Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Kinek meséltem az agresszív kismalacos viccet mostanában? No mindegy, most ezen röhögök már fél órája.. még ha a humorba is kellett volna írnom.. :D

Agresszív kismalac megy haza részegen...Elkezdi rugdosni a ház oldalát...Lekiabál a róka neki:

- Ne rugdosd a ház falát, mert lejön a vakolat!

- Jöjjön! Lerugdosom őt is!

Link a hozzászóláshoz
Tudjátok, én azt szoktam mondani, hogy ha nagyon félni akarok, akkor elmegyek sétálni éjszaka a Józsefvárosba, 'oszt akkor félhetek :D Fene fizet az ilyenért :)

Csak vannak akik épen, lelkileg félig sérülten akarnak túlélni egy horror túrát. :P

De én nem tudom miről beszélek... zuglói vagyok. Ami megijeszthet éjfélkörül, mikor hazatartok, az max. egy sün. :D ^^

Link a hozzászóláshoz
De most komolyan... mi van, ha megállsz és nem menekülsz? Körbeugrál és gonoszan vonyít, meg sátáni kacajt hallat?

Mivel voltam hasonlóban (és az még közel sem volt igazi horror), láttam rá példát. Senki nem menekült (mert nem is volt hova), mégis totál be volt szarva mindenki. Egyszerűen álltak egy helyben, és borzongtak, a félősebbje sikítozott, és mindenki azt várta, hogy mikor engednek már ki (be voltunk zárva egy sötét terembe). Pedig mindenki tisztában volt vele, hogy vagy csak egy báburól, vagy egy beöltözött emberről van szó. A leggázabb az, amikor nem tudod eldönteni, hogy melyik. :D

Szóval lehet meglepődnél a reakciókon, saját reakciódon. :)

Link a hozzászóláshoz
Tudjátok, én azt szoktam mondani, hogy ha nagyon félni akarok, akkor elmegyek sétálni éjszaka a Józsefvárosba, 'oszt akkor félhetek :D Fene fizet az ilyenért :)

Csak vannak akik épen, lelkileg félig sérülten akarnak túlélni egy horror túrát. :P

De én nem tudom miről beszélek... zuglói vagyok. Ami megijeszthet éjfélkörül, mikor hazatartok, az max. egy sün. :D ^^

Éjfél után én is találkoztam sünnel. De én Kelenföldön :D

Link a hozzászóláshoz
Szóval lehet meglepődnél a reakciókon, saját reakciódon. :)

Azért néha az üzemeltetők is meglepődnek, amerikában pár ilyet azért zártak be mert a kucsaftok reflexből lerúgták/meglőtték/megszúrták a dolgozókat :mrgreen: Aztán rájöttek hogy egyszerűbb minden kipakoltatni a "túra" előtt.

Simán el tudom képzelni ezt is. :) Gyakoribb valószínűleg, mint hogy valaki őszintén elröhögi magát (persze biztos olyan is akad).

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...