Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Fegyverek, fegyverek és még mindig fegyverek


Recommended Posts

1.ez KM és JK függ?

2.egyébként azt én is halottam h a Mara-Sequor nem olyan elterjedt mint a Sequor.ha belegondolsz ez valahol jogos hiszen ?k nem szemt?l szemben harcolnak és ahhoz h este valakit hátbaszúrj alvás közben sokkal jobb egy kis t?r mint egy nagyobb helyet foglaló kard...mindazonáltal NEKEM a kedvenc fegyverem még mindig a Mara-Sequor :wink:

Link a hozzászóláshoz

Ehhez csak annyit tennek hozza ha hozzam jonne nefi jatszani akkor nem mara sequort kapna :) hanem egy 32 fogas szolid kis mosolyt utana pedig erzessel egy feneken billentenem. megh mortel.. h oda ne rohanjak.. ez jobb mint az ork sirenari erdojaro amivel nalam probalkoztak.

ps: majdnem elfeljtettem a jeligeteket :D

eljen a mara sequor az a legjobb a kedvencem juhejj kiraly.

Link a hozzászóláshoz

O antail h nefi mortelje karcolna veresre a hatad a bicskajav l miert nem lehet megcsinalni auto-login vegre? :D

engem leginkabb az erdekelne :) (h erdemben is hozzaszoljak a temahoz) miert akartok ti mindenfele extra fegyvert?

miert nem jo a hosszukard rovidkard?

ha mentek kalandozni ti mindig runa dzsenn szablyat talaltok ugye? ha ezek a kuriozumnak szamito fegyverek nagyon ritkak, akkor varazstargykent meg ritkabbak. tehat mennyivel jobb neked a rovidkard hasznalat..

vagy ti segitokesz varazslokat szoktatok a ladakban talalni?? :D

Link a hozzászóláshoz

Nefi a kérdéses fegyverhasználat szerintem aban rejlik hogy a Ynev fejvadászai kieg. irja a Birodalmi fejvadászklánnál a Mortel képzettségeinél hogy csak sequor-ra kapja meg a MF-ot nem ugy mint a Messor aki el?ször megkapja mara-sequor-ra majd kés?bb sequor-ra is:) De megmondom ?szintén én is mintha olvastam volna hogy a Mortellek csak sequor-t használnak:)

Link a hozzászóláshoz

Mr Bean: Ha már te is ezt mondod elképzelhet?, hogy nektek van igazatok. Ennek ellénére úgy látszik (köszönhet? a regényíróknak) ebbn a témában is vannak kivételek. Számomra mind1, hogy egy Mortel vagy Messor mit forgat, amit komolyan osztájoznék az a Kráni törvényekhez való viszonyulás kijátszása volna ha végre tudnék mesélni egy ilyen csapatnak... :twisted:

Kedves bituman!

Ez már a második olyan hozzászolás sorozatod ahol a Kráni Jk-kat fujjozod. Ez uton szeretném közölni, hogy valahol egyetértek veled, viszont szeretnék egy félreértéseden változtatni.

Te komolyan azt hiszed, hogy ebben a társaságban aki kránival kíván játszani az azért dolgozik ki ilyen karaktert mert tápolni akar?

Biztosra veszem, hogy vannak ilyenek: akik csak az ?sök tudásának lehet?ségeit, és a Mara-sequrok hatékonyságát látják. De itt a töbség nem ilyen. Töbször ecsetelték már mások, hogy milyen hátrányokhoz vezethet egy aquir hatalomszó kimondása, vagy az említett penge nyílt használata nem megfelel? környzetben...

Engem ami leginkáb megfogott Kránban, az nem is Krán maga, hanem sokkal inkább Ranagol dogmái. Ezen 4 eszme olyan játékot eredményezhet ami párját ritkítja. Az egy más kérdés, hogy ezen felfogás maga után vonja a kráni szrámazást, és ebben az esetben a fejvadász kasztot (hiszen ez passzol hozzá a legtökéletesebben), ez a kaszt pedig a Sequoral és a párjával teljes. De ez nem törvényszer?, én pl. els?re csak a dogmákat írtam fel a karakterlapomra. Másodikra pedig jöttek a fegyverek is, de itt a felfogást módosítottam annyira, hogy ezekkel együt is jó játékos társa legyek a Jk-nak, ezt pedig az Anat-Akhann klánnal értem el...

De ez már csak szócséplés. Úgyhogy összefoglalava ami engem els?sroban zavar, hogy te általánosságban beszélsz.

Link a hozzászóláshoz

Ezzel az eszmefuttatással volt egy pár bibi.

Most nem részletezem, de szerintem olvasd át inkább még egyszer ETK-t :wink:

Csinálj egy gorviki harcost, aki ranagolita, van egyetlen fegyvere, egy tápos ramiera, de ezen kívül csak a börpáncélja.

Ezt is el kell rejteni, ráadásul nincs is rá negyvenezer százaléka, hogy biztosan megdobja a dolgot.

Nem az a szerepjáték, hogy kiválasztod a tápos cuccokat és azt mondod, hogy DE.

Az maradjon meg szépen az NJK-knak.

Nálam egy kráni kari sincs a csapatomban, kb kettö 'tudja', mi az a sequor (egyszer mintha hallották volna valahol). Mara-sequorról nem is hallottak még. Egyébként pedig szerintem kb tízszer több elönye van annak, ha aquir-vérrel az ereidben kalandozol. Nem az od itt a lényeg. A képességek sokkal inkább. Tágabbak a határok, és "ha már kráni félaquir a fejvadászom nehogymá' csak 20as, emberi maximum legyen a gyorsasága. Adok még rá k6-ot! affene! már megint hatos".

Én is általánosítok, akárcsak bituman, és teljesen egyetértek vele.

Kráni JK-k a táp miatt születnek.

Mutassatok nekem olyan kráni karit, akinek (a szépségén kívül, mert azt persze nem kell tápolni, nem megy HMhez meg Kphoz se) van 10 alatti értéke. Láttam már neten kráni karikat. Kb ötöt, a képességátlaguk összevetve meghaladta a tizenhatot. :)

na csak ennyit akartam.

Link a hozzászóláshoz

Egyvalamit azért lássunk be, a Kránból szarmazo karakterrel és tudással jatszani, igaz hogy táp, de szerintem még mindig több hátránya van mint ha egy sima mezei harcost jatszol mint egy félaquir fejvadászt!Hogy miért?

1.Ha nem vagy renegát, akkor nem is vagy teljesen a karaktered ura mindig azt kell csinálnod amit mondanak nincs szabad választási lehet?séged

2.Ha renegát vagy akkor tuti vadászni fognak rád és minél nagyobb hatalom birtokában vagy annál nagyobb er?kkel fognak kutatni utánad, de ha csak mezei 1. szinten logtál meg akkor meg fujhatod a kés?bbi képzetségeket, hiszen ahhoz hogy elsajátisd ?ket vissza kellene menni:)

3.Az el?z?ekb?l kifolyolag személyedet állando homály fedi igy mindenféle tarsadalmi megbecsülést nélkülöznöd kell, akármekkora feladatot is hajtasz végre, senki nem fog tudni rola, és ez igaz arra is ha Kránban fogod végigjátszani a karaktered pályaivét mivel ott aztán nem sokáig huzzák a nagymellény?ek!

És még egy csomo érvet fel lehet sorolni mint azt elottem is megtették már elegen...

Tehát aki mindenzt vállalja akkor jogosan jár neki a plussz az életben maradáshoz aki pedig nem veszi figyelmbe és a KM erre nem ügyel vagy nem akar tul szigoru lenni akkor addig szerintem ez nem is lessz baj amig a többieknek is engedélyezi az inyencségeket és legalább akkora hatalommal kárpotolja ?ket:)

Link a hozzászóláshoz

Kránal az a baj szerintem hogy túlságosan is kidolgozatlanul hagyták szinte semmit nem tudunk róla... míg a többi ország f?leg pyarron nagyon ki lett dolgozva... Egy jó km-nek isteni hatalma van szóval táp ide vagy oda ha jó a km nincs gond a játékal és a tápokkal sem mert eleve nem engedi a tápos karaktereket a fegyverekr?l meg anyit amit erionba nem lehet találni az nem is létezik...

Link a hozzászóláshoz
Nefi a többiek sem vették poénra, csak éppen a boszorkányok NEM harcolnak. varázsolnak, pszit használnak, csábítanak. És ennyi.

Ha harcol a boszid, az már tényleg régen rossz.

és ha abba a helyzetbe kerül, mert ha éppen az erd?ben megtámadják ?ket és a többiek elesnek? akkor muszály neki, mert kétlem, hogy orkoknak oda adná magát, mert ellenük semmrie sem megy

Link a hozzászóláshoz
Nefi a többiek sem vették poénra, csak éppen a boszorkányok NEM harcolnak. varázsolnak, pszit használnak, csábítanak. És ennyi.

Ha harcol a boszid, az már tényleg régen rossz.

Egy Boszorkány a hátérb?l irányit és ez hatalmas fegyver CS-el meg a többiekkel egyetértek :)

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

és ha abba a helyzetbe kerül, mert ha éppen az erd?ben megtámadják ?ket és a többiek elesnek? akkor muszály neki, mert kétlem, hogy orkoknak oda adná magát, mert ellenük semmrie sem megy

Alkalmam volt megszemlélni játékosként, hogy egy 2. szint? boszorkány milyen pusztítást képes végezni két erd? szélén. ("Balra erd?, jobbra erd?, tehát két erd? szélén vagyok" :) ) A mágiája tartalmaz igencsak támadó varázslatokat. Egy erd?ben pedig nagyon kevés szerzet rendelkezik a mágiaismeret(boszorkány) akár alap- akár mesterfokával.

Beszélned kéne Iolie-val, vagy Kathin-nel a boszorkány hatékonyságáról ;)

Ami a közelharcot illeti. Ha van elég ideje - pl a bizonyos 200 mp-os kotyvalék segítségével :) - akkor felvehet egy jó kis ikerkasztot magának valamelyik harcosabb közül. Egy bárd/boszi, vagy esetleg egy harcos/boszi igazán kemény tud lenni.

(Ha viccelek általában mosolygok hozzá...)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...