Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Én még nem ittam energiaitalt (igaz KV-t se bírom meginni). Nekem van egy nagyon jó módszerem ami kiválóan alkalmas az álmosság elűzésére. Õsi népek őrizték sokáig e titkot, mára már szinte teljesen kiveszőben van ez a gyakorlat, de nekem sikerült a net egy elveszettnek hitt bugyrából megszerezni ezt a valóban hatásos, és teljesen természetes, egészséges módszert...

úgy hívják: ALVÁS! :D :D

Link a hozzászóláshoz
No nézzük, mire jó az energiaital.

Nekem segít ébren maradni a SirTom féle mesék alatt (nem a mese unalmas, én vagyok picibaba, és 10-kor már csukódnak a szemeim), ehhez a Bomba a legjobb ár/érték arányú, 6 decis kivitelben.

Nekem is sokáig favorit volt a Bomba, de sajna a 6 decis pl. már vizezett nyál. Ha iszol üvegest ás flakonost érezhető a kontraszt.

Az ízéért inni meg olyan, mint az aromáért dohányozni.

Ilyen elven... Koffeintabletta, mert úgyse kell íz, csak hatás.

Meg minek akkor megsütni a húst, ha azért eszed, hogy tápláljon? Minek fűszerezni az ételeket? Elélsz kenyéren és vízen is. A többi csak az íze miatt van...

Nekem a személyes tapasztalatom, hogy letoltam tavaly NyT-ben egy litert és nulla hatás. Én ugyanúgy bealszom 2 doboz után, mintha nem is ittam volna. De ez már egyéni probléma. :)

Link a hozzászóláshoz
Az ízéért inni meg olyan, mint az aromáért dohányozni.

Ilyen elven... Koffeintabletta, mert úgyse kell íz, csak hatás.

Meg minek akkor megsütni a húst, ha azért eszed, hogy tápláljon? Minek fűszerezni az ételeket? Elélsz kenyéren és vízen is. A többi csak az íze miatt van...

Igen, a koffeintabletta is jó lehetne, de sokat számít a gesztus, a mozdulat is. És persze finom. De az energiaital egy kifejezett célra való, nem üdítőnek. Üdítőként inni súlyos hiba. Az ételek nagyon rossz példa, mert ott választhatsz, hogy szívesen eszed, vagy nem szívesen, és akkor nyílván inkább szívesen. De enni kell.

Link a hozzászóláshoz

Zugló vasútállomás, 173-as megállója.. éjjeli háromnegyed 10.. bumlizás haza Óbudáról. Enyhe várakozás a vasparipára.. pont az orrom előtt ment el a kutyamegamacskabillentsesejhajon! Két illuminált paskó odacsoszog elém, fűtötte őket a hazaszeretet, meg a kályhaolaj.. Kissé furán reagálok, ha édesemnek szólítanak, miközben Enigma duruzsol a fülembe, de még a szám is tátva maradt a csendélettől. :) Hozzászoktam, hogy cigit kérnek (nemtom miből gondolják, hogy van.. - tudomtudom, vegyek egy dobozzal, hogy ilyenkor legyen miből adni), hogy megkérdezik az időt, emlegetik néha anyát is, no meg a pénztárcám tömöttségi állapotát firtatják.. No, ezek nem. Bizalomgerjesztőnek szánt bizarr mosollyal lökték az arcomba (három méternyit tolt hátrébb a cefreszag), hogy nekik van 5, azaz öt tábla Milka táblet(!) csokoládéjuk, amit legyek már kedves 500 Ft-ért átvenni tőlük, mert ők csóringerek. Aztán mikor halovány mosollyal, valamint némi szóhasználat segítségével hárítottam, és az üzlet végül meghiúsult, kedvesen szép estét kívántak, és továbbcsámpáztak. Ekkor besasszézott a megállóba a 7E, és leszállt egy mattjózan (:D) figura, aki majdnem beépült a buszmegálló plexiüvegébe domborműnek, majd elegáns mozdulatokkal arrébb orientálta magát. Rögtön utána besorolt a sima 7-es, amiről egy viccesre ivott, kb 40es bige vánszorgott le, földöntúli vigyorral az arcán. Szerintem ő fejben éppen akkor nyerte meg a lottó ötöst, mert a belülről áradó fény beragyogta a fizimiskáját..

Kezdtem sajnálni, hogy én vagyok az egyetlen józan ember Budapest utcáin.. :D

Link a hozzászóláshoz
Elnézést, de rajtam kívül senki nem fotózott vagy videózott a Táborban? :shock: Tessék már olyan szíves lenni, és akinek van vizuális emlékanyaga a Táborról, az ossza már meg velünk! Köszönjük szépen! :-|

Bocs Daru, de én nem találom a fotókat... Hol kell keresni, mi a link? Még szoknom kell az új arculatot... :roll:

Köszi a választ előre is, bárkitől is érkezik...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...