Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Fegyverek, fegyverek és még mindig fegyverek


Recommended Posts

Még egy kérdés. Ha teszem azt dobótőrrel torokra dobok(játéktechnikailag célzoitt támadás meg kicsi is a felület ezért jelentős minuszokat kapnék a Té-re) akkor azaz egyén meghal?

Mert szerintem az ilyen fegyverek igazából az ilyen testrészek ellen alakultak ki. Pl: a tiadlani dobócsillag is. Igazából sztem nem kéne az ilyen fegyverekere olyan minuszokat adni az ilyen és erre a sémára hajazó fegyverekre.

Meg még egy kérdés: Mekkora szerepjátékos hibát követett el az a barátom aki

-Kráni születésű félelf harcost játszik ÉLET, K

Link a hozzászóláshoz
Még egy kérdés. Ha teszem azt dobótőrrel torokra dobok(játéktechnikailag célzoitt támadás meg kicsi is a felület ezért jelentős minuszokat kapnék a Té-re) akkor azaz egyén meghal?

Mert szerintem az ilyen fegyverek igazából az ilyen testrészek ellen alakultak ki. Pl: a tiadlani dobócsillag is. Igazából sztem nem kéne az ilyen fegyverekere olyan minuszokat adni az ilyen és erre a sémára hajazó fegyverekre.

Meg még egy kérdés: Mekkora szerepjátékos hibát követett el az a barátom aki

-Kráni születésű félelf harcost játszik ÉLET, K

Link a hozzászóláshoz

ami alap probélam azt már elöttem is irták:udvari ork-tlvaj párositás, vagyis igencsak elképzelhetetlen, h ormótlan nagy ujjakkal (viszonyotva a szükséges mértekethez, és zsebekhez...:D) igencsak nehéz lehet vkit kifosztani...

-tudtommal gró-ugonban nem születnek udvari orkok...

nos egy tolvaj kezében egy másfélkezes kard, ???kétséges...vagyis ÉN soha nem használnék ijet, mint tolvaj, és szerintem nyugodtan kijelenthetem, h -eltekintve az egészen abszurd, és végletes helyzetektől - senki tolvaj nem használ másfél kezes kardot....hogy a sequorrol már ne is beszéljek, hisz, mint azt a legtöbben tudják, azt kránban leht csak "találni" és álltalában a fejvadászok fegyvere..

nos a kettő együttes használatára, nem hinném, h van kidolgozott technika, mivel még senki sem használta egyiket, a másikkal....a sequort mara-sequarral forgatják, és ha ilyennel találkozol, akkor már nagy baj van, mig a másikat lehet kétkézzel, és egykézzel is forgatni, igaz, nem olyan hatékonyan, mint kétkézzel, de ettől másfélkezes...

amugy meg fizikai képtelenség szinte az egész... :wink:

cather: félelf otlvajok rulzz:D:D:D

Link a hozzászóláshoz

a sequort magában is használják az "alacsonyabb rangú" fejvadászok, valamint az Yllinori Anat-Akhan fejvadászok...

szóval nem csak krán, Yllinor is.

De csak ez a kettö. Persze lehet nála Sequor, ha megölt érte valakit. Csak éppen NEM oktatják a használatát ERGO csak megölik érte... :)

Kránban nincsenek félelfek.

A krániak jellemében nincs Élet.

a kránianál nincs ramiera (az csak gorvik)

rapírt nem használnak ramierával...

csak ennyi így hirtelen...

Link a hozzászóláshoz

és neked úgy elvont, hogy nem láttad még a Shadoni pusztítót! :)

AZ A LEGDURVÁBB KASZTOK KÖZÉ TARTOZIK, amiket életemben láttam. Veri az elfmágust, a smaragdmágust, az összes enoszukeit, sirenari erdöjárót földig alázza, egyszerre bánik el egy toroni, egy kyr és egy kráni pusztítóval. Nagyjából így jellemenzném...

csak egy kis ízelítö:

fp/szint: k6+11...

Link a hozzászóláshoz

nehari bencurrrr, h közbe szólok, de tudtommal a pusztitók nem jácchatóak, nem kalandoznak, csak történelmi kieg.amugy meg tudtommal csak kyr pusztitók léteztek, a többit tápolás céljából alkották, colt szerencsém olvasni már egy párat, és iszonyat húzós.

ami a kyr pusztitókat illeti tudtommal nem játszható karakterek, sőt, még njkának sem alakalmazhatóak túlságosan gyakran, sűrűn, hisz iszonyat brutálisak voltak...

és én télleg nem szeretnélek lebeszélni, h mivel játszol, de azt ajánlom, h ami nem jelent meg a könyvekbe kiadva, azokkal ne tűl gyakran játszál, mert lehet, h a jelenlegi kmed(etek) megengedi, de szvsz alig van pár olyan km aki megtenné ugyanezt...

de ez szvsz

Link a hozzászóláshoz

Félreértés ne essék a pusztítók télleg durvák. Mellesleg én is csak kyr pusztítót játszok "márcsak" a kipróbálás szintjén is. Eggyik haver shadonit akart játszani hát "kicsit" megdorgáltam őt azért (amúgy is csak tápolni szeret.) mert shadonit akart játszani. De azért elég ütős lenne ha lehetne ilyennel játszani

Mindenesetre azért köcce

Link a hozzászóláshoz

Ti milyen kétkezes fegyvert ajánlatok egy 18-as erejű harcosnak? Mert a pallos az ETK-ban elég gyengusz, csak a sebzése brutális. Gondoltam ti le tudnátok közölni a pallos UT-s értékeit. Leírná valaki? Ott van még a kétkezes csatabárd, de azt nem szeretném használni, mert a nyele fa és könnyen tönkremehet emiatt. A pajzsokat sose szerettem és egy egykezes fegyverrel meg nem mutat jól... szal értitek. Kétkezes harc?

A Kyr pusztító szerintem maradjon csak NJK-kaszt. Már úgy is túl sok a felesleges kaszt, ami nem baj, de ez az amelyik már nagyon nem illik a kalandozói karrier elejébe...

Link a hozzászóláshoz

Az UT-s pallos értékei: Tám/kör: 1/2, KÉ: 0, TÉ: 6, VÉ: 2, Sebzés: 2K6+8 (Ez nem elírás!)

Sztem egy sok pénzért lehet csináltatni speciális csatabárdot is, aminek mondjuk acél a nyele. Az mondjuk dobna a súlyán, de egy 18as erejü harcosnak az már mind1...

Ha kétkezes harcot akarsz, akkor sztem 2 hosszúkard, vagy talán még 2 másfélkezes kard, bár azt nem tudom, hogy elbírja-e.

A Pusztítók sztem sem kelenek a játékba...

Link a hozzászóláshoz

Szerintem egyáltalán nem durva, mert ha jól belegondolsz a pallosnak a következő a lényege:

(most ey barátomtól fogok idézni, aki pallost forgat és összetűzésb került egy bajvívóvíl)"lehet hogy te tizet vágsz amig én megmozdulok, e még a páncélomat sem fogod megkarcolni.Viszont ha én eltalállak, utána már csak fél eszü leszel.Igaz, hogy kettő lesz belőled, de szerinted megéri?"

Szal egyet ütök és az ellenfél paff.A pallosnak sztem ez a lkényege, és épp ezért nem durva az 2k6+8-as sebzés.

Link a hozzászóláshoz
Sorry de jut eszembe a kétkezes csatabárd és buzogány értékein is dobni kéne valamit vagy a sebzésüket növelni
elküldtem a képet nézd meg

szerintem meg direktben van ez így kitalálva és hangsúlyozom az ETK a legjobb... és a változásoknak nem sok értelme van csak új hibbákat találnánk és új szabályokat akkarnánk rá bevezettni...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...