Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték

Jössz a Kalandozok.hu Nyári Táborba?  

43 szavazat

1. 1. Jössz a Kalandozok.hu Nyári Táborba?

• Igen!
    • Nem.
    • Még várok a szabadságom elfogadására!

Recommended Posts

Lenyegeben annyi, hogy a tabor a szerepjatekrol es nem az alkoholrol szol. Emellett a taborban kiskoruak is szoktak lenni.

A mertek atlepesenek megitelese minden esetben a kijelolt felelos szervezo feladata, amit figyelmeztetessel jelez.

Ha valakinek az alkoholfogyasztasa rontja, korlatolja masok jatekat, vagy viselkedese altali panaszra ad okot, akkor bontjuk a resztvevo satorfajat.

Altalaban nem szokott ebbol gond lenni, mert senki nem akarja a masik jatekat elrontani, azzal, hogy nem bir resztvenni a jatekon. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Köszönöm az információkat.

Körülbelül én is ezt gondoltam volna, de tőletek most már tudom a biztosat.

Ennek fényében fogom informálni az ismerőseimet.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ilyen talán még nem is volt, hogy ennyire korán és gyorsan 2 visszajáró csapat már ki is írta magát. Úgy tűnik Cz-t is meggyőzte az Ellana-hitű kecske ígérete.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Lesz alkohol, meg ráadásul egy Ellana-hitű kecske is?

Hát ez jobb lesz, mint az a bizonyos "zenetábor" :zsur:

Aki meg a kecskét már Ellana papnőnek látja és aszerint akarna cselekedni vele, na az már biztos részeg és a táborból kitiltandó. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Helyes! Ki a táborból az ilyen perverz részegessel... :D

Aztán csak mi maradunk normálisak... meg a csábító kecske.... :D :D :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Helyes! Ki a táborból az ilyen perverz részegessel... :D

Aztán csak mi maradunk normálisak... meg a csábító kecske.... :D :D :D

A taborba nem lehet kecsket hozni. :sry:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
A 25 év szerepjáték alatt kiderült pár tulajdonságom... a többiek szerint... :) ( Mondjuk azért próbálom leplezni... ) :D

Előnyeim: csapatjátékos, udvarias, segítőkész, humoros, nyugodt.

Hátrányaim: őszinte, hirtelen haragú, makacs, igazságos, rendszerető.

Ez csak nekem szúrt szemet? :D

csapatjátékos <-> makacs

nyugodt <-> hirtelen haragú

Az igazságos és a rendszerető hátrány? Ezek után hogy vagy őszinte? :-P

u.i.: Nehogy komolyan vegyed. ;)

Szerkesztve ekkor: , TAO által

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

csapatjátékos <-> makacs

Az igazságos és a rendszerető hátrány? Ezek után hogy vagy őszinte? :-P

u.i.: Nehogy komolyan vegyed. ;)

Hehe... nekem is. Szerintem szituációfüggő. ;) Így jól ki fogja játszani a saját jellemétől, személyiségétől távol álló karaktereket is... :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

csapatjátékos <-> makacs

Hát olyan, mint a Hulk, hogy amíg nyugodt addig csapatjátékos, de ha valaki felkúrja az agyát...

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Hát... na jó... akkor magyarázkodok. :D

Először is ezen tulajdonságokat a 25 év alatt a 15-20 szerepjátékos gyűjtötte össze. Tehát szerintem nem mind és nem mindig egyformán illik rám. :)

A makacs- csapatjátékos szerintem nem ellentétes. PL: Van egy négyfős parti egy barlangjárati elágazásban. 3 jobbra akar menni, egy meg balra... Na , ő a makacs és csak 5-10 perces vita, diplomácia próba után megy a 3-mal jobbra. Tehát nem besértődik és azért is balra megy, vagy kimegy a felszínre. Mert tudja, hogy a többieknek szüksége lehet rá.

Tehát csapatjátékos és igen makacs is. :D

nyugodt-hirtelen haragú Na, jó ez tényleg ellentétes. :) De attól még így van. Ezt speciel tudom magamról. :)

Alapjában véve nyugodt és vidám vagyok, nagyon-nagyon nehéz felmérgesíteni, de ha egyszer sikerül akkor nagyon szomorú dolgok történek... A Hulkal való párhuzamot már mások is mondták... :D

A munkahelyemen ami elég stesszes, szinte minden munkatársam idegroncs a nap végére, meg rendszeresen vesznek ki szabadságot idegi alapon... Én általában még feszült sem vagyok a nap végére, és évi 5 nap az átlag betegszabim... :)

Rendszerető: Mivel az emberek 70 % nem rendszerető én meg igen az érdekellentétek nézeteltérést okoz. Tehát mivel több bajt okoz, mint hasznot inkább hátrány. :D

Igazságos: Na, ha igazságos vagy akkor őszinte vagy. Az emberek 84 % nem szereti ,ha őszinték vele valójában. De azt mondják, hogy az őszinteség fontos. Na, ez már inkább ellentmondás. :)

Tehát mivel több bajt okoz, mint hasznot inkább hátrány. :D

Na, mai Frajd-i lélekanalízisünk végetért. :D

Ui: Egyébként a játékülés nekem szent dolog, ott nincs helye csak a játéknak.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Kristos, röviden összefoglalva:

Alkoholfogyasztás - 18 éven felülieknek - engedélyezett. Nincs megkötés arra, hogy milyen alkoholt hozhatsz. Nincs mérőszámunk arra, hogy mi számít részegségnek. A probléma akkor jelentkezik, ha az ittas illető viselkedése mások szórakozásának rovására megy - ezt pedig a szervezők joga megítélni. De ugyanez a helyzet alkoholfogyasztás nélkül is fennáll. :)

Nem kell semmi bonyolultra gondolni, józan paraszti ész. :)

Akkor idén már lehet alkoholt vinni a táborba, és nem kell elásni a kerítésen kívül? :taps: Akkor lehet idén kevesebbszer megyek majd el "sétálni".

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Játékosként lehet KM-et hozni? Azt mondják az tápos...

Ha engem kersz meselonek, akkor lehetsz KM-mel.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Antail Pico biztos ugy ertette hogy meg van a pilota vizsgaja es kesz az USA-bol is elhozni a KM-ket. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Tetszett ez a hangulatkeltő (is). :)

Remélem az öreg Saul azért nem szívta szanaszét még az agyát az ambrosiával és tudunk majd vele értelmesen tárgyalni. :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Juhú, jön a Chutzpah, juhú :) :gruppen:

Megyünk Pico??? :)

Egyébként Felon kb. 2-3 hónapja próbáltam Rád ugrani a Nyugati aluljáróban, de egy testcsel után faképnél hagytál. :(

Kapi

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Megyünk Pico??? :)

Egyébként Felon kb. 2-3 hónapja próbáltam Rád ugrani a Nyugati aluljáróban, de egy testcsel után faképnél hagytál. :(

Kapi

Atyaég, ilyet kihagytam? O.o biztos csak bambultam, és most így már rettenetesen sajnálom is.. Majd kompenzálom :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Díszes társaság lesz, jó tábornak ígérkezik!

Az esti mesék 10 után kezdődnek majd, ha lesz vállalkozó. Részletek egyelőre nincsenek, örülök, hogy élek...

De ha van speciális igény, jelezzétek, megnézem.

Cső

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Örülök, hogy leszel!!! Ha lesz listád, kérlek ne felejtkezz el rólam se! ;)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...