nem is váltottunk még velük szót a társaimmal,pedig ugyanott lakunk!

Vico mellesleg nagyon tetszika Renegát-os idézeted!

Link a hozzászóláshoz

Darun!

Nagyon megtudlak érteni és jó h megtaláltad az utad!

Bár nem találtam A'frad hozzászólását amire te "válaszolni" szerettél volna!

Velem is megesett már ez,és nekem is volt egy saját kis "erdőm"!

De nekem nem volt testvérem és 2 év menekülés után saját magam erejéből kellett lábra állnom!

Akartam a saját sorsom irányitani és összejött!

Azóta minden jó!

Link a hozzászóláshoz

Üdv

Na nem akartam én itt egymásnak ugrasztani az "etnikai különbözőségeket", csak én is leírtam a véleményem, az alapján, hogy voltam már kb 2-3x Debrecenben + van ott egy pár igen jó ismerősöm. És tényleg csak annyi, hogy ha valaki pesti, és szerinte nem vagyunk ellátva eléggé itt dolgokkal, akkor ne adj Darton írjon 1 privátot, és felsorolok neki vagy ötöt kapásból. Szóval inkább örüljünk a debrecenieknek és akkor esetleg 1 alkalommal, ha Debrecenben tartózkodunk, ők is örömmel veszik, ha csatlakozunk hozzájuk 1 játék erejéig.

Ez most 1 kicsit "csöpögősre" sikeredett ;)

Alyr Wolgar: Nekem is tetszik, azért raktam be ;)

Link a hozzászóláshoz

Mi legyen sok a Kalandozók.hu-n a nyár folyamán?

Legyen sok jó cikk, leírás, ismertető M.A.G.U.S.-sal és Ynevvel kapcsolatban! 44% [ 31 ]

Legyen sok novella és vers, az alkotónövendékeink írjanak sokat! 14% [ 10 ]

Legyen sok kép, mert nem volt elég KP-m az olvasás elsajátításához! 8% [ 6 ]

Legyen sok találkozó Pesten mert úgysem olvasok és nem is nézek semmit itt! 10% [ 7 ]

Legyen sok fórumtéma, hogy kesze-kusza legyen minden és mindenféléről tudjak írni mindenkinek! 5% [ 4 ]

Legyen sok tápos kaszt meg jó erős faj, hogy tudjak a nyár folyamán vérengzeni... 5% [ 4 ]

Legyen mindenféle pályázat amikre sokat kell dolgozni viszont elismerésen kívük semmit ne lehessen kapni! 4% [ 3 ]

Legyen sok szavazás, hogy tudjátok mit akarok tőletek, mert fórumba úgysem írom be magamtól! 7% [ 5 ]

Összes szavazat : 70

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Khmmm... háromszor hallottam ezt a számot, de nem emlékszem r. Mind1. Szóval:

Felon: re DZ (feb.19): Kevés dolog van amit jobban utálok annál, ha valami ilyen fölényes mosolyra késztet. Tudom, nincs jogom beleszólni a dolgaidba, ezért csak azt mondom el, amire gondolok, ha gondolod meghallgatod. Szerintem addíg volt rajtad szemüveg, amíg régen vele voltál. Szerintem. Aztán történt valami, és most már reálissan látod a dolgokat. Nem lenne szabad ezt mondanom, de jól tetted, hogy nem adtál neki még egy esélyt! Vicces látni, hogy mind egy rugóra járunk. Ennyire egyszerűek lennénk??? Enyire kiismerhetőek. Bár hogy is érzem magam, mindíg leránt a sötét űr, ha valamiképp Õ jut eszembe. Ez ellen nem lehet tenni semmit, vagy túlteszed magad, vagy... Tudom, ez kevés, de ne hagyd magad. Azt hiszem ilyenkor van a legnagyobb szükséünk a barátokra. És milyen vicces, hogy pont mindíg ilyenkor elérhetetlenek. És nem a herceget kell várnod, pedíg egyszer -hidd el- el fog jönni ő is. És hercegnek fogod látni. És most roppant hülyének érzem magam, amiért ezt mondom.

Amund: re DZ (feb.20): sry, de ezt nem tudom megállni. Nem akarok okoskodni, de kicsit önző dolog azt várni valakitől, hogy szeressen. Ne értsd félre, én rettentően önző vagyok, de szerintem -és nekem- akkor is fontosabb, hogy szerethessek valakit, mint hogy engem szeretnek-é. Ez így elég furán hangzik, tudom, de szvsz érted, hogy mire gondolok. Ha nem, megpróbálom elmagyarázni. Ja, és ez is csak szvsz, nem tapasztalat, de nem érdemes olyan lánnyal kezdeni, aki nem tud táncolni. (és itt a klasszikus tánc skill-re gondolok!!!)

A'frad: re DZ (feb.20): No!!! Soha nem mond, hogy erről ennyit, ha már belekezdtél, még akkor se, ha tőlem is ezt látod! EH! :-) Mondd el! Magad miattad, vagy miattunk. Mindegy, csak mondd el. Azért vagyunk, hogy segítsünk. Nincs jogom ítélkezni a családod fölött, most is csak a véleményem mondom. Neked kell a pároddal együtt élned, nem nekik. Egyrészt. Másrészt meg ha téged is folyton bántanak, akkor azt se várhatod el, hogy őt szeressék. Tudod, ez nem egyszerű (pedíg az, csak ez jobban hangzik, mind1) de ha az lenne, akkor nem lenne érdemes élni se. Csak az számít, hogy megbíztok egymásban!!

Andoron: re DZ (feb.20): úgy látszik ma ilyen beszólós/észosztós napom van. Még mindíg csak a véleményem írom. Nem szívás! Ilyen az élet. Gondolkodj el azon, hogy miért nem vagy fontos az illetőnek! Talán nincs is rá szükséged, ha pedíg még is, akkor kűzdj meg azért, hogy fontos legyél neki. Szerintem. .-)

Óóó... egy Venes! :-) :-D Igen, régen én is úgy jártam, hogy nem olvastam el, csak a legismerősebb ismerőseimet. Azóta mindíg mindent elolvasok, és nem azért mert bűntudatom lett, hogy ők/ti olvasnak engem én meg nem, hanem mert tényleg érdekel, hogy mi van veletek. Talán nem kellene említenem, de te voltál az egyik hsz-elő, akit leggyakrabban olvastam. Ja, és ha úgy se olvassa senki amit írsz, akkor szvsz nyugodtan írj le mindent, úgy se olvassa senki. Vagy ha nagyon magam akarok lenni, akkor: csak senki olvassa! .-) Nem érted a világot? Vajon az a dolgunk, hogy megértsük? Én is szeretnék mindent tudni, de ahogy öregszem, kezdek ráébredni, hogy rengeteg dolog van, amiről nem szeretnék tudni. A megszokás egyébként nem jó. A változás kell, mert csak így fejlődik a világ. Azért fejlődik, hogy jobbak lehessünk saját magunkhoz képest. Ez így idealista és mellesleg hazugság. De valahol mindent el kell kezdeni. Ja, és te írsz zagyvaságokat??? Látszik, hogy te soha nem olvastál még engem! :evil:

Most viszont nekem kell tipliznem, mert különben nem tudom felrakni ezt a remek hsz-t! Mindenkinek további szép napot/estét, és gyakoroljátok kicsit a helyesírást! .-)

Darun

ui.: Alyr Wolgar: talán rossz helyen kerested (a hsz-t)!

Antail: nyár folyamán??? Erre a pár hónapra már igazán kár volt levenni, lassan újra aktuális lett volna! :twisted: (Én kérek elnézést!)

Darun

Link a hozzászóláshoz

Darun:

Téves, én olvaslak. Mégha olykor nagyon hosszú hsz-eid is vannak. Talán a Te hosszú hsz-eid az egyetlenek amiket elolvasok. Persze csak akkor amikor van elég törelmem, ha nincs akkor másnapra hagyom. Hogy miért olvasom? Mert néha olyanokat írsz, amiket akár én is írhattam volna. Vagyis anno, ezzel kezdődött.

Az a gond, hogy az ember az agyával képtele felfogni pár dologt. Mert számára az olyan triviálisnak tűnik.

Pl. aki hisz valami fentebbvalóban az képtelen elhinni, sőt tovább megyek, még felfogni is, hogy milyen az hogy nincs. Az agya nem tudja elképzelni, nem tud túl gondolkodni. Furcsa számára.

De ilyen az is, hogy az agy aszt hiszi, hogy valami célja van az életének és nem hiszi el, hogy nincs. Talán valahol sejti, de nem akarja elhinni. Persze lehet hogy van célja életünknek, de mi van ha nincs? Mi van ha csak megszületünk és aztán meghalunk és nincs tovább?

Másik ebből fakadó a reinkarnációs dolog. Mi van ha az sincs? De csak azért hiszed ezt, mert azt nem tudod felfogni, hogy vége van, amikor vége van. Mert olyan lehetetlennek tűnik.

De hiszen a végelen is lehetetlennek tűnik, mégis létezik. Azt se tudjuk felfogni.

Most lehet egy egyszerűbb dolgot nézni, pl. a számok, de ha az univrzumot nézzük.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

A'frad: éppen Pokolgépet hallgatok, mer' nekem ilyen is van! .-) "Ha újra megszületnék, akkor is így élnék, én már semmit sem bánok meg!" Tudom, ezt talán nem neked kéne mondanom, de próbálj meg így élni! A pofonokat az élettől azért kapod, hogy megtanulj ellenállni nekik. Ne úgy fogd fel a rossz dolgokat, hogy büntetés, mert nem az! Amikor az Andoronéhoz hasonló bejegyzséeket olvasom, akkor elgondolkozom, hogy tényleg igazam van? Miért az olyan emberek halnak meg, akik semmi rosszat nem tettek? Akik nem ezt érdemelték, nem ezt érdemelnék? Több mint fél éve már annak, hogy egy kalandozó eltávozott közűlünk, örökre. Nem tett semmi olyat, ami miatt ezt érdemelte volna, akkor még is miért? Úgy hiszem, ő már egy jobb helyen van és remélem, hogy a társai egyszer, soká majd csatlakoznak hozzá!

Ami a játékot illeti, már rég nem játszottam. Ha jól emlékszem, akkor a Nyári Tábor óta, ami bizony már elég régen volt. Tipikusan az a fajta ember vagyok, aki másoknak tenne szívességet azzal, ha többé nem is játszana. Néha azon is elgondolkozok, hogy egyáltalán mit keresek itt, köztetek!? Egészen pontossan régebben így gondoltam. Nem éreztem magam kalandozónak, és megfordult a fejemben, hogy "kalap/kabát". Hogy miért maradtam még is? Egyszerű a válasz. Mert a barátaim vagytok. Nem csak azok, akik személyessen is ismernek, hanem mindenki, aki kalandózónak érzi magát, és az is, aki még nem. Van bennünk valami közös, és én nem hagyom, hogy ez a valami bármelyikünkben is kihaljon. Persze nem rajtam múlik, és kevés is vagyok ehhez, de ami tőlem telik, azt megteszem.

Mortel: üdvözlégy köztünk! Engedd meg, hogy barátilag figyelmeztesselek, hogy bizonyos topic-oknak vannak szabályai a hozzászólásokkal kapcsolatban. Az egyik, hogy mindíg témahűen írunk. A DZ-be ne válaszolj mások hsz-ére, arra ott a Dumaszoba. Bár gondolom a moderátorok már figyelmeztettek. A DZ-ba csak helyzetjelentések kerülnek. Megértésedet előre is köszönöm a kalandozok nevében is! Jó fórumozást!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Nah, megjöttem, olvasok, folytatom az okoskodást!

Felon: igen tudom, téged különössen szeretlek a hülyeségeimmel traktálni! :-) És te mondtaD, az élet ilyen. Hogy miért hozták előre? Tudni akarod a választ? Bevallom, én semmihez nem értek. Talán egyetlen dologban még is "jó" vagyok (a dolgok elcseszésén kívül), mégpedíg abban, hogy osszam az észt. Viccen kívül, szerintem nem mindíg beszélek hülyeséget. Szóval mindez azért van, hogy mire kikerülsz a nagybetűs életbe, addígra megváltozz. A fősuli (igen, tudom, egyetem, nem kell mindíg kijavítani) az életre is tanít. Én is olyan arc voltam régen, akit mindíg le lehetett húzni. A homlokomra van írva, hogy pancser vagyok. Abba most nem mennék bele hogy miért változtam meg, de megváltoztam. Elegem lett abból, hogy folyton lenyúlnak, hogy mindenki totál idiótának néz, egy kicsit megembereltem magam. Sajnos ez megint rosszat jelent, mert azt mutatja, hogy nem érdekelnek az egyszerű, hétköznapi emberek. De nem foglalkozhatsz mindenkivel. Attól tartok, hogy a te pozitív beállítottságod mellett ez szinte lehetetlen. De ne feledd, az élet addíg leckéztet, amíg meg nem tanulod! A szomszédunk egy áldott jó lélek, már biztos írtam róla. Ha ő nem jut az égbe, akkor senki. De ő is végtelenül naív, mindenki kihasználja, és nem tudod megmagyarázni neki, hogy ez rossz. Õ ilyen. Igen! Te hol vagy??? Foglalkozz kicsit magaddal! Az hogy eljársz hastáncolni, az egy dolog. De ha eljársz, akkor legyél is ott! Magadnak csinálod, válalj kevesebbet, és akkor tudsz csillogó szemmel táncolni. Az élet kemény. Nem csak neked, azoknak is, akik a nyakadba varják a munkát. De ők a nehézséget elhárítják. Csakhogy ez nem megoldás. Néha azzal segítesz a legtöbbet, ha nem segítesz!

Mismegike hsz-ét olvasva eszembe jutott, amikor úgy éreztem, hogy hullámvölgybe kerültem, és mindíg azt hittem, hogy ennél már nem lehet rosszabb, és az életnek van humorérzéke, mert utána mindíg rosszabb lett! :-) De ez fordítva is igaz. A hullámhegy után nem mindíg van hullámvölgy, és te döntöd el, hogy meddíg tart az a hullámvölgy, mint ahogy a fát is magad alatt vágod! Igen, anno én is féltem jól érezni magam, mert tudtam, hogy egyszer vége lesz, és vége is lett. Most is tudom, hogy egyszer vége lesz, de baromira nem érdekel, csak az, hogy most... jól vagyok, élek, barátok meg minden. Igazából nem csinálok semmit. Annyit teszek csupán, hogy mellőzök minden olyan tevékenységet, ami összetörhetne. Ennyit, és nem többet. Ez a barátos-segítős-aztán még is visszalökős dolog elgondolkodtató. Talán így van. De szerintem mindíg akad olyan ember, akin lehet segíteni.

Morgian: a te véleményedet is meg tudom érteni valamennyire. Igazából az van, amit akarsz. Nagyjából. Ha komolyan veszed azt, amiben hiszel, akkor az úgy is lesz/van! Én azért ismét tennék egy megjegyzést ehhez a jutalmazás/büntetés dologhoz. Már egyre inkább kimegy a divatból, és én csak a hiányát látom. A mostani elsősök már nem félnek az új suliba, hanem királynak képzelik magukat, vagánykodnak meg minden. Milyen világ az, ahol egy sz*ros elsős fellök a folyosón egy hatodikost, és még neki áll feljebb? Engem még elvert apám kiskoromba, megtanultam, mi az a tisztelet. És tudjátok mint mondok a második X-emen túl? Örülök annak hogy anno fater megruházott, és ha egy kicsit "jobb" ember lennék, akkor megköszönném neki! Erről ez a véleményem. A mostani szülők elhanyagolják a gyereküket és ez meg is látszik rajtuk.

Venes: az életet nem szeretni kell. Tudom, ez rossz duma, de így van. Ha nincs más, hát a haragomba kapaszkodom, de senkinek nem kívánom, hogy arra kényszerüljön, hogy a negatív érzelmekbe kelljen kapaszkodnia.

Amund: Nem, nem rajtad nevetek! Tényleg nem! Nem vagyok gonosz, egy kicsit sem! Lehet valaki rossz a gonoszság csírája nélkül is. De hagyjuk ezt. Igen, idealista vagyok és naív. És őrült is! :-) "Rengeteg" nagyon jó barátom van az ellenkező nem tagjai között. Létezik ideális nő, csak tökéleteset ne keressen senki. Olyan valóban nincs. Az ideális azonban -számomra legalább is- nem azonos a tökéletessel. Mint ha mi pasik olyan tökéletesek lennénk. EH!

A'sszem változni kéne. Ahogy Venes is mondta, a változás fáj, de nem érdekel. Kell a fájdalom, kell a változás. Kellenek a barátok és kellek én. Nem kéne megelégedni azzal hogy a tudomásomra jut, hogy zárt ajtó előtt álok. Be kell törni, hiszen azért vannak a zárt ajtók. Elmúltam már húsz, és még soha nem éreztem, hogy egy kicsit is kiadtam volna a felgyülemlett feszültségből. Aztán egy óra Herkulessel, és mivel az anyagra nem tudok figyelni, elgondolkozom azon, hogy mi lenne, ha felugranék a pad tetejére és... Igen, legbelül azt szeretném. Tenni valamit. Akármit, csak legyen vége ennek az egésznek. De csak annyi látszik, hogy sunyin mosolygok, hisz tudom, arra születtem, hogy soha ne tegyek semmit. Roppant vicces. Olyan mint ha egy szökés biztos cellába lennék zárva az őrzőmmel együtt. Mind a ketten foglyok vagyunk, de őt ez nem érdekli, csak az, hogy én ki ne szabaduljak. A baj ott kezdődik, amikor nem tudom, hogy én az őr vagy a rab vagyok. :-) Nagyon hosszú lettem. Nem untatlak tovább titeket. Már az is csoda, ha valaki idáig eljutott. :-) "Jó estét rockerek!!!"

Darun

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Bár már kezd késő lenni, nem állhatom meg, hogy Mortel bemutatkozása után le ne írjak pár sort. Először is, most már nem vagy egyedül, kalandozók között vagy, és ez kb. olyan, mint ha haza érnél. (ez személyes tapasztalat) Egyébként kalandozónak lenni jó. Mint mondtad, a rendőré is csak egy meló, amit el kell végezni. Mi se sátánista/szektás gyilkosok vagyunk, akik kimondottan zsernyákra specializálódtak, szóvel nem kell félni, nem harapunk. Azért látom még van mit csiszolni azokon az ork agyarakon! .-) Mielőtt Zrogdavar követői lecsapnának rád, felhyvám figyelmed az egyetlen igaz vallásra, mely látom amúgy nem áll távol tőled. :-) A Tankcsapda nevű bárd klán mi is ismerjük és gyakran hódolunk is a zenéjüknek! Jah, és az ork nem sértés mifelénk, legalább is addíg biztossan nem, amíg a Horda néhány nevesebb tagja is közöttünk vendégeskedik. Szóval Kyen hozott közöttünk, ha igazán kalandozónak érzed magad, akkor mi is akként fogunk kezelni. Én szólottam, Darun, az Északi Embervadász Klán fejvadásza.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Venes: és én nem mondtam, hogy nem olvasol! Te mondtad! :lol: EH! A végén még elpirulok. Bár ha te is ilyeneket írtál volna, akkor végképp nem értem, hogy miért olvasol. Na jó, ez rossz vicc volt. Nos igen, ha belegondolunk, akkor tudjuk, hogy az életnek nincs semmi értelme, de mivel gondolkozó lények vagyunk, ezért nem tudunk úgy élni, hogy ne legyen valami értelme annak, amit csinálunk. Persze ezzel becsapjuk magunkat, de hát ha jól körülnézel, a világ ma már szinte csak hazugságokból áll. Filozófiai értelemben azonban kell hogy legyen értelme az életnek. Igazából azt kell hogy mondjam, hogy ez csak tőled függ. A reinkarnációval meg még mindíg úgy vagyok, hogy hiszek benne, de tudom, hogy nem létezik. És nem bírom felfogni a korlátolt agyammal, hogy ezt miért nem értik mások? Pedíg magyarul mondtam!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Hali,

nem nevezném terhelésnek Darun hozzászólásait, és remélem ő sem veszi komolyan amit írtál. Mindenkinek van joga írni (természetesen korrekt módon, és témához illően).

A Dumaterem ráadásul az egyetlen olyan topic, amibe (majdnem) minden belefér, itt nincs semmi megadott téma.

No meg legalább Darun nem egysorozik. :)

Üdv

Link a hozzászóláshoz

Téves.

A fórum azért van, hogy írjanak az emberek, de csupa olyat, amiből a másik tanulhat. Nem a mennyiség, hanem a tartalom a fontos. Tehát szvsz a mennyiség nem mehet a minőség rovására.

Ha leírjuk a véleményünket, és legalább egy ember már tanult belőle, vagy valamin elgondolkozott, akkor már megérte.

De nem azért van a fórum, hogy sokat írjunk...

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Darun valék, és az Antail nevű admin.-nak szeretném ez úton is jelezni, hogy örülök annak, hogy volt szíves kitenni a NYT-s képeket! Igen, tudom, nem!

TAO: thx!

Alyr Wolgar: örülök, hogy ennyire untatlak! (ez vicc volt) Nem voltál félreérthető, elég világossan leírtad a véleményed. Tudod, írni lehet, olvasni viszont nem kötelező! Ennyi.

Felon: szándékossan értem most félre, de: Köszi! :twisted:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Darun :D

Nem, nem a depit kell tanulni, teljesen másra értettem :) De talán ezen kijelentésemet enyhíti az, hogy én végig szoktam rágni magam a hsz-eiden :wink:

Zoltán: Felon örül, örül, örül :)

Főleg h megint kikerült egy eszement kép rólam... komolyan mondom, én görbítem a teret a fényképező gép előtt :wink:

Link a hozzászóláshoz

Rolam meg nincs foto, sőt még acsaládi albumokban sem vok jelen.

De ez nem számit.

Sztem nincs rossz foto senkiről legfeljebb egy kicsit rosz minőségű :wink:

és nem kell pánikolni.

Mink haverokkal szoktunk videozgatni nyáron és elég érdekes dolgokat csinálunk. Néha bizony olyan vicces dolgok történnek és olyan érdekesen vannak felvéve, hogy az már művészfilmbe illő, vagy valamien házivideos műsorban lehetne velük díjat nyerni :lol:

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet Kalandozók!!

Darum köszönöm a szíves fogadtatást.

Darum:

"Mint mondtad, a rendőré is csak egy meló, amit el kell végezni. Mi se sátánista/szektás gyilkosok vagyunk, akik kimondottan zsernyákra specializálódtak, szóvel nem kell félni, nem harapunk"

Hát kár, hogy sehol egy ember áldozó! Azért jól érzem magam!

Üdv az Északi Embervadászok képviselöjének!

"Belátásod szerint!"

Tisztelettel!

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...