Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Választ szeretnék kapni a ......


Vándor

Recommended Posts

Kösz mindenkinek. Egyébként The Elf, pont ez az az info, amire vártam, sejtettem én ezt már magam is, csak nem voltam benne biztos. Ez pedig azért jó, ugyanis így írhatok bármit, abba nem igazán tudnak mások belekötni, mivel nem mondhatják nem, ez itt, meg itt le van írva, hogy másképp van. Calowyn az én kontinensem... :wink:

Link a hozzászóláshoz
Sziasztok aki tud valamit enoszukéről az írjon valami.Köszi

Last Samurai: egy egész kiegészítő jelent meg Enoszuke címmel a Szürkecsuklyás testvériség gondozásában. Szép, részletes kiadvány, rengeteg érdekességgel hátrréinfóval + csomó új képzettség, speciális kaszt, világlírás... (http://www.szurkecsuklyas.hu/enoszuke.htm) vagy kérdezd Leviathan-t ő otthonosan mozog a témában...

Link a hozzászóláshoz

Gem Kapocs nagyon sok zászlóháború volt ám...

A helyröl pedig csak annyit, hogy a dwyll uniót viselték meg legjobban a harcok, bár ezt a büszke dwoon nép nem nagyon mutatja. Sok erödjüket inkább elkerülték a fekete hadurak seregei.

Tiadlan is kapott a jóból, az ork hordák ott próbáltak (olykor sikeresen) betörni, és toronnal is határos. Erigow keveset kapott, az északi hármak és doran pedig szinte semmit, azonban kis csapatok odáig is eljutottak.

A tévhiedelemmel ellentétben a toroniak legföbb célpontja nem erigow városa, hanem a szebb és valóságosabb kyr romokkal büszkélkedö Hano városa, arra mindig ügyelnek, hogy ott még a legnagyobb csata esetén se rongálják meg a kyr épületeket. A legtöbb támadás ebbe az irányba indult, de kudarcba fulladt mind a 14... (késöbb a 15. is :))

a 14. zászlóháború p.sz. 3692-3696-ban volt.

a 15. 3787- kb. 3800

gondolom ez elött nem nagyon játszotok. :)

Link a hozzászóláshoz

Úgyvan ahogy CS mondja.

Kicsit részletesebben:

A XIV. zh-ban [és valószínüleg az elözö 13ban is] a legnagyobb csapás a Dwyll uniót érte, itt is a két legnagyobb ütközet a Piedra-hegységben - az Unió és Toron közös határán - húzódó Sárkánygerinc erödrendszer áttörésénél volt [psz3692.], amit Lord Ral da Ranga az 5.(?) vörös hadúr védelmezett. Innentöl a dwoon-ok - kitérve a toroni fösereg el?l - egészen a föváros Davalon falaiig hátráltak, ahol az Airun ala Marem és Alex con Arvioni által vezetett szakadárt Dartonita lovagok ölbe tett kézzel, a végsökig kivárva nézték végig a pusztítást, mialatt Ranil lovagjai egyesülve Calyd Karnelian - a lázadó aszisz hercegkapitány -tízenötezer falanxharcosával öngyilkos rohamra indultak a Császári Légiók ellen.

A Hallgatag úr hívei végül mégiscsak az Északi Szövetség pártjára álltak, de ez önmagában még mindíg kevés lett volna a gyözelemhez... A csata vereségre állt, mikor megérkezett Rosanna de'Lamar, a 9. Vörös Lobogó új hordozója, tízezer tiadlani könnyülovassal és hátbakapta a készületlen Vihargárdát, és végül felülkerekedtek a toroni csapatokon.

Ez volt a 14. Zászlóháború legvéresebb csatája, ami döntöen befolyásolta a háború kimenetelét...

Szóval a leghevesebb harcok a Pidera-hegység és Davalon környékén dúltak, el?ször a támadó, majd a visszavonuló toroni er?k nyomán.

[Amit leírtam, az olyan 98%-ban pontos, de még kiegészítem ha kezembe kerül az Észak Lángjai.]

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Ha kiszakadott amund - gyerekkorától emberek nevelik - akkor bármilyen, ami elviseli a heves vérmérsékletet.

Én jót játszottam egy amund Kyel-pappal. Kellemes volt a lélek és a test kett?sségét - az arca egyik felét sav marta szét és ezért 7-es volta szépsége - eljátszani. Teremtés és Pusztítás. Élveztem.

Az viszont szerintem fontos, hogy a K(is)M(észáros) és a többi játékos is belemennyen a dologba.

Link a hozzászóláshoz

Daredevil: Niare 33 tartományra oszlik. Minden tartomány élén egy-egy Hoan (herceg) áll. A Yian-Yien hg szerzetesei azonban csak a sárkányisten főpapjának engedelmeskednek. A császár elnevezést én sem találtam, pedig császárságról beszálünk ugyhogy lennie kell. Azt sem tartanám kizártnak, hogy császárnak és istennek egy az egyben Koarakut tartják.

Mivel Niareból száműzetett az a herceg amely megalapította Enoszukét feltételezem, hogy az ottani tartományok urait is a Hoan elnevezés illeti meg.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...