nekdolan

Delta Vision MAGUS tesztelés

9 hozzászólás ebben a témában

Tudom, hogy volt már ehhez a témához fórum téma, de úgy éreztem ez hír megérdemli a saját topicját.

A Delta Vision tesztelőket keres az új új MAGUS törvénykönyvhöz (2017.04.29. 20:54:04).
Jelentkezni a magus@deltavision.hu címen lehet a következő kérdőívvel:

Idéz

- Név:
- Becenév (ahogy online ismerhetünk): 
- Életkor:
- Email cím (mindenképpen külön írd ide légyszíves, mert úgy egyszerűbben másolható):
- Hány éve játszol szerepjátékokat?
- Milyen játékokkal játszottál már?
- Van mesélői tapasztalatod? 
- Nagyjából hány történetet meséltél már? 
- Milyen rendszerekben van mesélői tapasztalatod?
- Mikor kezdtél M.A.G.U.S.-t játszani?
- Mely M.A.G.U.S. szabályrendszer verziókat ismered?
- Ha van M.A.G.U.S. mesélői tapasztalatod, akkor hány M.A.G.U.S. mesén vagy túl? 
- Mely tesztekben tudnál elkötelezetten és teljes időráfordítással részt venni? (Alfa1, Alfa2, Béta1, Béta2)

Források:

http://www.deltavision.hu/hirek/magus-teszt-alfa1
http://kronikak.hu/2017/04/25/m-jovojerol-delta-vision-reszerol/

Amúgy minek nevezzük ezt a törvénykönyvet? DVTK ? :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Volt már - nem is olyan régen - egy MAGUS tesztelés, a DV-Lunír égisze alatt... abból, ha jól emlékszem, éppen a kalandozók.hu tesztcsapata lépett ki először... persze van, akivel ugyanazt kétszer is meg lehet etetni. 

Hajrá! 

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv,

egyetértek, én is szkeptikusan fogadom a fejleményeket már, lévén én képviseltem azt a kalandozós tesztcsapatot annó...

Ezt a törvénykönyvet én ÚLBTK (Újabb Lehúzott Bőr Törvénykönyv) névre kereszteltem el. :D

Remélem Kyel megtréfál ezúttal.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

@Con Salamander elmondhatsz bármit arról a verzióról azon kívül, hogy nem tetszett? Mondjuk, hogy szerinted melyik másik szerepjáték rendszerre hasonlít...

A BTK nem rossz név sztem. Kyelnek kegyes könyv lenne.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

nekdolan: kötöttem velük egy titoktartási szerződést, de azért ilyesmit elárulni nem igazi titok. Szerintem egyikre sem hasonlított. A mostaniról annyit viszont tudok, hogy egy más játékokkal állítólag már kipróbált és jól működő rendszer az alapja.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Akkor ez nem az lesz mint amit teszteltetek?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Halihó!

Jibe Führer;

köszi a linket! Nekem pl új volt. Az olvasottak alapján ugyan nehéz valamirevaló véleményt mondani, de a szisztéma újszerűnek hat, és semmi olyan nem ötlött a szemembe, amitől riadtan hőköltem volna hátra. Ez már valami. Reméljük, a teszterek jó munkát végeznek az alapokon - ha már születik egy rendszer, legalább legyen jó (azaz átlátható, játszható, ötletes és hangulatos). Senkinek sem hiányzik még egy csalódás.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés