Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Választ szeretnék kapni a ......


Vándor

Recommended Posts

Kalandozás közben találtunk egy várost amiben a városkapu be volt

Törve! Találtunk egy nagy rakás csontvázat meg egy fekete sodronyinget az elején egy címerrel. Tud erről valaki valamit?

Kedves Vinya!

Én véletlenül tudom.

Elöször is az nem egy város volt, hanem egy temető. Pusztán jótékonyságból épült, hogy azon hullák is földben nyughassanak akiknek ez nem adatott meg, mert a botor ellenfelük megtagadta tőlük a végtisztességet. A láncing a Temető Társaság tulajdona, melyet a temető őr viselt utoljára. Mikor fizetés elmaradás miatt távozott munkahelyéről, mérgében lehajította a földre, mondván az nem az ő tulajdona.

Hogy a kapú miért volt betörve?

Inkább kitörve, mert szegény őr elöször a kulcsát hajította el a falon kívülre.

Szóval ilyen egyszerű a történet. :wink:

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Az egyébként nem temető volt, hanem egy ryeki romváros.

Én már csak tudom, mert én írtam az egész modult!!

Azt Vinya elfelejtette megemlíteni, hogy a láncinget is egy csontvázon találták, aki nem a temető őre volt, hanem egy kalandozó. Szegény akkor lelte halálát, amikor egy udvariatlan démon keresztülgázolt rajta. Amúgy meg feketelunirból készült, és el van átkozva.

Link a hozzászóláshoz
csak annyit kérdezek, hogy:

hogy TUD egy bmester akinek nyakában

egy nyíl ütött tanyát :lol: , -5Ép!-vel megátkozni valakit??????!!

Kedves jó nevű fórumozó!

Nem tudom a teljes sztorit. De, az utolsó belülről jővő gondolata egy élőlénynek halála elött, hogy haragudjon arra aki hátralévő életét röviddé és fájdalmassá teszi. Igy ha valaminek, akkor a szó átkának van helye létrejönni. Valójában az átkot mint a bosszú pokoli megtestesítőjét, ki kellene venni a Bm. varázslatok közül és mint ördögtől kapott segítséget kellene kezelni.

Most jutott eszembe valami. Hinnye! Ha Yneven vannak istenek, hol vannak az ördögök? Tudom a démonokra rá lehet fogni, csak nekik nem ez a dolguk. Na erről jó lenne elmélkedni. Itt van egy nagy űr, amit még senkisem dolgozott ki.

Mazsinó

U.i.: Háh, micsoda gondolat. :roll: :!:

Link a hozzászóláshoz

minek ördög, ha vannak helyette istenek??

tharr, orwella, ranagol-neki pokla is van:),

igy hirtelen ennyi, szal egy "ördög" nem lenne elég erős, meg arról semmit sem tudnak az emberek, még a valóváligban sem...igaz az isten(ek)ról sem, de abban/azokban jóval többen hisznek, és dokkalta nagyobb hanggal, mint az ördög(ök)ben, igy nem hinném, h yneven van(ak) ördög(ök), meg mint mér mondtam vannak helyettük istenek, aki azért hasonló szerepet (is) tölthetnek be...szvsz(!)

éljen a jelszó:vasárnap....

:D igaz most már az van, de még nem kaptam meg az üzit... :wink: :?

Link a hozzászóláshoz

Én úgy emléxem, hogy a BMek csúnya tulajdonsága, hogy halálukkor megátkozhatják ellenfeleiket... Akár a tüzvarázslók, mikor felrobbannnak (vagy ilyesmi)... Talán a boszorkánymesteri mágiánál vannak leírva ennek a pontos mibenléte... legalábbis én már átkoztam emg karit, de nem úgy hogy akkor most -5 Erö! Egy frászt... innentöl kezdve mondjuk... áhá! égetnek a fémtárgyak :twisted: és persze erre a karinak magától kelett rájönnie! :lol: na az még egy nagy muri volt...

Link a hozzászóláshoz

Eredetileg nem is terveztem, hogy átok lesz majd, de sajnos az ötödik szintű, fantasztikusan kidolgozott dzsad bmestert egy lövésből megölte az élet rend jellemű tiadlani íjmester. :shock:

Akkor erősen a sírás szélén álltam. :x

Előtte direkt átolvastam az összes bmesteri varázslatot, betanultam a manaigényüket, és részletesen elterveztem, hogy fogja majd kínozni szegény második szintű JK-kat.

De azért már csakazértse hagyhattam veszni ezt a csodálatos NJK-t. :twisted: !! Elég rendesen megátkoztam őket, de csak -3 erőre, hogy ne legyek annyira szemét.

Egyébként az a fémtárgyas, az mintha ismerős lenne.

Szegény Mothg ork hős szenvedett el hasonlót. Vagy valami ilyesmi.

Link a hozzászóláshoz

Madovick: nálatok mindegyik internetes kaszt játszható??a pusztitóktól kezdve az íjmesterig, meg hasonlóakig, minden??hűha...!!! :roll: :shock: :o:o előre táp gépek...

az íjmester netes kaszt, és semmelyik kiegben nicsen benne, és ennél fogva igencsak hmmm...tápos...de nem csak amiatt, mert netes, hanem azért mert iszonyat durvák-tudtommal-az értékei...

Link a hozzászóláshoz

nem fekltétlenül kellett meghalniuk, azért köztük is voltak veteránok, meg ugya ha egyszerűen arra valóak lettek voltna, h minél többet magukkal rántsanak a halálba, akkor mind egy szálig meghaltak volna..

de igaz, ami igaz, amint azt a jelmondatuk is tükrözi; Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani! de ez nem egyenlő a teljes halába rogűhanással...

ahha szóval azért lehet valaki az adott über atom táp kaszttal, mert mellé élet jellem van, és ha megöl minden olyant, aki rátámad, és az első lövésből, akkor nem kap annyi tp-t...szal, ha második, harmadik lövésre öli meg az ellent, akkor semmi baj???

nézd, az íjmester tudtommal nagyon veri az összes íjhasználót, kivéve talán leviathan sirenari erdőjáróját...

mennyi ennek az jjmesternek a céje, és hogy jön ez össze?hanyadik szintű??azért mégis csak hajt a kiváncsiság, és nem akarok annyira előitéletű lenni...

Link a hozzászóláshoz

A Cé-jét nem tudom, de második szintű, és az említett lövés pillanatában kilencven valamennyit dobott, a bmesterek meg nem a hűdemagas ép-jükről híresek.

A körülményekről:

enyhe szellő

5 láb távolság

holdfény

a bm-nek megmozdulni sem volt ideje, mert nem számított arra, hogynyílvesszőt kap, eredetileg tárgyalni érkezett.

Azt meg még nem is írtam, hogy mi történt azután. A bmester kíséretéhez tartozó fejvadász kardját eldobva, hatalmas meglepetést okozott. :shock:

A penge csak a tiadlani bordái között állt meg, aki (ó, minő balszerencse) csak 4 ép-vel bír. Ha nincs ott az a pap, akkor biztosan meghal.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Először is mindenki figyelmét szeretném felhívni, hogy van egy ilyen, hogy Gy.I.K (Gyakran ismételt kérdések) lehet olvasgatni. :)

Igen természetesen lehet akkor is privát üzenetet küldeni, ha a címzett nincs jelen. Úgy működik ez a Privát Üzenet dolog mint egy kis belső üzenetküldő rendszer!

Amikor fellép legközelebb akkor rögtön megkapja az üzenetet!

Remélem tudtam segíteni!

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

yneven milyen sportok vannak??? :)

Például gladiátorviadalok :) Félre a tréfával... Van minden, ami szem szájnak igere.A kérdés az, hogy milyen környéken? Falvakban az erőpróbák, futóversenyek, parittya, íj és célbadobó versenyek. A malomkerék hajtás kimondottan élvezetes, amikor a malomból a már kiszolgált követ végigurítják a városon és az veszít, akinek előbb eldől a kereke. Ismert még egyfajta labdajáték is, amit általában a gyerekek szoktak játszani. Ennél az a cél, hogy az egyik csapat minél tovább birtokolja a labdát egy megadott helyen. Ez általában egy felrajzolt, festett kör, vagy négyzet, de tájegységenként változik. A tengermellékeken igencsak dívik az úszóverseny és a szigonyfutam is. Ez utóbbinál a versenyzők a tengerbe vetett vaskarikákért merülnek le. Az nyer aki egy levegővétellel több karikát tud a felszínre hozni a szigonyán.

Most hirtelen ennyi jutott szembe :)

Link a hozzászóláshoz
Sziasztok!
yneven milyen sportok vannak??? :)

Például gladiátorviadalok :) Félre a tréfával... Van minden, ami szem szájnak igere.A kérdés az, hogy milyen környéken? Falvakban az erőpróbák, futóversenyek, parittya, íj és célbadobó versenyek. A malomkerék hajtás kimondottan élvezetes, amikor a malomból a már kiszolgált követ végigurítják a városon és az veszít, akinek előbb eldől a kereke. Ismert még egyfajta labdajáték is, amit általában a gyerekek szoktak játszani. Ennél az a cél, hogy az egyik csapat minél tovább birtokolja a labdát egy megadott helyen. Ez általában egy felrajzolt, festett kör, vagy négyzet, de tájegységenként változik. A tengermellékeken igencsak dívik az úszóverseny és a szigonyfutam is. Ez utóbbinál a versenyzők a tengerbe vetett vaskarikákért merülnek le. Az nyer aki egy levegővétellel több karikát tud a felszínre hozni a szigonyán.

Most hirtelen ennyi jutott szembe :)

Spartas köszi ha még eszedbe jut valami sport akkor légyszi írd már le mert érdekelnének...

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...