Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Tavaszi Tábor 2004 - Élménybeszámolók is


Antail

Recommended Posts

Szerintem Mazsi jó KM, akkor is, ha szivat, mert legalább jól csinálja. Ami pedig a KM dolgot illeti: szerintem mindegy. Nem attól bölcsebb senki. És mazsi ráadásul a kalandon belül kézben tudta tartani az eseményeket. Ezért jöhettem volna erdőpillével, és ezért volt mindegy, hogy mennyit támad az íjászom. Nem az értékek voltak előtérben. Mit ér a Cé-m a mocsárban ("SEG

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

CS: már ne is haragudj, de az ork énekmondó hivatalos. Vagy szerinted a Summariumot én adtam ki. Tehát mért nem jöhetek vele? Ezen kívül a félelf mér drágább mint a törpe? Ha gondolod kérdezd meg Sneer-t, mert a Zalába is ezt a karit vittem. Tehát jó lenne ismét. Előreláthatólag mikor és hol lesz a tali?

Darun

Link a hozzászóláshoz

Elöreláthatólag ápr 8-11, gánt.

Elméletben.

Hát nem is tudom... Felölem hozhatod... ha bátor vagy.

De a -1 TSZ sújtja.

És a félelf azért lett drágább, mint a törpe, mert sokkal több HASZNOS képzettsége és képessége van. A törpék nem gyakran méregetik a magasságot... Meg az építészetet is ritkán használják. a titkosajtókeresés, meg a csapdafelfedezés az hasznos.

A lovaglás az egyik, ha nem a legtöbbször használatos képzettség.

És az idomítás is nagyon sokszor jól jöhet...

Meg ugye a 10-es CÉ alap...

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Salafi: mivel én is szeretem a Tooma-papokat, ezért inkább megtiszteltetésnek veszem, hogy hozzájuk hasonlítod az énekmondómat.

CS: igen, a 10-es CÉ tényleg táp :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .

Csak azt felejted el, hogy az ember fajú yllinori sasoknak magasabb a CÉ-jük, mint az én félelfemnek. Ha már itt tartunk, a bárd mér nem táp??? Neki van a legmagasabb képességátlaga, és mindenhez ért. Ez mér nem táp? Viszem az orkomat, és azt előre leszögezném, hogy lesz egy Graer Dwaghul-ja. Nekm nem kellenek varázscuccok. És Leviathan védelmében mondanám, hogy mindenki jöhetett volna elf ijjásszal. Ti mért nem jöttetek? Nem volt megtiltva. Ne ő legyen a hibás azért, mert jól tud karaktert alkotni. Félreértés ne essék, a kör elején 4* támad, ez telljessen irreális, és én nem engedtem volna. De ha be tudja adni a KM-nek, akkor istenem.

Darun szólott

Link a hozzászóláshoz

Shalafi : te kérdezted a tűzvarázslós dolgot. Mivel a tűzvarázslóval ötödik szinten lehetne MTK szerint specializálódni (pusztító tűz útja, stb), ezért felesleges volt a kérdésed, ha jobban átgondoltad volna. Ugyanis 2000 Tpből a tűzvari 5. szintű lenne ugyan, de ha gondolom ha MTK-s tűzvarit akarsz, akkor visszaesne -1 TSZ-t, és akkor már nem tudsz specializálódni. Legalábbis gondolom így van.

TAO

Link a hozzászóláshoz

nos Darun nem szeretnék vitázni veled.

ki mondta neked, hogy a bárd nem táp?

én nem a tápolásról beszélek MERT EZ IDIÓTA TÉMA.

nem tudom, mi a fenéért lyukadunk mindig ki ugyanitt.

Jöhetsz az orkfajzatoddal, -1 TSZ.

JA és hogy mi miért nem jöttünk nem ETK-s kasztokkal?

mert MI VOLTUNK a megbeszélt találkozón Mazsinóval, bent pesten és ott nekünk azt mondta, hogy ETK-s kasztok. nos ezért.

Fogadjunk, hogy 15* olyan brutális karaktert csinálok, mint te vagy akár leviathan. csinálok egy varázslót és szétszaggat 2 másodperc alatt. És választom fajnak az elfet. vagy csinálok egy elf bárdot.

Szóval ne szúrkálódj, légyszíves ezt nem szeretem.

Most ezért megint belém fogsz kötni, de nem érdekel.

Leviathan ezért pedig kérlek, te bocsáss meg.

LEVIATHAN A TT-N A TÁPOLÁSRA MENT.

ott rinyált mazsinónak a 4 T/K-ért, nem mintha 136-os cével akár az egy nem lenne elég. és ilyen 22 Ép-ket sebzett. NONEEEEE...

meg pl. nem lehet azt a pszi diszcíplinát célzással együtt használni...

meg célzással a tám/köröd 1 azaz egy.... nos csak ennyit, ha itt tartunk...

Link a hozzászóláshoz

Most hogy mindenki elmondta még az utolsó utáni "csakazértisenyém azuccsószó" hozzászólását :lol::P beszélhetnénk a táborról is! :)

pl CS a helyfoglalással tényleg mi van? mert akkor ha fix Gánt és az időpont, akkor kéne szólni Zoltannak, hogy intézkedjen a Keresztanyánál (civil fedőneve Piri néni), mivel Zoltan ugyancsak családtag és neki olcsóbban számítják a szállást és a bérgyilkosságokat.

TAO

Link a hozzászóláshoz

Szerintem ha a találkozó is ilyen hangulatba fog folyni akkor már nem is éri meg az egészet, nem? Egyébként is ki tud táposabb karaktert csinálni? Ez már nevetséges. Egyébként is az "erős" kasztokat nehéz kijátszani. Hiszen azok valahol kötöttek. DE viszont a tűzvarázsló ETK-s kaszt, attól függetlenül csak további utakat járhat, hogy ki legyen egyensúlyozva az egész, mert azért az Arel pap és a bárd egy nagyon "ERÕS" kaszt. Szerepjáték szerint a bárdot valóban nehéz megszemélyesíteni. A tűzvarázsló pedig elég lassan szedi vissza a manáit, nem?

Ha pedig már a tápolásra megy az egész, meg arra, hogy szegény szerzetes és sámánnak, hogy vegyük vissza az értékeit. Én ugyan TT-n nem voltam ott, de azt hiszem a Km-ek egész jól tudták kezelni ezeket a karaktereket. Vagy ezzel már gondog vannak? :(

Link a hozzászóláshoz

Calin : nem lesz tápolás, nem lesz veszekedés, jól fogjuk érezni magunkat. ha lesz olyan karakter, akit táposnak ítélnek meg a KMek, úgyis meg fogják tenni a kellő lépéseket. végre abba akarjuk hagyni ezt a ***va vitát a tápolásról :) , meg ilyesmi, erre te el akarod venni a kedvét mindenkinek, hogy nem is érdemes TT2-t csinálni? :evil: :cry: légyszi neee... akarsz jönni TT2-be, hogy érintett vagy? csak mert nem láttam a nevedet erre.

Nefi : jelenlegi álláspont : Gánt, április 8-11.

Üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz

Lesz a TT2-ben live? Mert ha igen, akkor melyik napon? Konkrétan az érdekelne, elmegyünk-e az erdőbe live-ozni, vagy megint, csak rövid párbajokat vívunk? Aztán meg hallottam, hogy a versenymodul mellett lesz még egy kis "esti mese". Oda viszont erdőpillével megyek. Az nem a versenymodul. Végre megtudhatjátok, milyen is egy... erdőpille.

Link a hozzászóláshoz

Én is érdekelt vagyok. Elvileg Shalafi már leadta a jelentkezésem, de akkor most személyesen is jelentkezem. Gánt biztos jó, Shal jó dolgokat mesélt róla. Én eddig még csak a NyT-n voltam, de állítólag a TT jobb volt.

Én szerintem a szerepjáték nem arrról szól, hogy kinek van erősebb karaktere. Hanem a játék élményről, de ezzel le is zártam a vitát a magam részéről.

Remélem nagyon jó hangulat lesz TT 2.0 -án.

Addig is Sogron tűze világítsa be utaitokat! :wink:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
  • Új...