Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Csevegő


Jössz a Kalandozok.hu Nyári Táborba?  

43 szavazat

  1. 1. Jössz a Kalandozok.hu Nyári Táborba?

    • Igen!
    • Nem.
    • Még várok a szabadságom elfogadására!


Recommended Posts

Lenyegeben annyi, hogy a tabor a szerepjatekrol es nem az alkoholrol szol. Emellett a taborban kiskoruak is szoktak lenni.

A mertek atlepesenek megitelese minden esetben a kijelolt felelos szervezo feladata, amit figyelmeztetessel jelez.

Ha valakinek az alkoholfogyasztasa rontja, korlatolja masok jatekat, vagy viselkedese altali panaszra ad okot, akkor bontjuk a resztvevo satorfajat.

Altalaban nem szokott ebbol gond lenni, mert senki nem akarja a masik jatekat elrontani, azzal, hogy nem bir resztvenni a jatekon. :)

Link a hozzászóláshoz
A 25 év szerepjáték alatt kiderült pár tulajdonságom... a többiek szerint... :) ( Mondjuk azért próbálom leplezni... ) :D

Előnyeim: csapatjátékos, udvarias, segítőkész, humoros, nyugodt.

Hátrányaim: őszinte, hirtelen haragú, makacs, igazságos, rendszerető.

Ez csak nekem szúrt szemet? :D

csapatjátékos <-> makacs

nyugodt <-> hirtelen haragú

Az igazságos és a rendszerető hátrány? Ezek után hogy vagy őszinte? :-P

u.i.: Nehogy komolyan vegyed. ;)

Szerkesztve ekkor: , TAO által
Link a hozzászóláshoz
Ez csak nekem szúrt szemet? :D

csapatjátékos <-> makacs

nyugodt <-> hirtelen haragú

Az igazságos és a rendszerető hátrány? Ezek után hogy vagy őszinte? :-P

u.i.: Nehogy komolyan vegyed. ;)

Hehe... nekem is. Szerintem szituációfüggő. ;) Így jól ki fogja játszani a saját jellemétől, személyiségétől távol álló karaktereket is... :)

Link a hozzászóláshoz

Hát... na jó... akkor magyarázkodok. :D

Először is ezen tulajdonságokat a 25 év alatt a 15-20 szerepjátékos gyűjtötte össze. Tehát szerintem nem mind és nem mindig egyformán illik rám. :)

A makacs- csapatjátékos szerintem nem ellentétes. PL: Van egy négyfős parti egy barlangjárati elágazásban. 3 jobbra akar menni, egy meg balra... Na , ő a makacs és csak 5-10 perces vita, diplomácia próba után megy a 3-mal jobbra. Tehát nem besértődik és azért is balra megy, vagy kimegy a felszínre. Mert tudja, hogy a többieknek szüksége lehet rá.

Tehát csapatjátékos és igen makacs is. :D

nyugodt-hirtelen haragú Na, jó ez tényleg ellentétes. :) De attól még így van. Ezt speciel tudom magamról. :)

Alapjában véve nyugodt és vidám vagyok, nagyon-nagyon nehéz felmérgesíteni, de ha egyszer sikerül akkor nagyon szomorú dolgok történek... A Hulkal való párhuzamot már mások is mondták... :D

A munkahelyemen ami elég stesszes, szinte minden munkatársam idegroncs a nap végére, meg rendszeresen vesznek ki szabadságot idegi alapon... Én általában még feszült sem vagyok a nap végére, és évi 5 nap az átlag betegszabim... :)

Rendszerető: Mivel az emberek 70 % nem rendszerető én meg igen az érdekellentétek nézeteltérést okoz. Tehát mivel több bajt okoz, mint hasznot inkább hátrány. :D

Igazságos: Na, ha igazságos vagy akkor őszinte vagy. Az emberek 84 % nem szereti ,ha őszinték vele valójában. De azt mondják, hogy az őszinteség fontos. Na, ez már inkább ellentmondás. :)

Tehát mivel több bajt okoz, mint hasznot inkább hátrány. :D

Na, mai Frajd-i lélekanalízisünk végetért. :D

Ui: Egyébként a játékülés nekem szent dolog, ott nincs helye csak a játéknak.

Link a hozzászóláshoz
Kristos, röviden összefoglalva:

Alkoholfogyasztás - 18 éven felülieknek - engedélyezett. Nincs megkötés arra, hogy milyen alkoholt hozhatsz. Nincs mérőszámunk arra, hogy mi számít részegségnek. A probléma akkor jelentkezik, ha az ittas illető viselkedése mások szórakozásának rovására megy - ezt pedig a szervezők joga megítélni. De ugyanez a helyzet alkoholfogyasztás nélkül is fennáll. :)

Nem kell semmi bonyolultra gondolni, józan paraszti ész. :)

Akkor idén már lehet alkoholt vinni a táborba, és nem kell elásni a kerítésen kívül? :taps: Akkor lehet idén kevesebbszer megyek majd el "sétálni".

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...