Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Fyorron

Ünnepek

Recommended Posts

Üdv!

Bár már január 1 van, mégis mindenkinek Boldog Új Évet kívánok!!! Jobbat mint a tavalyit :D:D És még több játékot! 8)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Hát elérkezett a Nagy nap. Boldog Szülinapot SirTom és neked is Mate. Nem is tudtam, hogy egy napon születtetek. 8)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Muszáj csatlakoznom... Nem tudom, hogy mikor olvasod, de Boldog Szülinapoooot Oshi!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Shiffer egyetlen alkalmat sem mulaszt el, hogy újra és újra a szemünkbe dörgölje a múlandóságot, a szépség és a fiatalság hervadását, a reuma és az öregkori betegségek kopogását. Boldog eggyel többedik szülinapot minden érintettnek! :twisted:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Hát bocsi TAO, de én úgy vagyok vele, hogy a születésnap egy boldog esemény amit meg kell ünnepelni és mivel mindig fent vagyok amikor tudok így legalább ennyit megteszek az érintettekért. :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Hát bocsi TAO, de én úgy vagyok vele, hogy a születésnap egy boldog esemény amit meg kell ünnepelni és mivel mindig fent vagyok amikor tudok így legalább ennyit megteszek az érintettekért. :D

Na ja. 30 alatt még logikus, hogy így gondolkodsz :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Csatlakozom, kellemes napot minden kalandozónőnek, és minden kalandozoltánnak! :)

És akkor utólag már minden kalandozótamásnak is. ;)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...