Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Ahh, akkor a kulcsinformációt visszatartottad: hogy ez az egész az USA-ban történik. Ez totál megborítja a dolgokat, mert az ottani precedens-alapú jogrendszerben sokáig aszalt sok érdekes/hihetetlen/értelmetlen dolog van. :) Ez az infó nélkül egy magyar átlagember szerintem sosem ezt a megoldást adta volna (kivéve, ha amerikanisztika szakos hallgató). :D

Semmi olyat nem tartottam vissza, ami a mi rendelkezésünkre állt.. ennyi infónk volt nekünk is, amikor megfejtettük..

Amúgy Hulla amerikanisztika hallgató? :) Mert ha ismerte a megfejtést, akkor nem ér.. :)

Oksa, akkor ti megtaláltátok azt a megoldást, amire a kitaláló gondolt. :)

Egyébként tudom már miért volt ismerős a kérdés: azt hiszem egy interjúztató fickótól hallottam, hogy ez a kérdés egyike azoknak, amiket ők fel szoktak tenni állás-interjúkon, az alany megközelítési stratégiáját és kreativitását vizsgálandó. Azt mondta, hogy ők nem nézik a pontos választ, mert sok lehetséges megoldás van, csupán az érdekli őket, hogy az illető feltalálja-e magát, és tud-e mondani legalább 1-2 ötletet rá. Érdekes.

Link a hozzászóláshoz
TAO olyan destruktív elem, aki nem szurkolni megy ki egy meccsre, hanem ellenszurkolni. Azaz nem egy csapatért rajong, hanem egy csapatot utál, és mindig annak szurkol, aki ellenük játszik.

:mrgreen: Felfedezted a legdestruktívabb elemet, a Taomium-ot. :) Atomszám: 666. Osztály: fémesen destruktív. (Ennyi erővel tényleg FTC/UTE drukker is lehetne. :P)

Link a hozzászóláshoz

Ehhe.. hagyjuk :D A lényeg úgyis az volt, hogy a lila jó szín, mindentől függetlenül :D Én örülök, hogy nem értetted :P

Egyébként a melóhelyen sok a fradista, ezért nekem az ellendrukker az agyonszidott ősellent jelenti :)

No de ha továbbhaladunk, még belevéseted magad a Mengyelejev táblázatba.. beláthatatlan következményei lennének :D

Link a hozzászóláshoz
Erről nem tudom eldönteni, hogy spam-e. 8)

Vajon spame-e?

Z

Én is ugyanezen gondolkodtam tegnap. :D

A nyelvtani hiba miatt élő személyre gondoltam (bár egyébként a spam-ekben is van néha). Ezt alátámasztja az is, hogy nincs a hozzászólásban link, és hogy csak egy hozzászólást írt.

A kisbetűs kezdés és a név viszont spam-re utal... az IP pedig nem árul el semmit. Nálam nagyobb eséllyel spam, mint hogy nem, de ezt nem mertem kellő bizonyossággal eldönteni ahhoz, hogy töröljem a hozzászólást. :)

Nagyobb mintára van szükség. Majd észrevesszük, hogy ír-e még, és ha igen, akkor mit.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...