Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Legkedvesebb idézetek fóruma


Recommended Posts

(nem biztos, h pontos, de beírom)

"Először, nézd ki azt, kit méltónak ítélsz a szerelemre, ha kezdőként jösz vívni szerelmi csatát, másodszor, légy azon, hogy elnyerd szívét kedvesednek, harmadszor, hogy ki ne hüljön a láng."

Ovidius

"Van még aki engem így akar" Depresszió-Ha mennem kell

"Elkezdtem, itt vagyok" -Depresszió-Itt az én időm

Link a hozzászóláshoz

Hali most írok először remélem tetszik :D

Kedvenceim: - Aki kardal él, az kard által vész el.

- Aki életében nem hajt térdet, megérdemli, hogy talpon érje a halál.

-Aki cselt vet... az halált arat.

- Harc, szenvedés és halál! Itt ez a sorrend!

- Ha bennt vagyunk, fogadd el ha kínálnak valamivel, ne tedd keresztbe a lábad, ne írj alá semmit és viselkedj rendesen.- Gyűlöllek- szólalt meg Rosanna.

Gorduin elmosolyodott-Tudom.

Egyenlőre ennyi :P

Link a hozzászóláshoz

Hali most írok először remélem tetszik :D

Kedvenceim: - Aki kardal él, az kard által vész el.

- Aki életében nem hajt térdet, megérdemli, hogy talpon érje a halál.

-Aki cselt vet... az halált arat.

- Harc, szenvedés és halál! Itt ez a sorrend!

- Ha bennt vagyunk, fogadd el ha kínálnak valamivel, ne tedd keresztbe a lábad, ne írj alá semmit és viselkedj rendesen.- Gyűlöllek- szólalt meg Rosanna.

Gorduin elmosolyodott-Tudom.

Egyenlőre ennyi :P

Link a hozzászóláshoz

Legújabb kedvenc idézetem: "It's better to die on your feet than to live on your knees."

"We must build factories with our left hand, aim the rifle with the right hand, and crush the worms with our feet."

-Cheguevara

És egy utolsó, Cheguevara halála előtti idézet:

"Private Perez:-Is there anything you want before I kill you?

Che:-I just want to die with a full stomach.

Perez:-That's a bit materialaistic for a revolutionary, isn't it?

Che:-Perhaps.

Perez:-You poor fool!

Che:-Shot! Coward. You are only going to kill a man."

"Csak egy embert fogsz megölni." Ezek voltak Cheguevara utolsó szavai, majd lelőtték...

Link a hozzászóláshoz

Ötszáz bizony dalolva ment lángsírba velszi bárd,

De egy se bírta mondani, hogy éljen Eduárd.

De túl zenén, túl síp-dobon, riadó kürtön át,

Ötszáz énekli hangosan a vértanúk dalát.

A legerősebb fokozat. Elöl-hátul átüti a páncélodat, és az ajtószárnnyal együtt szegez a falnak, a cselédek a halálukig emlegetik majd, mit kellett eltakarítaniuk innen. ... Gorduin nem várt rá, hogy a kapitány dühödt grimasza diadalittas vigyorrá változzon, nagyot nyelt, és leengedte a kiürült tárú fegyvert.

Link a hozzászóláshoz

Sorvasztó Magány

Nagy úr a magány, kínoz, széttép, marcangol, amíg szép lassan kivérezteti minden egyes porcikám, s nem marad belőlem más, mint por és hamu...

A lassú elmúlás felé vezet, lassú... nagyon lassú... Nincs ennél kínzóbb dolog számomra, ez fáj a legjobban, ez tud talán a legjobban fájni, mert nekem ez talán a legnagyobb szenvedés, a kárhozat, míg a másvilág fel nem zabál...

Próbálhatom legyőzni, de nem tudom, nem megy, erősebb nálam sokkal, már nem is próbálom, annyi kudarc után...

Mi lehet az ellenszere, mely nem csak egy múló pillanat, mely után újra eljő a kárhozat?! Nincs erre gyógyír, marad a fájdalom, mihez hozzászokni nem lehet, s mihez hozzászólni már nem tudok, kérhetném, de nem tudom... Kérhetném, hogy hagyjon egy cseppnyi megnyugvást, csak egy pillanatra fellélegezhessek! Csak egy pillanatnyi merengést kérek az éltető élet-tájba, hogy megjegyezhessem, milyen is az, amiben nekem részem sosem volt, s sosem lehet, mert a nagy Magány nem engedte, s engedni sosem fogja azt hiszem...

De mintha feltűnne egy jövő emlék, egy reményt hozó jóslat, mely bizakodni enged abban, hogy talán még egyszer nem csak egymagam leszek örök társammal, e sorvasztó Magánnyal, s talán megoszthatom valakivel ezt a kínt... s az már nem is magány valójában...

De mi van, ha ez megint csak sikító lelkem kacajkiáltása az ismeretlen megmentő erő felé, mely talán nincs is, s csak reménykedhetek, hogy egyszer talán eljő?! Hisz lelkem már belerokkant ebbe a végtelen szenvedésbe, mely már teljesen kifacsarta, megalázta, próbára tette újból és újból, mindig csak éltette, aztán pedig hátatfordítva gúnyosan kinevette, hogy naívságával megint csak beetette...

Hisz e gyenge lélek elhisz mindent saját magát is becsapva, hiszen míg gazdája bízva bíz e lehetetlennek tűnő feladatba, addig neki is engedelmeskednie kell a fölötte álló bizalmatlannak...

Hisz már bízni nem tudok, bízni nincs erőm, mégis megteszem, és hiszek továbbra is abban a lehetetlen valóságban, mely azt hiszem már sosem jön el, a reményt végleg elvesztettem...

...de reménykedhetek-e abban, hogy talán akad egy csöpp remény számomra még ?...

Link a hozzászóláshoz

"...érzem, tudom, csodás... Ezt most nem szakíthatod el tőlem! Ez az enyém, most végre érezhetem e tisztátalan csodát, mely tán valós nem is lehet. Hazug lenne? Az sem érdekel! Légy bármily csalfa érzés, akkor is az enyém vagy! Ha nem vagy valós hát megálmodlak és örökké álmodok ha kell, de tőlem soha többet nem szabadulsz! Örökké csak élvezlek majd, s minden porcikámban érezlek, talán szökni próbálsz majd, de nem hagyom, s magamhoz láncollak, magamhoz kötözlek, megbénítalak, s magammal viszlek a legcsodásabb káprázatba is! Te leszel az éltető ambróziám az öröklétben, s ha annak vége... hát azon túl is...

Végig játszod velem ezt a végnélküli játékot, végigsétálsz velem e végtelen úton..."

Link a hozzászóláshoz

"Would you wear a black armband

When they shot the man

Who said "Peace could last forever".

And in my first memories

They shot Kennedy

I went numb when I learned to see.

So I never fell for Vietnam

We got the wall of D.C. to remind us all

That you can't trust freedom

When it's not in your hands

When everybody's fighting

For their promised land..."

/ Guns'N'Roses /

Link a hozzászóláshoz

Nos ez az első hozzá szólásom... Ez alapján ítélhettek :wink:

Ha valaki valamiben hisz és feltette rá az életét is azt ne csak sikerhelyzetben vállalja. //Juhász Jácint//

A paranoia egy formája az éberségnek az éberség pedig a szeretet egyik formája //Charles Manson//

Két kedvenc idő töltésem a gyilkolás és az erőszak Csak sosem tudom eldönteni melyikt tegyem előbb. //Ismeretlen//

Öldd meg mind! Az Isten najd kiválogatja! // Ismeretlen//

Link a hozzászóláshoz

Ez egy elég világias, de nagyon mély idézet, nekem nagyon tetszik:):

If you live to be a hundred,

I want to live to be

a hundred minus one day,

so I never have to live

without you.

(Ha Te 100 évig élhetnél,

Én akkor 99 évig akarok csak élni,

És akkor nem kell soha nélküled élnem.)

/Winnie the Pooh/

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...