Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Filmek, csak óvatosan!!!! Lehet hogy lelőjük a poént!


Necromancer

Hogy tetszett a Hobbit?  

69 szavazat

  1. 1. Hogy tetszett a Hobbit?

    • Nagyon tetszett!
      38
    • A konyv jobb!
      14
    • Csak egy ujabb fantasy film...
      6
    • Nem tetszett.
      2
    • Nem fogom megnezni.
      0

Ez a szavazás le van zárva, új szavazatok már nem érkezhetnek.


Recommended Posts

Üdv,

volt szerencsém nekem is végignézni a Cowboy Bebop sorozatot. Hetek alatt, 1-2 naponta 1 rész (néha kettő, ha nagyon kellett :D), és minden egyes alkalom már-már szertartásosan zajlott le. Leültünk kedvesemmel, fotel, valami nasi, és már vártuk a Tank! zenéjét.

Eszméletlen jó sorozat. Ajánlom mindenkinek, annak is, aki nem rajzfilm rajongó (én sem vagyok az, sőt, nem szeretem a manga filmeket).

Link a hozzászóláshoz

Én mondjuk megnézem a meséket csak jok legyenek.

A manga mese sem rosz van néhány job fajta.

És kiváncsi vok ki az aki már nézett hentai mesét.

Az egyik haver huzott le netről vami mesét és amikor leültünk hogy megnézzük nagy meglepetés volt mikor a normál szorakoztato sablon elmaradt és helyette jött a kemény hentai stilus. :lol:

Na nem tudtam mit szoljak.

De mondjuk az a mese amit te emlitettél sem rosz.

Link a hozzászóláshoz

Hali.

Az én számomra a manga nem mese, és a mese nem manga. A manga (pontosabban anime) több mint mese, de viszont nem nevezem anime-nek a dragon ball-t és az ilyen pokémonhoz hasonló dolgokat.

A hentai az megint más. Láttam már néhányat, és pl.volt egy amelyben egy csóri ninja gyerek szerencsétlenkedésein hatalmasakat röhögtem.

Az amv-ket is szeretem (anime music video), sokszor nagyon eltalálják a hangulatot, és jobbak mint bármilyen klip.

Na és pont ezért nem mese a manga, mert pl. egy európai mese megmarad családi szinten, miközben japánban ez nem így van. Mindenről készítenek anime-t, minden témában van és ezért több lesz mint mese. Van akinek ez már életstílus, szemlélet, látásmód (főleg ugye japánban).

Én most fogom átrágni magam a Ghost In The Shell- stand alone complex 27 részén, és ha minden igaz jövő héten meglesz a Cowboy Bebop all is. Az Elfenlied-et is szándékomban áll a közeljövőben megnézni, de perpill még nincs meg.

Link a hozzászóláshoz

Hmmm... anime :!:

A Ghist in the shell 1 isten volt a 2 emberi elmével felfoghatatlanul jó :!: .

A Cowboy Bebopot adják az A+-on tehát nem lehet valamni full extra.

Az ELVEN LIED(kisbetűvel leirni sértés :!: ) isten anime, most néztem végig, és mindent tartalmaz amit kell 1 anime-nak. Egyetlen hátránya hogy, a mondani valóját elpalástolja a történet(ez furcsán hangzik , de ha tudod hogy a japánok annyira utálják, vagy jobban az "usa"-t mint én akkor érted), ami egyébbként frenetikus, csak az a sok vér teszi "tipikussá".

A leginkább akkor kezd el zavarni amikor rájössz, hogy ez valami isteni, és jön az utolsó rész.

asszem m1ek aludni igy fél 5 környékén, ugyhogy Vígnapot Polgárok Mi a Bánatuk :D

Link a hozzászóláshoz

Nem igazán szerettem az animét, a rajzolási mód és a sok sipítozó tinilány miatt, akik benne vannak.

Aztán meg láttam a Cowboy Bebop összest :)

Az tényleg más, és csak ajánlani tudom. Minden rész, Amundot idézve, művészi és megragadó, külön mondanivalója van, a szereplőkről pedig hamar kiderül, hogy nem üres rajzfilmfigurák, hanem élnek.

Link a hozzászóláshoz

Na ha már így szóba került az Elven Lied, épp itt pihen a dévédé az asztalomon, melyet egy kedves ismerősömtől kaptam kölcsön, cserébe Eidzsi Josikava Muszasi pentalógiájának első kötetéért. Már egy hónapja nálam porosodik, és sikerült megnéznem belőle kerek három részt. Nekem a karakterábrázolás valahogy egy kicsit bűzlik. Hogy úgy mondjam, nem tűnik igazán életszerűnek a szereplők viselkedése. Na persze minden ebbéli hiányosságért bőven kárpótol a részenként kiontott több tucatnyi tartálykocsira való vér és a sok szexuális utalás :)

Az egyetlen, ami igazán tetszett benne, az a japán szöveg. Különösen a latinul énekelt főcímdal ragadott magával. Olyan aranyos, ahogy kényszeresen tolják előre az /u/-t. :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz

én maradok a jo kis fantasy filmeknél amik közül a kedvenc a Gyűrűk Ura.

Szerintem az egyik legjobb trilogia amit valaha kiadtak---persze a csillagok háboruja utánn :D

Egyépként ha az ember mesét néz akkor már adja meg a modját és tényleg ne csak a "butaságokat" nézze--- mert tényleg van olyan , hogy csak sikitozo kislányok szaladgálnak fel-alá :lol:

Mondjuk amit mostanábann nézek a Spongjabob Kockanadrág--kegyetlen jo mese és szinte nevetőgörcsöt kapok minden résznél :lol:

Link a hozzászóláshoz

Éppen most néztem valamelyik nap a Domino c. filmet.

Háát... nem lehet leirni amit nyújt, nagyon fordulatos itt ott megtűzdelve kis "morbid" viccekkel, akcióval. Ritka hogy egy filmben ennyi töltényt lőnek és mégse a halottak számától jó a film. Nem igazán hittem volna, hogy valaha is ilyet mondok, de egy életrajzi film is lehet izgalmas. Csak ajánlani tudom mindenkinek :!: :!: :!:

Link a hozzászóláshoz

Hali.

Én meg egy érdekes vámpíris filmet lestem meg..érdekes volt, az volt a cime, hogz A kárhozottak királynője.

Sok haluz dolog volt benne :)

Ajánlom mert egyszer megéri megnézni :wink:

A kárhozottak királynőjét nem hogy egyszer megéri megnézni, az egy marha jó film (és az OST-je sem utolsó). Szerintem az a film olyan mintha egy vámpír rendezte volna, nagyon hangulatos. Engem teljesen magával ragadott a vámpír feeling miután láttam.

Link a hozzászóláshoz

Az egy alap film. :) Legalábbis nekem. Egyébként a film már csak az OSTje miatt is jó (persze ezt már Phoenix elmondta ugyebár) , de érdemes elolvasni a könyvet is eredetiben sokkal de sokkal jobb. (bocs tudom hogy nem ez a könyvajánló topic) Anne Rice az írónő és egyébként az Interjú a vámpírral című remekmű 3. része ( a 2. a Lestat címet viseli ). Film nem készült a 2. részről.

Csak ennyit akartam hozzáfűzni. :roll:

Link a hozzászóláshoz

Régebben néztem egy jo kis filmet az volt a cime hogy A Fűrész (Saw).

És most megszereztem a második részét. Komolyan mondom egyszerüen lesokkolt a film, kegyetlen dolgok vannak benne. Kegyetlenjol megcsinálták a dolgokat és ki van találva. Nemrég meg egy zombis filmet lestem meg és totál uj dolgok vannak benne. A zombik itt inteligens lények és mondnaom se kell, hogy nem mindennapi a dolog. :wink:

Link a hozzászóláshoz

Üdv.

Nah mostanában rászoktam a kis művészmozikra, és onnan szeretnék ajánlani 2 filmet. Nem hiszem hogy könnyen fellelhetőek, de pl Bp.-en úgy gondolom mindent meg lehet találni. Na nem a plázákban.

Mezítlábas szerelem: (eredeti cím Barfuss) Egy német vígjáték. Egy abszolút aranyos megmosolyogtató romantikus film. Engem a film német volta sem zavart, pedig általában nem rajongok a német filmekért. Románc egy kicsit extrém körülményekkel, ugyanis a lány elmegyógyintézetből szökött.

Aki akar magának egy jó napot annak ajánlom. Nem nehéz film, én személy szerint végig mosolyogtam az egészet, és a nap folyamán le sem lehetett törölni a vigyort a képemről.

Manderley: A Dogville folytatása. Aki látta a Dogvillet körülbelül tudja mire lehet számítani. Lars von Trier film. És mint kiderült egy trilógia 2. darabja. A trilógia neve pedig Amerika-trilógia. Elég komoly társadalom bíráló filmek.

Nos eléggé lehúzó, megrázó és elgondolkodtató darab. (Ja és a trilógiára jellemzó hogy ugyanaz a plakátok elrendezése, onnan könnyű felismerni, és a film kissé olyan mint egy színházi darab, ugyanis díszletek vannak és az egészet egy stúdióban forgatták. )

ui.: A trilógia 3. része 2007-ben fog kijönni a tervek szerint és a címe Washington lesz.

Link a hozzászóláshoz

Sajnos egyikröl sem hallotam.

Tegnap voltammoziban és megnéztem a Rózsaszin párduc cimüfilmet. :)

Mondanom se kell, hogy végignevettük az egészet, nagyon jo és mulattató.

Az Ice age2-őt ismegnéztem, nem volt nagy eresztés de azért a fiatalabaknak bizta tetszik majd 8)

Megnéztem még az Underworld2-őt is, ez nagyon tetszett, nagyon durva dolgok vannak benne. És sok minden kiderül :roll:

Mindet ajánlom figyelmetekbe mert jok voltak.

Link a hozzászóláshoz

háát én az Underworld első részét istenítzettem, de a második az már olyan "érdekes". tele vanm izgi jelenetekkel, de teljesen más mint az egy.

Mortel: onnan folytatja, de másabb a film stílusa. ugyan ez volt a kill bill-nél is. az egy jó volt, a kettő meg nézhető.

CS: Lesz 3. rész mivel a film trilogiának készül.

Link a hozzászóláshoz

Ahoi!

Underworld : Evolutions - nagyon jó film, ajánlom mindenkinek. Az egész film érdekesre sikerült, jók lettek az effektek, és ugye a magyar vonatkozás is benne van :) A szexjelenet (már ha lehet annak nevezni) egyáltalán nem jó szerintem, semmi megfogó, semmi olyan nincs benne, ami érdekessé tenné, mintha egy vámpír és egy lycan birkózna :D

Aki nem látta az 1-et sem, egy kis lényeg:

A vámpírokról és a lycanokról (farkasemberek) szól, egy ember régen megteremtette ezt a két "fajt", két gyermekét, háborúztak, az első farkasembert bezárták (mert túl erős volt, és pusztított), és e körül forog a film... Harmadik rész valószínűleg (90%) nem várható, mert a 2. rész végén több döntő fordulat is történik...

Bye

Link a hozzászóláshoz

Én az Underworld 2-n majdnem sírtam. Borzasztó karakterek, iszonyat gagyi történet, korhűség 0%, komolyan mondom, NE ismétlem NE nézzétek meg. Még egy letöltést sem érdemel.

Az első rész okés volt, bár Corvinus János V. századi magyar nemes említéskor megrándult egy-két ideg az arcomon. A második rész viszont alulmúl mindent. Követhetetlen történet (én pl. mai napig nem tudom hogy hogy hol játszódik le a film) "Rendőrség" feliratú Lada Nivákból kipattanó halandzsázó zsaruk Erdélyben, a vámpíros és farkasemberes legendák hihetetlenül összezagyválva.

Ez kérem egy "C" kategóriás akciófilm, némi misztikummal és természetfölöttivel. Aki normális vámpírfilmet akar annak Interjó a vámpírral, aki akciós-vámpírost akar annak Penge.

Ja és egy dolog: Ha Corvinus V. századi nemes volt az első vámpír, akkor hogy harcoltak az ókorban annak a csákónak a 2 fia? Szóval ekkora kavarás, eeeeh......

PS: Erről egy Markos-Nádas kabaré jut eszembe:

-Csak azt nem értem hogy a szovjet őrök lengyel egyenruhában miért románul káromkodnak....

Link a hozzászóláshoz

Üdv.

Az Underworld 2 szerintem is elég siralmasra sikeredett. Az első rész még egész okés volt kivéve a sok történelmi bakit, dehát újdonság volt, és tetszett a főhősnő. De a 2. rész még az elsőhöz képest is gáz. Mindenki tápos, hihetetlen kavarodás, csak az akciójelenetekre mentek rá. Ráadásúl még a főgonoszok is gagyik: Marcus ocsmányúl néz ki, Wiliam (aszem ez a neve a fő vérfarkasnak), meg semmit nem csinál a filmben, csak ugrál, vonyít, és hagyja hogy lőjék. Ezenkívűl megmondaná valaki, hogy milyen festék az ami több száz évig megmarad egy vizes barlangban, mert akkor én is olyat adok majd a kislányaimnak, hogy azzal fessenek napocskát a falra.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Nos, én megnéztem az UW 2-t. Kate Beckinsale miatt. Nem kellett volna. Siralmas, sőt röhejes és szánalmas. Az első részben, még voltak olyan jelenetek, amikkel lehetett valamit kezdeni. Ebben konkrétan volt egy jelenet, amiben szeretkeztek (művészi érzék 0, ráadásul nem is értem a rendezőt, Len Wisemant, hisz Beckinsale a felesége IRL.. Hogy hagyhatta, h valaki mással enyelegjen, ráadásul a saját filmjében...), az összes többiben (!) lőttek, verekedetek. Ha van erőtök, hogy megnézzétek még egyszer, akkor észre fogjátok venni, hogy igazam van. Nevetséges. Lett egy közepes vámpíros filmnek (ami jegyzem meg, szerintem jobb volt, mint az Interjú a vámpírral) egy penetráns folytatása.

Ezt így nem kellett volna. Szerintem.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...