Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Keres, kínál... M.A.G.U.S. könyvek..


Zeno

Recommended Posts

Szia!

Léteznek ilyen jellegű, témával kapcsolatos állások. Én nem tudok neked konkrét állás-hirdetést mondani, csak ötleteket tudok adni helyekre, ahol szerepjátékkal kapcsolatos munkák vannak.

- Szerepjáték és Fantasy könyvesboltok

- Szerepjátékos boltok, klubbok

- Létezik már 1-2 szerepjátékos vendéglátóipari egység ("fogadó")

- Szerepjáték-, kártyajáték-, társasjáték tulajdonos cégek

Most így többet nem tudok mondani hirtelen. Azonban ezek egyike sem szokott gyakran állásüresedést hirdetni (de ez nem jelenti azt, hogy nincs is), neked kell keresni őket.

Remélem tudtam valami támpontot adni.

Ja még egy ötlet: menj el egy minél nagyobb, lehetőleg országos vagy nemzetközi szintű szerepjátékos találkozóra, ott gyakran képviseltetik magukat szerepjátékkal foglalkozó cégek. Én tavaly voltam egyen, ahol a nevesebb magyar cégek mind jelen voltak.

Üdv

TAO

u.i.: Egy pár külföldi országban még live szervező is lehetsz. ;)

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlök mindenkit!

Hallottam, hogy kijött egy új M.A.G.U.S törvénykönyv de nem tudom sehol megnézni, hogy mi található benne (kasztok fajok stb) nem tudnátok segíteni válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv Balinor!

Tha'thassa!

Itt a legelső hozzászólásban vannak a linkek, ahol megtalálható a tartalomjegyzék és némi ízelítő:

http://www.kalandozok.hu/forum/viewtopi ... 74&start=0

Gambit

Link a hozzászóláshoz

Szóval akinek olcsón kell könyv vagyis használt könyv, pl regények, annak ajánlom ezt elolvasni:

Jó olvasást.

Küldöm az új listát és kösz, hogy ezt körbeküldöd.(Ja és ha tudod a kedbvezményeket is közöld érdemes összefogni tudod 12.000 Ft felett, 10%, 24.000 felett 15%, 35.000Ft felett 20%....

Faterom nevére csináltam egy másik regisztrációt Zigler József néven is én vagyok fenn.:)

Szép estét, ha tudok Neked valamiben segíteni szólj.

Üdv:

Péter

az illetőt Zigler Péternek hivják és nagyon sok regénye van.

Link a hozzászóláshoz

Hello minden kalandozónak!

Én lennék a delikvens akiről az imént szóltak.

Már csak 100 fantasy könyvem van kb. és ezenkívül még 200 könyv amiktől januárig legkésőbb tervezek megszabadulni.

M.A.G.U.S. regényekből már csak 20 -22 db van. ( A többi 40-enet elkapkodták...) Dragonlance és Forgotten Realms könyvekből van még egy 60 darab. Angolul Harry Pottyerek, Tarzan, SORAABIA, Szemtanú sorozat, Mi micsoda, mesekönyvek,regények... meg miegymás.

Akit érdekel szívesen elküldöm a teljes listát.

Érdeklődni a @mail címemen lehet:

ziglerpeter@gmail.com

eladomakonyvem.hu-n entreri és entreri01 néven futok.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Az Ezüstföld nevű boltban 6000 forint, én máshol nem is tudom, hogy lehetne beszerezni... tehát ennyit tekinthetünk a bolti árának. A magam részéről nyilván a használtságától, épségétől függően 1-5 ezerig tudom elképzelni az árát, drágábban már megéri elmenni újért a boltba.

Igaz, az eszmei értéke szerintem ennél is magasabb, én pl. nemigen válnék mg az enyémtől ennek sokszorosáért sem... na, mondjuk ez nem igaz,mert ha pl. kettő újat tudnék venni az árából, akkor nyilván eladnám, és vennék kettőt helyette, de ugye ez már nem lenne reális elvárás... :D

Link a hozzászóláshoz

Ha tudnál kettőt venni az azt jelentené hogy valahol még hozzá lehetne férni :P A könyvnek pont azért van eszmei értéke mert kereskedelmi forgalomba már nincs (ezek szerint az általad említett bolt kivétel). Merő véletlenségből nekem is van két darab, az egyiket át is olvastam, ennek ellenére az egyik origi a másik meg... olyan állapotba van mintha az lenne :P (megjegyzem, két ET-m is van, az egyiket sokat használtam is, még is újszerű állapotban van, még a gerince sincs megtörve) Egyébként úgy rémlik én is olyan 6 rugóért vettem.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...