Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Dumaterem

Gem Kapocs

Recommended Posts

1 kérdés.

abbit acélból csinál nekem törpe kovács mestermunkát. leadtam egy rendelést: 1 db tőr, 1 db pallos, 1 db kétkezes csatabárd. melyiknek mennyi idő alatt készül el ha csak az enyémmel foglalkozik és napi 12 órát (reggeltől estig). mennyi idő lenne a kértem volna kézre kovácsolást és mennyi idő lenne ha nem. ugyan ez a kérdés ha ember kovács mesterrel csináltatom meg. és kovács mester. és mester munka.

2 kérdés

csak abasziszba termelenek ki abbit acélt vagy máshol is?

Link a hozzászóláshoz
16 órával ezelőtt-kor Magus Sebastian írta:

csak abasziszba termelenek ki abbit acélt vagy máshol is?

Csak Abasziszban termelnek ki abbitot, de megmunkálhatják máshol is. Akkor lesz belőle abbitacél, ha megmunkálják és más fémekkel ötvözik. Az abbit magában egyébként egy puha, porhanyós fém.

Link a hozzászóláshoz

Üdv. Kalandozók!

Régóta foglalkoztató kérédéskör számomra a XIV. Zászlóháború!

Kissé méltatlannak érzem, hogy egy ilyen nagy történelmi jelentőségű eseményről alig-alig lehet tudni néhány dátumot, helyszínt... Davalon és Vinali még rendben is lenne, de itt sem tudok pontos dátumokat.

Ezért is kérdeznélek titeket, hátha mindössze arról van szó, hogy az én figyelmem kerülte el valami!

A P.sz. 3692. évben pontosan mikor, melyik hónap melyik napján vette kezdetét Észak Lángjainak ez a fellobbanása? Ismereteim szerint a "nyitány" a két északi uralkodó (Tiadlan királya és Erigow hercegének) meggyilkolása, no meg a tarini lobogó elrablása volt... De mi jött azután?

Helyileg hol, kik között zajlott le az első jelentősebb ütközet?

Pl. Erigow és Haonwell milyen seregeket (hány fős gyalogság, lovasság, nehézlovasság) állított ki a Szövetség védelmére? A Fekete Hadurak seregében toroni csapatok harcoltak abasziszi, rowoni és ugoni segédlettel, plusz Dakul kán barbárjai? Némi ediomadi támogatással? Alidax úrnője mivel járult hozzá a maga részéről?

Szóval ilyen és ehhez hasonló kérdések foglalkoztatnak engem!

Kérlek titeket, ha tudtok, segítsetek!

Köszönöm előre is!

Amber az Orkbarát

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...