Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Keres, kínál... M.A.G.U.S. könyvek..


Zeno

Recommended Posts

Üdv! Ha lenne eladó Halál hét arca és/vagy Kék éjszakák árnyai azt sürgősen megvenném. Fontos lenne. Ha nincs de ismertek valakit annak a címét is szívesen elfogadnám. A csere-bere is megoldható lenne vannak Tolkien könyveim meg van egy Vampire könyvem. Ha jól tudom Vérkötelékek a címe. Elérhetőségeim: pm emil (dexteriti@citromail.hu) és msn (dexteritike@citromail.hu)

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Lenne egy nagy kérésem, főleg azokhoz, akiknek esetleg az idei nyári táborból két pólójuk lenne. Szóval habár nem tudtam ott lenni, szeretnék egy pólót, természetesen cash-ben kifizetve. Ha esetleg valaki rendelkezik felesleges pólóval és eladná, kérem keressen meg, msn, e-mail, vagy itt privátban.

Előre is köszönöm.

Link a hozzászóláshoz

Üdv.!

Andoron:

Nekem ugyan nincs két pólóm, de amim van, azt szívesen felajánlom, bár vélhetően méretbeli különbségek vannak közöttünk.

TAO:

Rábeszéltem magam arra az első kiadású AK-re. Még csak kitépett szív sem kell hozzá... ;)

Nem tudom előre mikor megyek haza, de akkor majd igyekszem nem megfeledkezni róla, és felhozni.

A póló itt van velem, ha nem gond, hogy kicsit nagyobb, mint megfelelő, akkor meg tudjuk beszélni a találkát (BPen).

voltam tisztelettel:

Link a hozzászóláshoz
Lithas!

Valaki nem tud véletlenül valamit a Summarium második kötetéről, mely a Számok könyve alcímet kata, vagy kapta volna. Nem tudom kiadták-e egyáltalán? Sajnos mindenhol, csak utalásokat találtam a kiadásával kapcsolatban... Előre is köszönöm!

E-mail: lumineshel@gmail.com

Csaó!

Engem is érdekelne ez a kiadás, nem lehetne szólni Csanádéknak, vagy az új kiadónak, hogy dobják össze és adják ki?

Mert az UTK biztosan überjó, de ha már előtte igérgettek itt mindenféle kiegészítőt, akkor először nem azokat kéne kidobni a piacra?

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A Summarium 2, a számok könyveit nem véletlenül nem adták ki. Sok egyéb más probléma mellett (gondolom, a MAGUS háza táján akkor sem volt felhőtlen minden) eszméletlenül bonyolult, élvezhetetlen táblázathalmaz lett volna... maguk is azt mondták, szerencsére, hogy ezt inkább ne.

(Nem voltam ott, persze, de ezt hallottam)

Szóval nem baj, hogy nem jött ki, és nem is igen hiányzik. :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...