Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

ööööö...

asszem most rossz helyre tévedtem a kérdésemmel kapcsolatban, de azért felteszem:

vki tud nekem felhomályosítást adni mélybemenően a kyrekről vmint elfekről? :oops: vagy legalábbis olvasnivalót ajánlani az etk-n meg a summáriumon kívül :D

köszi tényleg ^^

ui: ETK szvsz a legjobb könnyen bevehető, igaz kicsit pánikot okoz, amikor egyszerre zúdítanak az emberre annyi információt, de aztán könnyű megszokni...

ui2: miért hagyták abba az ETK nyomását? múlt héten voltam a silverlandben (igen... vizsgaidőszakban unatkozik az ember :D) és asszondták mázlim van, az utsó előttinek lettem a tulajdonosa...

bocsi, ha már volt erről témázás,de én (megint, változatlanul) lemaradtam :D

najó, elég a picsogásomból ^^

pápá

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Van szerencsém őket személyesen is ismerni, bár eltérő érdeklődési köreink miatt ritkán bocsájtkoztunk komolyabb eszmecserékbe.

Kele: nem hülyeség! Én is gondoltam már rá. Igazából ez csak igény kérdése. Szerintem is érdemes lehet kipróbálni az újabb rendszereket, mert így azért az ember élesben is látja hogy mik a rendszer gyengéi és erősségei.

Kiara: én pl anno öcsémtől kaptam életem első M* könyvét. Úgy rémlik, ő azóta sem olvasott egyet se, én viszont azóta is gyűjtöm őket. Másfelől, azt hiszem az emberekben van bizonyos távolságtartás, amit nem könnyű legyőzni. (remélem tévedek és csak én vagyok ilyen) Szerintem egy csapatot játék közben megnézni, nem biztos hogy nyerő ötlet. Sok féle játékstílus van és nem mindenkinek jön be bizonyos stílus. (én pl nem szeretem a nagyhangú/hedonista partykat, meg az egész várost végiggyakósakat se) Én szerencsésebbnek tartom azt amikor egy tapasztaltabb játékos személyesen felügyel a kezdőre/kezdőkre.

Igen, sajnos a könyvkiadás nem jövedelmező és egyre inkább háttérbe szorul az egyéb médiumokkal szemben. (én is alig olvasok már könyvet)

Darun

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Ceripapa: mmint úgy sorquas mint az a bizonyos Sorquas Devastor? Aki emlékezetem szerint Uwel utolsó kegyeltje volt? Am ha tényleg így/ez a neved akkor kénytelen leszek regisztrálni és jól megruházni a karaktert! Azért szörnyű hogy egyes emberek mint nem képesek művelni! Tulajdonnév KIS KEZDÕBETÛVEL!?!?!? Ráarásul egy Uwel kegyelté? Ejnye!!!! :char::evil:

Darun

Link a hozzászóláshoz

A fityegre lenne pár tippem, az ityeg most valahogy kívül esett felfogásom amúgy meglehetősen széles korlátain. Egyébként figyelembe véve a "hogy ityeg a figyeg?" ősi kérdést elnézve arra a következtetésre jutnék hogy emitt a figyeg főnév, míg a köznapibb használatban azt hiszem inkább ige. De a nyelvtan sose volt az erősségem, mindíg is csodáltam az embereket hogy a kommunikációnak ilyen félreérthető formáját alkalmazzák. De legyen nekik úgy, mert ez a kedvemre való!

Link a hozzászóláshoz
Üdv

Találtam egy érdekes írást egy blogban, majd mikor harmadszor olvastam, hogy "Új-Zéland" már megnéztem a webcímet, hogy hol is vagyok... http://csanad.blogspot.com/ ... bezony... AZ a Csanád :)

csak gondoltam érdekességként megosztom

Nem akarok poéngyilkos lenni, de ezt a hírt én pár éve láttam vagy az rpg.hu-n, vagy valahol máshol. De többen is mondták hogy Csanád a világ túlsó felén lelt csak "menedéket". (am ebben semmi szándékolt személyeskedés nem volt, nem is ismerem őt)

Link a hozzászóláshoz

én tudtam hogy masszívan kártyázik Csöpipapa

http://ketmagus.hu/dulas_verseny4.JPG

Itt az ősz és itt lanok ideje....

Szóval most jutott fülembe ,hogy nemsoká vagyis 1 hét múlva nagyszabású lan party verseny lesz .

Counter-Strike Source (24 csapat)

Call of Duty 2 (24 csapat)

indulást szerveznek , akiket érdekel mert cszik vagy codol az írjon rám és küldök információt ezzel kapcsolatban . :]

Sajna én már kiöregedtem ebböl, de adok másoknak is lehetőséget :D

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...