Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Zene


Gambit

Recommended Posts

Valaki: Kifejezetten nem szimpatizálok a rasszistákkal, de az Egésséges fejbőrnek van egy-két jó zenéje. Amit szeretek tőlük az az Attlia és a ?Csodaszarvas?. Ez a kettő nagyon teccetős. Emlékszem amikor egy DC hubról kibannoltak, mert rasszista cuccok voltak a gépemen. Hát ez a két szám volt az :D Pedig már a címükből is lehet következtetni, h mennyire undorítóan uszítóak :lol:

Link a hozzászóláshoz
Valaki: Kifejezetten nem szimpatizálok a rasszistákkal, de az Egésséges fejbőrnek van egy-két jó zenéje. Amit szeretek tőlük az az Attlia és a ?Csodaszarvas?. Ez a kettő nagyon teccetős.

Valaki: csatlakozom Toxik kolegához, kb. így állok a fejbőrrel. Annyi kitétellel, hogy a Csodaszarvas mellett nekem a "Csiba, te liba" c. oltári idétlenkedés van meg :lol:

*********

Még valami. Van ez az új britpop-indie-mittoménmi hullám. Tudjátok újra divat a Pulp meg társai. Na, végülis valami - szerintem - jó is született ebből a rohamból, mégpedig a Long Blondes.

Nem egészen az én ízlésem - ahhoz kellene bele egy kis zúzda is - de még így is azt mondom, hogy nagyon jók.

Az énekesnőt külön is meg kell említenem! Koncerten tuti addig próbálkoznák felmászni a színpadra - zakót lengetve - amíg valami biztonsági ki nem dobna. MEG KELL ZAB

Link a hozzászóláshoz

Holnap lesz koncertünk. Elméletileg fel lesz véve az egész, de ez még nem 100%, esetleg ha valaki holnap olyan délután hét magasságában Zalaegerszegen jár akkor ajánlom megkeresni a Zrínyi Miklós Gimit :D

Majd ha valakit érdekel szerintem tudok mutatni felvételt. Stílus: Alternatív de nagyon feeling :D Számok: Mókásak, ha jól emlékszem 9 van, abból hét saját, kettő feldolgozás(Blur és a Tizenhat tonna, szigorúan magyarul)

Link a hozzászóláshoz

Elméletileg ötkor kezdünk bepakolni, hangolás, hangosítás stb, szóval olyan hat óra körül indul a koncert. Az első zenekar a P-Hill, állítólag Metallica tribute band, illetve egyéb metál zene. Aztán jövünk mi olyan háromnegyed hét, hét óra magasságában. Utánunk az egerszegi underground körökben ismert Garage zenekar, és 9körül zárul a móka.

Link a hozzászóláshoz
Hi Gem,

bár én előzetesen nem ígértem meg, de mindenképpen meg foglak nézni, úgy látszik egyedül az itteni csapatból.

Cz

És nééé, ott voltunk négyen is :)

Gem, gratulálok! Nagyon jó kis koncert volt, csak annyi bajom volt, hogy nem értettük mit énekel a csávó, de erről nem ti tehettetek.

Link a hozzászóláshoz

Ahoj.

Aki szereti a rajzolt videoklipeket és/vagy a rockosított feldolgozásokat, annak:

DISTURBED - LAND OF CONFUSION

A rajztechnika kicsit a Pearl Jam - Do the evolution-jára hajaz, és helyenként erősen demagóg, de azért jó kis klip ez.

Nem rosz-nem rosz, tetszik. Bár szeretem a rajzolt videoklipeket, sőt az amv-ket is (már az igényeseket), de itt a szám jobban tetszik mint a klip. És valljuk meg őszintén, azért a Pearl Jam - Do the evolution-jével nem veszi fel a versenyt, sem a zene, sem a klip. :wink:

Link a hozzászóláshoz

Várnak hogy elvigyenek bennünket a kietlen kertbe.

Tudod, mily szürkén, oktalanul merészen jön a halál a különös órán, be nem jelentve, el nem tervezve.

Mint túl kedélyes vendég kinek ágyadat adtad.

A halál angyallá szentel.

Szárnyakat ad vállunk helyén, simát mint a holló karma.

Nincs vagyon, se ruha, díszes e királyság, messze híres, míg állkapcsát összezárja, várva hogy növényi törvények döntsenek.

Én nem megyek.

Jobb barátok társasága a hatalmas rokonságnál.

James Douglas Morrison.

Szép volt Jim?

Élvezted amikor eljött?

Azt mondtad, úgy lesz.

The Doors-Peace Frog: http://www.youtube.com/watch?v=rbxIWBITQ6A

Link a hozzászóláshoz

Üdv néktek!

A hétvégén voltam egy szülinapi partin, ahol a Bíborszél nevű együttes lépet fel.

Kifejezetten tetszet,bár nem az én korosztályom.

A zenét talán alternatívnak mondanám mégis ritmusos, táncolható zene.

1981 vagy '91 ben egy fesztiválon közönség díjat is kaptak.Csak sajnos az énekes elhadarta és semmit nem értettem. 8)

De a zene tényleg jó.A honlapjukon -azt hiszem- meg lehet őket halgatni.

Jó szórakozást.

Link a hozzászóláshoz

azthiszem életem egyik legjobb száma(amúgy travis - closer):

bár a turn meg a driftwood se rossz :)8) ...

aztán itt egy amorf ördög szám... :D ez se rossz ;)(amorf ördögök - fapads űrutazás)

és nem hagyhatom ki a petőfi rádió top 30 száma közül az elsőt sem ami az év felfedezettje nálam :) (péterfy bori - hajolj bele a hajamba)

http://www.myspace.com/peterfybori

sorry ha már linkelte valaki ezeket...

jah és ezúttal megköszönném shikakának aki ebbe a topicba belinkelte a white stripes the hardest button the button számot :) azóta ezt hallgatom :)

jah és ajánlom mindenkienek az MR2 Petőfi Rádiót :).. Keszthelyen 94,3... nagyon zeneee...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...