Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Gambit

Zene

Recommended Posts

Ehhe.. kb így volt.. Bár Senellának még Ishánál is szarabbul megy :D Kíváncsi vagyok, hogy Erik erre milyen harci indulót énekel rá ;) /Nézzétek el TAOnak, hogy beleszipog, ez egy játékon lett felvéve - csak javított a dolgon :)/

És ez lett volna az, amit előadna a karakter, ha bármit is értene hozzá :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Hehe, SirTom pont ezt a klipet dobta be tavaly januárban. Én kifejezetten szeretem az Antwoord munkásságát, , a kellően (de nem túlzóan) beteg, sokakat megbotránkoztató képi világ és az érdekes dél-afrikai nyelv használata nálam nyertes kombináció. Ajánlom tőlük az 'Enter The Ninja' és az 'I Fink U Freeky' című számokat is! 

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Igen, tegnap már végigpörgettem a youtube-on fellelhető stúdió anyagaikat, ma élő felvételt keresek és magam megbotránkoztatására covereket.

Rémesen érdekesnek tartom, hogy white trash jellegű stílust nyomnak de határozottan érezhető, hogy nem amerikai és nem is keleteurópai.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Na itt ez a muzsika, szintén le vagyok maradva pár évvel:

Három dolog miatt fogott meg rettenetesen.

Ebből az első az "éneklés" stílusa, inkább skandálás vagy nem is tudom, nagyon gyengén dallamos.

A második a finn nyelv teljes agybaja, úgy rakják egymás után a betűket, hogy képtelen vagyok megjegyezni a finn szavakat.

A harmadik a klip képi világa, a boszorkány egyszerre gyönyörű fiatal nő és torz csúfság, valahogy sikerült ötvözniük a két szokásos végletet.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Új kedvenc muzsikám/stílusom: 

A Dagi Patesz már egy ideje a látóteremben van, de eddig nem hallgattam tőle nagyon mást a Unity-n kívül. A szokásos éves stílusrotálásom most újra a glitch hop / electro house-hoz ért, és ez a zene valami végtelenül vidám is nagyon feldob. Kedve támad az embernek boldogan menetelni tőle és küzdeni a céljaiért.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés